Скільки коштує побудувати дачний будиночок

Що нам стоит дом построить дачний будинок

Что нам стоит дом построіть.Как побудувати дачний будинок

Скільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночок

НА САДИБІ І БЛИЗЬКО.

Побудувати будинок своїми силами це просто!

Побудувати будинок власними силами не складно, головне правильно підійти до того, як побудувати дачний будинок.

Практично кожна людина колись хотів або хоче зараз мати свій будинок. Хтось збирається будувати будинок самостійно, а хтось через будівельну компанію. Сподіваюся, вам буде корисний мій досвід будівництва будинку, яким я з вами поділюся в даній статті.

Тож почнемо. У дачному будинку, який був побудований ще 40 років тому я вирішив побудувати додаткове приміщення для кухні та літньої веранди. Прочитавши величезну кількість книг висновок у мене був один – буду використовувати каркасну технологію будівництва будинків.

Почав будувати. Головне правило, яке я усвідомив – це суворе дотримання техніки безпеки. І ні в якому разі не можна нехтувати ним, коли будуєш будинок. Знайте, що людина – не ящірка, нові кінцівки при травмі відросте. Скелет ваш не з титанових сплавів, а фізична м’язова сила має обмеження аж до бездіяльності. Оберігайте себе і завжди страхуйте товариша! З моїх власних травм варто пригадати лише злегка підбитий молотком палець (ймовірно, все промахувалися), крім того, пошкоджений столярним ножем палець при розрізанні пластика. В цілому, я легко відбувся, а міг би і обійтися без травм, будь уважніше. Набагато менше пощастило одному моєму знайомому, на нього впав брус з дерева, який будівельники просто тимчасово притулили до стінки, в той час, як займалися іншою справою.

Подальше, що я би враховував, щоб правильно побудувати будинок своїми силами – продуманий заздалегідь план будівництва. Обрахований, може, і більше одного разу. Ви повинні намагатися врахувати практично все ще до того, як почнете будувати і реалізувати всі свої думки в реальності. Просто будинок створювати з нуля, набагато важче «пристроювати» до вже готового будовою, що зустрічається повсюдно. в цій ситуації мені допоміг обраний каркасний спосіб будівництва – він для мене найбільш змінюваний і гнучкий.

Далі – робочий інструмент. Від якості інструменту залежить багато чого, і навіть то, закінчите ви взагалі ваше будова, або воно буде стояти як шанхайська фанза, чекаючи, поки ви в сотий раз відремонтуєте китайський шуруповерт. Краще купити якісний інструмент із працюючим технічною підтримкою сервісних центрів у вашому населеному пункті.

Ще один момент при будівництві будинку своїми силами – намагайтеся не поєднувати непоєднуване. Чи не критикуйте дах з м’якої покрівлі на прибудові, якщо на старому доместроеніі вона з шиферу. Виглядати буде краще, та й в пристрої ви не будете себе відчувати Леонардо Да Вінчі і вигадувати велосипед з квадратними колесами. Краще буде зробити весь дах знову і накрити м’якою покрівлею. Це так, на прикладі. Якщо ваша команда складається з вас і ще одну людину – сплануйте роботи, які реально виконати удвох. Повертаючись до техніки безпеки: чи не намагайтеся підірвати свій організм тією роботою, яку просто і швидше виконати удвох з товаришем.

Доставка будматеріалів – для мене це важлива стаття витрат. Намагайтеся придбати і доставити «важкі» матеріали малим числом рейсів. Дрібниця можна привезти і на своєму авто, але ніяк не варто перевозити цемент в мішках в власному легковику, якщо вам не потрібні додаткові витрати на ремонт свого залізного коня автомобіля.

Будівельні матеріали – особлива стаття, їх купівля та спланована доставка – базова стаття витрат при самостійній будівництві. Не варто купувати ліс для будівництва другого рівня, якщо плануєте його будувати в наступному році. Можливо, він і виросте в ціні (а може і ні), але це в будь-якому випадку краще, ніж дивитися потім на поведені бруси і дошки внаслідок неправильного зберігання. А неправильне зберігання буде, повірте. Якщо не зараз, то пізніше.

На цьому мої рекомендації про те, як будувати будинок своїми силами поки закінчені – це мої враження від будівництва. Якщо що згадаю – допишу. Хоча згадувати, природно, краще всього заздалегідь.

Скільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночок

Проект дачного будинку.

