Скільки коштує побудувати будинок в Україні Харкові 2015 року ART Блог

Скільки коштує побудувати будинок

Скільки коштує побудувати будинок

Скільки коштує побудувати будинок в Україні, Харкові 2015 року, ART Блог

Ніщо не може зрівнятися з приватним будинком: чисте повітря, тиша, спів птахів, сад з малиною і персиками. садові клумби і повна індивідуальність, починаючи від кольору цегли і закінчуючи плануванням території двору. Цікаво уявити: скільки коштує будинок побудувати в Україні? Тим більше зараз, коли курс долара в країні змінюється мало не щодня, а сама економіко-політична ситуація в Україні залишає бажати кращого, тому ті, хто цікавився будівництвом будинку ще до кризи, тепер цікавляться вартістю ще й тому, що шукають, куди вкласти гроші. Що ж, уявімо собі, що ми почали будувати будинок площею в 100 м2 скільки нині коштує побудувати таке щастя, розберемося в статті.

Розберемо вартість будівництва будинку поетапно:

Скільки коштує проект будинку

1. Проект будинку. Якщо ви не володієте навичками проектувальника, то краще замовте креслення в каталозі. Напевно вам допоможуть визначитися з вибором. Адже в кожній справі має працювати професіонал. Хочете втілити свою фантазію і ідеї в реальність? Доведеться неабияк витратитися: послуги архітекторів коштують недешево. Так, в середньому, виходячи з в 250-300 грн за м², на сьогоднішній день, розробити вартість проекту будівництва будинку в 100 м², вам буде коштувати близько 25000-30000 грн, + до цього, послуги архітектора обійдуться в 80 100 доларів за кожен виїзд. Разом: проект будівництва будинку коштує від 30000 до 33000 грн.

Скільки коштує заливка фундаменту будинку

2. Фундамент будинку – це основоположна життя вдома, тому треба відповідально підійти до його створення. Варто враховувати безліч факторів, наприклад, вид грунту (чорнозем або змішані види), місцевість, клімат зони, що стоїть на фундаменті матеріал, кількість поверхів. Існує безліч його видів. Найбільш популярний з них – монолітний стрічковий. Для того щоб його укласти необхідно спочатку зробити розмітку периметра і горизонтальний рівень майбутньої основи. Після виконуються земляні роботи. Для заливки фундаменту на ділянці екскаватором риють траншею на задану глибину, в окоп укладається арматурний каркас, а вище рівня землі виводиться опалубка. Після, можна заливати бетон. Раз вже ми взяли за основу будинок загальною площею в 100 квадратних метрів, на який буде потрібно близько 18 м³ бетону – заливка фундаменту з урахуванням: ціни в 400 грн / м³, вартості доставки, арматури і дошки може досягти 20 000-25 000 грн. Не забуваємо, що в деяких випадках, сюди ще потрібно вважати і послуги екскаватора по розробці котловану.

Матеріали для зведення фундаменту: пісок. цемент, щебінь. арматура, дошка. в’язальний дріт. Якщо ж замовляти бетон потрібно лише арматура, дошка, в’язальний дріт, а також самоскид або іншу вантажівку для вивезення грунту. Коли земля має малу вологість, можна використовувати класичні матеріали (цегла, бутовий камінь, газоблок). При високій вологості є сенс застосовувати матеріали стійкіші, в першу чергу – високоміцні бетони. Після закінчення робимо мінімальний перерву – 7 днів, для набрання бетоном міцності (не забуваємо про його полив в цей період).

Скільки коштує побудувати стіни будинку

Скільки коштує побудувати будинок в Україні, Харкові 2015 року, ART Блог

3. зводимо стіни. Для початку замовляємо матеріал: цегла, цемент. пісок, вода. Стіни з цегли – класика, випробувана і часом, і вогнем, і водою. Легко підбирати складні архітектурні форми з використанням цегли. не побоюючись за його міцність. Коли матеріал прибув, встановлюємо порядовки, натягуємо шнури для більш точної кладки. Щоб ні бігати, підносимо цегла безпосередньо до місця кладки, наносимо розчин на поверхню і викладаємо зовнішню версту стіни. Після укладаємо внутрішню версту, викладаємо розчин на всю покладену майданчик і робимо забутку. Обов’язково перевіряємо кожен покладений ряд. В цілому, укладання стін цеглою може обійтися від 50 000 до 75 000 грн.. в залежності від товщини стін, кількості внутрішніх перегородок, а також власної висоти будинку.

Скільки коштують покрівельні роботи і зведення даху будинку

Скільки коштує побудувати будинок в Україні, Харкові 2015 року, ART Блог

Фото: сайт покрівельні роботи Харків від Тепло-Дом

4. Будівництво даху. Візьмемо для прикладу дах найпопулярнішою двосхилим форми. Потрібно скласти її проект або попросити допомоги у конструкторів. Після цього приступаємо до створення. Перед установкою, покриваємо верх стіни гідроізоляцією. Першими встановлюють опорні балки – це брус 150×150 мм або товщі в залежності від конструкції. Їх укладаємо на торці стін по всьому периметру. Самі балки служать як опора для крокв. Схема кріплення проста: крокви прив’язуються дротом до внутрішньої стіни, а балка по периметру їх утримує. Правда, цей спосіб кріплення підійде тільки для маленьких дахів. Якщо у вашого будинку дах більше 140-150 м² або місцевість сильно вітряна – рекомендую, використовувати шпильки з різьбленням 12 мм, які замуровують в стіну. Брус насаджують на шпильки і закріплюють гайкою і широкої шайбою. Кроквяні ноги вгорі скріплюємо коником: підпилюємо крокви, вбиваємо цвяхи з обох торців і додатково на обидві ноги прикручуємо болтами накладку. Далі робимо каркас: беремо дошку або брус 50×50 мм і набиваємо на крокви. Все готово до покрівлі. До речі, іноді при проведенні покрівельних робіт бригада будівельників вдається до використання послуги маніпулятора, так як саме за допомогою даного виду спецтехніки можна легко і швидко доставити вантаж на певну висоту. Здійснювати ж інші види транспортування вантажів вам допоможуть компанії, що займаються вантажоперевезеннями.

