Скільки коштує побудувати будинок в Монреалі Форум про Канаду імміграція в Канаду імміграції в Квебек візах в Канаду ПМЖ навчанні в Kанаде і багато іншого

Скільки коштує побудувати будинок

З нами: 17 листопада 2010, 10:43
пости: 1751
Звідки: Нарва Нижній Новгород Санкт-Петербург

Тук-тук archik. так все ж скільки? У кожного своя думка, різні ціни Насправді, я, як будівельник, напевно теж дуже хотів би побудувати свій будинок з таких панелей, тільки не в Монреалі, а де-небудь в Калгарі, але можна і в Торонто. Та ось тільки я так вважаю, що справа ця цілком невигідне. Може ціни на матеріал і не настільки великі, але вартість землі зараз досить велика. Цілком можна купити нормальний будиночок за $ 300.000, ніж $ 200.000 і більше витратити тільки на покупку ділянки, а якщо на ньому немає всіх комунікацій, то це вже друга біда. А будувати будинок, заощадивши $ 10.000 думаю не варто, тому що це трата не тільки грошей, але і часу. Поправте мене, якщо це не так.

P.S. Ой, як мені хотілося б, щоб я помилився.

_________________
We are thrown by life on different continents. And now we immigrate to find that place, where we have to be.
© Andrew Vasiliev

З нами: 17 листопада 2010, 10:43
пости: 1751
Звідки: Нарва Нижній Новгород Санкт-Петербург

seget. в таких містах, як Калгарі, Торонто, Монреаль, Ванкувер земля досить дорога. Я ризикну припустити, що будівництво свого будинку буде досить невигідною справою. Звичайно є переваги, якщо Ви будете будувати будинок самі, це і потрібне Вам розташування всіх кімнат та інше, але все ж витратите грошей багато. А ніхто не знає, що буде з цінами через рік, через три. Хоча ціни на землю ростуть і ростуть. Вам дали вже сайт, можете там подивитися, але там вся земля в акрах.
mls.ca

P.S. Чи не в місті, але і не за містом, самі ж розумієте, що місця з чудовим ландшафтом – дорого.

Може залежати навіть дуже багато, якщо наприклад треба підводити комунікації і як далеко.

Може ж бути й таке, що комунікації не підведені. І доведеться переплачувати, і не мало.
Якщо для Монреаля ще реально знайти землю за $ 150.000- $ 200.000, то в Калгарі зараз показує найменшу тільки $ 220.000. Тільки що дивився.

P.S.2 У мене ось теж постало питання. Там є різні землі, для мобільних будинків, для сель.хоз. купувати треба саме Residental для забудови будинку?

_________________
We are thrown by life on different continents. And now we immigrate to find that place, where we have to be.
© Andrew Vasiliev

Схожі новини

Залишити коментар