Що таке проект дачного будинку, з чого він складається, що включає в себе адаптація проекту, які проекти дачних будинків бувають і чому останнім часом стали так популярні проекти фінських будинків.

Ви замислюєтеся про проект дачного будинку? Давайте спочатку розберемося, що ж таке проект дачного будинку і з чого він складається? У загальних рисах все зводиться до створення архітектурних і конструкційних креслень.

Індивідуальний проект включає схему ділянки (план ландшафтного проекту) та інформацію про розташування будинку на заміській ділянці. За бажанням замовника може бути включено проектування інтер’єру будинку.

Архітектурні креслення дачного будинку містять загальний план будинку і план фасаду. На конструктивних кресленнях міститься наступна інформація:

 1. план фундаменту і тривимірну схему фундаменту.
 2. план підлог з тривимірною схемою.
 3. план розташування стін і тривимірну схему.
 4. план даху з тривимірною схемою.

Проектування дачного будинку.

Прив’язка проекту дачного будинку до місцевості. Варто детальніше вивчити земельну ділянку, на якому ви збираєтеся будувати будинок. Для вивчення грунту проектувальники бурять шести метрову свердловину і з кожного метра беруть пробу для вивчення. Попереднє вивчення грунту дозволить визначити глибину залягання підземних вод. Отримані дані дозволять правильно спроектувати конструкцію фундаменту, визначивши систему гідроізоляції і намітивши правильну вертикальну посадку котеджу. Якщо на дачній ділянці ростуть дерева, з якими ви не хочете розлучатися, то перед проектуванням виробляють геодезичну зйомку місцевості, фіксуючи кожне дерево. Геодезична зйомка дозволить більш вдало розташувати дачний будинок, передбачивши заздалегідь потрапляння сонця і вплив вітру на майбутні будова.

Інженерна документація на будівельні роботи. Коли складається проект дачного будинку необхідно врахувати технологію і будівельні матеріали, які будуть застосовуватися при будівництві дачного будинку. Наприклад, технологія будівництва фундаменту і покрівлі буде відрізнятися в літній і зимовий період. Якщо ви придбали готові креслення дачного будинку, то переконаєтеся в їх актуальності і сучасності. Старі проекти можуть бути спроектовані з урахуванням застарілої системи опалення. А при будівництві будинку будуть встановлюватися сучасні системи, для цього в проекті дачного будинку необхідно змінити не тільки інженерну частину, а й будівельну (зміна повітроводів, димоходів і т.п.)

кошторис. Перед початком будівництва людина повинна чітко знати, скільки грошей йому знадобитися для того, щоб побудувати будинок порожнину. Тому складанням кошторису на всі будівельні роботи нехтувати не варто. Причому кошторис повинна бути складена зрозуміла, щоб будь-який непідготовлений людина могла в розібратися. І пам’ятайте, чим більше питань ви вирішите і обдумаєте до початку будівництва, тим менше з з’явитися в процесі і тим більше в кінці будівництва.

Скільки коштує побудувати дачний будиночок

Якщо ви вирішили не витрачати час на створення проекту, а купити вже готовий проект, пам’ятайте, що перед початком будівництва треба буде адаптувати проект під ваш заміський ділянку. Адаптація проекту – це свого роду пристосування до всіх умов земельної ділянки. Адаптація проекту зводиться до підготовки введень позапланових змін, які бажано узгодити з автором. Адаптація проекту дуже важлива і нехтувати їй не варто.

Програма для створення проектів будинків.

Ви купили заміський ділянку, щоб побудувати на ній будинок, але не хочете звертатися в будівельні організації. Хочете все зробити своїми руками, починаючи з проекту дачного будинку і закінчуючи внутрішньою обробкою будинку. Тоді вам знадобиться комп’ютерна програма, за допомогою якої ви зможете зробити проект будинку своїми руками швидко і якісно.

«VisiCon »- не складна програма з доброзичливим інтерфейсом. Допоможе вам при проектування інтер’єру вашого заміського будинку. Подібною функціональністю володіє «3D Консультант – дизайн і ремонт »- програма для проектування інтер’єру заміського будинку. Ще для дизайну інтер’єрів є легка і зручна програма «3D Home Architect Home Design Deluxe ». З її допомогою можна створювати сучасні дизайнерські проекти.

«FloorPlan3D »- програма для створення проектів будинків, тобто для безпосереднього проектування котеджів, вілл і заміських будинків. Якщо когось підведе фантазія і він не зможе придумати нічого новенького і оригінального, то завжди можна скористатися типовими проектними рішеннями, закладеними в програмі.

