Скільки коштує побудувати будинок?

Скільки коштує побудувати каркасний будинок

– Скільки коштує побудувати будинок? У скільки мені обійдеться будівництво приватного будинку в Києві? Яка ціна будівництва котеджу під ключ? Чи надійні каркасні будинки? Чим котедж бізнес класу відрізняється від звичайного і на скільки він дорожче? Що дешевше – будинок з цегли або дерев’яний будинок? Ці та інші питання нерідко можна почути від людей які збираються будувати будинок.

На сьогоднішній день багато будівельних компаній пропонують своїм клієнтам, як будівництво, так і продаж готових будинків.

При цьому у кожного покупця є широкий вибір – від елітних будинків, котеджів бізнес класу і невеликих будинків. Ціни на будівництво будинків у 2013 році істотно зросли в Україні в порівнянні з цінами минулого року. Цьому є просте пояснення – крім щорічного подорожчання будівельних матеріалів в Україні значно зріс попит на заміську нерухомість, і збільшилася кількість бажаючих побудувати собі будинок або заміський котедж. Під Києвом люди активно забудовують земельні ділянки, куплені кілька років тому і відклали будівництво на невизначений термін з різних причин. В Одесі будівництвом дачних будинків цікавляться багато заможних людей з різних міст України – Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, тому що Одеса улюблений місто відпочинку багатьох українців та будівництво власного будинку в цьому місті не тільки гарна інвестиція, але і приємна можливість усамітнитися на власній дачі разом з друзями або діловими партнерами. Вартість будівництва будинку головним чином залежить від ваших уподобань в архітектурі, площі майбутнього будинку, переваги у виборі будівельного матеріалу і звичайно у виборі підрядника.

Якщо вас цікавить будівництво дерев’яних будинків, наприклад будинків з клеєного бруса, необхідно спочатку знати, які витрати вас чекають. Ціна будівництва дерев’яного будинку залежить, перш за все, від проекту. У замовника є два варіанти: можна придбати типовий проект в одному з безлічі архітектурних майстерень, а можна вдатися до послуг архітектора або до допомоги архітектурного бюро або проектній організації. На проекті ні в якому разі не варто економити, адже кожна гривня, зекономлена на проекті, може вилитися в тисячі переплачених грошей при будівництві. Як не переплатити при будівництві? Довірити розробку проекту дослідної проектно-будівельної організації.

І все ж – як побудувати будинок не дорого і заощадити на будівництві? Звертаючись до фахівців ви вже в процесі проектування будинку буде чітко розуміти у скільки вам обійдеться його будівництво і які вас можуть чекати додаткові витрати в процесі облаштування. Спочатку спроектувавши будинок потрібної площі, ви не переплатите в майбутньому на його внутрішнього оздоблення та облаштування. Також в майбутньому вам не доведеться оплачувати величезні рахунки за опалення та електрику, спожите вашим величезним будинків, при тому, що половиною приміщень ви не користуєтеся. Досвідчені архітектори спроектують будинок з урахуванням всіх побажань замовника і підкажуть, як правильно розмістити набір приміщень, де і якого розміру повинні розташовуватися кімнати. Володіючи скромним бюджетом, але величезним бажанням жити в екологічному будинку з дерева, доцільно звернути увагу на типовий проект дерев’яного будинку або внести в нього зміни, відповідні вашим запитам. У той же час вибрати типовий проект завжди дуже складно, особливо не маючи досвіду проживання у власному будинку. У той же час, індивідуальний проект далеко не завжди збільшує собівартість будівництва будинку. Застосування нестандартних рішень і економічних будівельних технологій дозволить вам істотно заощадити на будівництві. Бюджет на будівництво будинку у кожного свій і побажання у всіх різні, завдання архітекторів, конструкторів і забудовником запропонувати замовнику найкращий варіант.

