Скільки коштує побудувати басейн вартість будівництва басейну

Скільки коштує побудувати басейн

Скільки коштує побудувати басейн

Власний басейн на ділянці – чи не про це мріє кожен власник? Ще кілька років тому приватний басейн був недосяжною метою для багатьох. Сьогодні зведення власного штучного водоймища стало цілком можливим для людей різного достатку. Отже, скільки коштує побудувати басейн на ділянці? Вартість залежить від виду басейну і будівельних матеріалів, обраних для побудови.

види басейнів

Найбільш популярними варіантами басейнів, зведених на приватних ділянках, стали:

 1. Збірно-розбірні басейни.
 2. Стаціонарні басейни.

Збірно-розбірні басейни

Найбільш простими в установці і використанні є збірно-розбірні басейни. Все, що потрібно для них – лише рівна поверхня. Ціни на такі басейни коливаються в діапазоні від 7 до 50 тисяч – в залежності від типу, обробки і розміру басейну. Все, що потрібно – продумати, де саме розташувати великий за розмірами басейн, як його наповнювати і де зберігати спустошену і складену на зиму конструкцію.

стаціонарні басейни

До зведення стаціонарних басейнів потрібно поставитися з максимальною ретельністю: адже такий водойму не можна буде за бажанням зібрати або розібрати, перенести з місця на місце.

Що потрібно для зведення стаціонарного басейну?

 1. Складання проекту будівництва басейну.
 2. Підготовка котловану потрібного розміру під чашу басейну.
 3. Підведення комунікацій.
 4. Спорудження безпосередньо чаші басейну.
 5. Фінішна обробка басейну.
 6. Підключення додаткового обладнання, запуск і перевірка системи.
 7. Підтримка стаціонарного басейну в належному стані.

Планування стаціонарного водойми є одним з найбільш складних етапів: на цій стадії вибираються потрібні будівельні матеріали і додаткове обладнання; визначається, скільки коштує побудувати басейн. Якщо до зведення штучного водоймища залучені фахівці, вони готують проект майбутнього басейну відповідно до побажань клієнта. Самостійний розрахунок може зайняти більше часу, воно буде потрібно на вивчення різних варіантів будівельних матеріалів для зведення чаші басейну, а також додаткових аксесуарів: фільтрів, нагрівачів, система дренажу.

Скільки коштує побудувати басейн - вартість будівництва басейнуПлівка для басейну

З чого складається ціна стаціонарного басейну і на що потрібно звернути увагу?

 1. При розрахунку ціни має значення не тільки довжина, але і глибина басейну. Чим глибше басейн, тим більше його вартість – доведеться зміцнювати стіни. Однак чим більше квадратних метрів в басейні, тим більша знижка на роботу. Остаточна ціна буде меншою за очікувану.
 2. Форма басейну має велике значення при формуванні вартості робіт. Так, чим складніше форма – сходинки, виїмки, поєднання прямих кутів і напівкруглих обрисів – тим більше вартість робіт. Обриси басейну одного виду – овал, коло або прямокутник – коштують менше, ніж поєднана форма.
 3. Окремою статтею витрат йдуть додаткові можливості при будівництві басейну: це не тільки фільтр і джакузі, а й освітлення, штучні фонтани, специфічні декорації, штучні гроти і водні гірки різного типу і масштабу.
 4. Деякі фірми – якщо користуються їхніми послугами – спеціалізуються на зведенні басейнів, можуть також запропонувати послуги з озеленення та благоустрою території безпосередньо поруч із штучною водоймою.

Вартість стаціонарного басейну значно перевищує номінальну вартість збірного або каркасного басейну. Починаючись від від 20000 руб за виготовлення 1 м 3 залізобетонної чаші, вона може досягати будь-якого максимального значення, в залежності від розміру, типу обробки і додаткового устаткування.

Ціни в статті вказані приблизні і вони постійно змінюються. Якщо вам потрібні точна вартість, то більш повну інформацію про ціни на каркасні басейни ви можете отримати на сайті виробника або реалізатора. У що обійдеться стаціонарний басейн, можна дізнатися тільки після складання кошторису.

Це відео допоможе вам при виборі каркасного басейну. Від якості і типу пристрою залежить його вартість:

Подивіться відео про будівництво оригінального басейну на вулиці:

Схожі новини

Залишити коментар