«ArConHome »- крім проектування заміського будинку, використовуючи програму« ArConHome », можна спроектувати ландшафтний дизайн на ділянці.

Проект дачного будинку.

Скільки коштує побудувати дачний будиночок

Тепер поговоримо докладніше про різні варіанти проектів дачних будинків. Останнім часом великою популярністю стали користуватися проекти фінських дерев’яних будинків. Що ж представляє із себе проект фінського будинку? Найчастіше фінські будинки будують, використовуючи натуральний дихаючий матеріал – брус. Звичайно, є проекти зі зрубу, але все ж брус лежить в основі більшості фінських проектів. Тому, коли будете вибирати, придивіться до проектів фінських будинків.

На сьогоднішній день великим попитом користуються проекти будинків зі зрубу. Це і зрозуміло. Будинки, побудовані з зрубу, дихають в прямому сенсі цього слова. Якщо будинок зі зрубу побудований по хорошому проекту, то в ньому буде комфортно і взимку і влітку. Через великий попит на ринку представлено дуже багато готових проектів. Також працює багато фірм, що спеціалізуються тільки на створенні проектів будинків зі зрубу. Якщо ж ви хочете здивувати всіх своїм будинком, то придивіться до проектів польських будинків. Багато польських проекти будинків відрізняються своєю незвичністю.

За матеріалами сайту: zelenyedali.ru

"Цегляна кладка. З нуля до майстра за 7 днів. »

Теплиця, яка буде приносити Вам дохід круглий рік!

Автор: В’ячеслав Половенко

На сьогоднішній день в ЗМІ і Інтернеті існує маса різної інформації по будівництву теплиць. Теплиць різних, сильно не схожих за конструкцією, призначенням, умовами експлуатації, вартістю і витратами. Всі вони потрібні і кожна з них займає свою важливу нішу в системі забезпечення людини продукцією вирощеної саме в ній, саме в цьому регіоні і саме в цю пору року.

Ми пропонуємо Вам навчитися будувати теплиці-термоси своїми руками!

Вони працюють відмінно в період осінь-зима-весна. Як показує практика, тільки в цих теплицях, в холодну пору року, з мінімальними витратами на обігрів і освітлення можна виростити прекрасний урожай багатьох культур. Побудована теплиця-термос швидко окупається, незважаючи на свою чималу вартість при будівництві.

Скільки коштує побудувати дачний будиночок

Translate:
Скільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночокСкільки коштує побудувати дачний будиночок

 • Про сайт
 • Трохи про себе
 • партнери
 • Сам собі бос
 • Ось Ви і пенсіонер
 • Пенсіонер і комп’ютер
 • користувачеві
 • З чого почати?
 • Робота на комп’ютері –
  поради, відео-курси
 • заробіток користувача
 • Програми для компа
 • Платіжні системи
 • Новини користувачеві
 • Web-майстру
 • Щодо заробітку в мережі
 • Ваш сайт: від і до
 • Партнерські програми – що це
 • Робота з цифровими
  книгами
 • Школи інтернет-бізнесу
 • Платні Курси і Клуби
 • калейдоскоп заміток
 • Новини CMS
 • заробіток
 • Інформ – товари
 • Відео-курси
 • Казки про Вашого
  онука
 • Створення сайтів
 • Платні послуги
 • Семінари, вебінари, відео- конференції, тренінги
 • Мережевий бізнес
 • Торгівля на Forex.
  Бінарні опціони.
  інвестиції
 • безкоштовне
 • Підписка на розсилки і
  актуальні відео-уроки
 • Книги, відео-уроки
 • програми
 • Не хворіти.
 • здоров’я
 • оздоровлення організму
 • Ще про оздоровлення
 • література
 • захоплення
 • акваріум
 • Дача.Совети
 • ## Земельного
  ділянку
 • ## Планування
  ділянки
 • ## Дачний будиночок
 • ## Піч в будинку
 • ## Майстер-муляр
 • ## Теплиця-термос
 • ## Типи будиночків.
  Будівництво
 • ## Благоустрій
  і закон
 • ## Дачна ділянка
 • ## Дизайн ділянки
 • ## Садовий інвентар
  інструмент
 • ## Ділянка і будинок:
  благоустрій
  обладнання
  плани, схеми
 • ## Новини дачного
  господарства
 • автомобіль
 • Література-Кіно-Відео

«Дєдушкін секрет»

Відео-курсз усіх питань знеболювання і лікування хребта

Схожі новини

Залишити коментар