Наступний етап полягає в закупівлі матеріалів: металлочепіци (досить дешева і довговічна) або ж можна купити шифер Харків + гідроізоляція, саморізи, утеплювач. Застеляємо гідроізоляцією крокви перед покрівлею, а всередині утеплюємо дах. Не забудьте зробити вентиляцію.

Скільки коштує проведення внутрішніх робіт при будівництві будинку

5. внутрішні роботи. Багато під поняттям внутрішні роботи в будинку розуміють, перш за все, оздоблювальні роботи фарбування, оббивка стін вагонкою або ще якимось пиломатеріалом. Рекомендується також купити гіпсокартон Харків. Але думати треба спершу про більш фундаментальних будівельних засадах)) Почнемо, напевно, з води, яка при будівництві є незамінною. Вам не доведеться далеко ходити або замовляти її в цистерні, коли потрібно замішати розчин або клей. Викличте бурильну бригаду і обговоріть, де краще всього це зробити. Ціна такого задоволення буде залежати від місцевості і глибини свердловини. Після потрібна насосна станція, яка буде доставляти вам воду.

Дізнайтеся також ціни на утеплення фасадів Харків від будівельної компанії ПАЛЛАДА

І з’являється ще одне питання: де помістити насос? Все залежить від господаря: якщо шум вас не напружує – копайте приямок в будинку, якщо такий варіант не підходить – на вулиці. Але варто враховувати рівень промерзання. Зими бувають холодні, і залишитися в мороз без води – неприємно. Так що роєм глибше і утеплюємо приямок. Відмінно, вода у нас є, тепер куди зливати воду? Потрібна каналізація. Цей етап досить легкий на виконання, тільки спочатку, бажано, намалювати схему розташування тгрн Після переходимо до їх закупівлі (не забувайте про колір – для вулиці помаранчеві), встановлюємо на всі точки і в якомусь місці з’єднуємо. Далі копаємо вигрібну яму і підводимо до неї труби. Ось і вся робота з каналізацією.

Утеплення стін і фасадів в Харкові від компанії Фасад-Харків – fasad-kharkov.tumblr.com

тепер займемося електрикою. Завжди робимо проводку і світло перед обробкою приміщень. А також не зайвим буде передбачити трифазне підключення харчування. Викликаємо електрика, на місці він вважатиме метраж проводів, підкаже, де і скільки встановити точок (розетки, вимикачі, світильники тощо).

Наступним на черзі опалення. Цей пункт відніме у вас грошей більше всіх інших. Найдорожчий вид опалення – газ, хоча йому можна знайти альтернативу: газові конвектори, електроконвектори. Також всі пам’ятають минулі часи, коли в будинках були печі. Варіант на всі 100: тепло, красиво, винтажно. По закінченню не забудьте встановити вікна та двері.

Чорнова робота майже закінчена, залишається вирівняти стіни штукатуркою і можна приступати до чистової обробки. Почнемо зі стелі: вибираємо матеріал за смаком і працюємо, другим етапом робимо стіни, і останній, коли стяжка просохла, – кладемо підлоги. Для цього нам підійде дошка підлоги універсальний матеріал для подібного роду будівництва.

Єврозабори і тротуарна плитка для облаштування прибудинкової території

  • Тут ви можете підібрати і купити еврозабор в Харкові з доставкою і установкою.
  • І на цьому ж сайті є плитка тротуарна Харків в різних колірних рішеннях.

6. Облаштування двору будинку. Будинок майже готовий: залишилися меблі, побутові прилади та інше. Але який же ділянку без забору, трави, тротуарної плитки або природного каменю? Тут потрібна особлива фантазія, щоб відобразити в повній мірі ваші бажання і статус. Вибір матеріалів тут досить великий: від дерев’яного паркану до еврозабора. Що буде у вас під ногами також вибрати нелегко, адже сучасні технології можуть допомогти, як посадити газон, так і укласти тротуарну плитку. Вибір залишається за вами. Як то кажуть Господар – Барин!

Таким чином, будівництво будинку – справа досить нелегка, вимагає сталевих нервів, солідних фінансів і безмежної фантазії. Зате пройшовши через усі муки, ви обов’язково будете собою пишатися! Отже, скільки коштує побудувати будинок в Україні? Відповісти на це питання вам допоможе прайс на будівельні роботи в Харкові!

P.S. Не забудьте, що після закінчення будівництва будинку, необхідно буде замовити вивіз будівельного сміття Харків!

Читайте в наступних статтях на блозі сучасні пост-модерні будинки або скільки коштує побудувати будинок сучасної своєї мрії:

Скільки коштує побудувати будинок в Україні, Харкові 2015 року, ART Блог

Для опалення будинку використовуйте вугілля антрацит Харків оптом і в мішках по 50 кг.

Схожі новини

Залишити коментар