При розрахунку вартості майбутнього будинку необхідно враховувати витрати, пов’язані з формуванням фундаменту (матеріал, перетин, а також глибина закладення). Розрахунок вартості найчастіше проводиться безкоштовно в будь-якої будівельної компанії, яка займається приватним будівництво будинків під ключ. Київ і інші обласні центри компанія «ЕкоДім» забудовує своїми котеджами вже багато років. Наприклад, тільки в Запоріжжі компанією «ЕкоДім» побудовано 2 будинки і ще 2 будуть побудовані в 2014 році. На стрічкових фундаментах, що володіють мінімальною глибиною закладення, зводяться легкі каркасні дерев’яні котеджі. Дерев’яні будинки зі зрубу є більш важкими, тому вимагають зведення більш капітального дорогого фундаменту, хоча традиційно вважається, що будинок зі зрубу дешевше більшості традиційних технологій. Тип фундаменту підбирається з урахуванням особливостей місцевості, клімату регіону, проб грунту і іншого. Для правильного вибору типу фундаменту потрібно знати 2 головні речі: з якого матеріалу ви плануєте побудувати будинок і геологію ділянки. На вартість будівництва дерев’яного будинку впливає також його розмір і поверховість. Можна побудувати і 3-поверховий будинок, але в цьому випадку треба бути готовим до капітальних витрат на будівництво.

Не менш важливим фактором при будівництві дерев’яного будинку є тип використовуваного матеріалу для стін і покрівлі. Це може бути оциліндрованого колоди, дикий зруб, профільований брус, заводський клеєний брус. Заощадити вийде, якщо застосовувати власну розробку компанії ЕкоДім – дерев’яна клеєна стіна (потрійний клеєний брус 180). Дана технологія дозволяє знизити вартість стін будинку практично в 2 рази в порівнянні з вартістю будівництва з традиційного клеєного бруса. Важливою статтею витрат в будівництві дерев’яних будинків буде покрівля. Від неї також залежить і тип фундаменту, чим важче матеріали для даху, тим міцніше повинна бути основа під будинок.

Розташування будівельного об’єкта також впливає на вартість майбутнього будинку. Адже при цьому необхідно враховувати вартість транспортування будівельних матеріалів до об’єкта. Якщо ви плануєте будувати будинок і дачу десь в глушині, де до найближчого районного центру області більше 50 км, то коштувати відразу розуміти, що будівництво такого будинку вийде на порядок дорожче, тому що істотно зростуть транспортні витрати і ціна доставки будівельних матеріалів в Київській області часто набагато вище, ніж в передмісті Києва або будь-якого іншого великого міста. Також якщо ваша ділянка розташована в глушині або важкодоступній місцевості, то далеко не всі будівельні компанії і приватні будівельні бригади погодяться будувати вам будинок. Не маючи можливості регулярної і швидкої доставки будматеріалів будівництво може вилитися в більш тривалий процес, чес ви припускали раніше.

Вчіться економити на будівництві з розумом і довіряйте процес будівництва Вашого професіоналам. Якщо ви хочете дізнатися точну вартість дерев’яного будинку, відповідного вашим параметрам, розрахувати вартість Вашого проекту, отримати консультацію у професіоналів, тоді звертайтеся до нас.

Проектування сучасних будинків, котеджів. Унікальні проекти будинків і котеджів. Сучасні екологічно чисті будівельні матеріали. Будівництво сучасних будинків, Природні (екологічні) утеплювачі для стін і даху будинку. Натуральний сланець. Сучасні будівельні технології. Енергозберігаючі будівельні технології. Проектно-будівельні роботи та інтер’єрів. Традиційні і незвичайні будинки – екодома, купольні будинки, круглі будинки, дерев’яні будинки, каркасні будинки, кам’яні будинки. Красиві і сучасні будинки і котеджі. «ЕкоДім» – нові будівельні технології. Україна: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя. Будівництво приватних будинків за типовими і індивідуальними проектами, індивідуальне проектування, всі види будівельно-монтажних робіт, проектування і будівництво котеджів під ключ. Сучасні рішення для вашого будинку. Проекти котеджів.

Скільки коштує побудувати будинок?

Схожі новини

Залишити коментар