Скільки коштує побудувати будинок в Фінляндії

Будівництво будинків в Фінляндії

Скільки коштує побудувати будинок в Фінляндії

Якщо Ви розглядаєте можливість будівництва, перше питання, яке перед Вами постає, полягає в тому, скільки коштує побудувати будинок в Фінляндії. Він включає в себе два різних аспекти: покупка земельної ділянки в Фінляндії і безпосередньо будівництво будинку.

Перший етап – покупка ділянки в Фінляндії під будівництво будинку.

1.близькість до російського кордону (Чим ближче до кордону, тим природно швидше добиратися з Росії, і тим дорожче ділянку);

2.площа ділянки (в 99 випадках з 100 ділянку купується з власної береговою лінією);

3.яке озеро (Це буде або невелике озерце, або озеро великих розмірів, або озеро, що входить в систему озер Сайма. Останнє цікавить тих, хто любить подорожувати на яхті або катері – по мережі озер Сайма можна подорожувати по всій центральній Фінляндії);

4.тип лісу і ландшафту на ділянці (чим живописніше і красивіше краєвид, тим, природно, дорожче ділянку), освітленість ділянки;

5.наявність комунікацій (Дорога, електрика).

Стаття Як вибрати земельну ділянку познайомить Вас з повним переліком порад по грамотному вибору ділянок в Фінляндії. Залежно від всіх цих факторів, ціна на ділянки в Фінляндії сильно відрізняється. На даний момент користуються попитом у росіян і активно викуповуються ділянки в прикордонних районах (Савонлінна. Іматра. Пуумала), на березі різних озер, в тому числі озера Сайма. Такі ділянки можна купити за ціною приблизно від 30 тис. Євро.

Другий етап – будівництво будинку в Фінляндії і ландшафтні роботи

вартість будівництва будинку під ключ в нашій компанії становить від 2 400 до 2 500 євро за квадратний метр. Ціна може змінюватися в залежності від матеріалу стін (з круглого клеєної колоди будувати дешевше, ніж з клеєного бруса) і їх товщини (чим товще стіна, тим дорожче обходиться будівництво).

У вказану ціну входить: проектування і узгодження будинку, будівельні та оздоблювальні роботи, пристрій свердловини і очисних споруд. У нашій компанії ціна будівництва фіксується в момент підписання підрядного договору і вже не змінюється.

Знаючи ці цифри і свої побажання, легко вирахувати вартість будівництва нового будинку: просто множачи бажаний метраж на вартість будівництва квадратного метра. Так, будівля будинку в 100 м² під ключ обійдеться близько в 250 тис. євро.

На всіх етапах будівництва в Фінляндії компанія Westhome-Invest виступає в якості генпідрядної організації, несучи відповідальність за якість виконуваних робіт, старанність і високий рівень сервісу. Ось уже 10 років ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Крім типових проектів будинків, ми готові працювати з Вашим проектом, продуманим індивідуально Вами. Самі роботи на об’єктах виконуються кваліфікованими фінськими фахівцями, під контролем нашого директора з будівництва Матті Пуннонена. Зверніться в компанію Westhome-Invest, і Ви залишитеся задоволені своїм новим будинком в Фінляндії!

Оформіть заявку зараз

Схожі новини

Залишити коментар