Скільки коштує дизайн проект інтер’єру? обговорення на форумі в Новосибірську

Обговорення та відгуки на форумі в Новосибірську

Обговорення та відгуки на форумі в Новосибірську – НГС.ДОМ

Скільки коштує дизайн проект інтер’єру?

Замовляв дизайн 76 квадратів 3шкі, віддав десь в районі 20 тиров. Дизайнерів знаходив тут. на форумі.
Вважаю це трохи зайвою витратою грошей, але: ти отримуєш можливість побачити, що можна зробити з конкретної квартирою конкретно для тебе (альтернативну твоєї, точку зору) і зробити як вважаєш за потрібне.

Що вразило: дизайнери дивилися квартиру, робили заміри і фотографії, але в проекті примудрилися поставити ванну в тому місці, де знаходиться водопровідний стояк. взагалі це epic fail.

ну, і приємні дрібниці типу настінний світильник на висоті 1.5 метра від підлоги і відсунути стіну довжиною 4.4 метра на 10 см – я дивився їм в очі і бачив порожнечу.

про 500 т.р. – чиста правда, по запропонованому варіанту незалежний підрядник оцінив роботи в

Виправлено користувачем IEEE (13.10.10 07:25)

Скільки коштує дизайн проект інтер'єру? обговорення на форумі в Новосибірську'єру? обговорення на форумі в Новосибірську ()'єру? обговорення на форумі в Новосибірську

У відповідь на: Що вразило: дизайнери дивилися квартиру, робили заміри і фотографії, але в проекті примудрилися поставити ванну в тому місці, де знаходиться водопровідний стояк. взагалі це epic fail. У мене було значно гірше – дизайнери переплутали і на місці комори розмістили туалет (природно, без каналізації) Висновок: потрібно починати контролювати на стадії начерків-почеркушек.

А я ось категорично не згодна з попередніми ораторами :).

За фактом: в січні замовили дизайн-проект. у нас двушка, новобудова, площа 76 кв.м.
В результаті ми отримали візуалізації, все креслення (електрика, знесення і зведення стін, план стель, розкладка підлог, кахлю, шпалер, розстановка меблів, відомість обробки з матеріалами і видами робіт), крім того, в пакет послуг увійшов підбір матеріалів та меблів, а також авторський нагляд. за все це щастя ми заплатили близько 40000 грн
По-перше, наявність альбому значно спрощує роботу з усіма майстрами, починаючи з ремонтників і потолочник і закінчуючи мебельниками і текстильниками. Показуєш візуалізації і креслення-не треба на пальцях пояснювати, чого хочеться тобі.
Будівельники зробили ремонт-один в один. І всі інші теж.
З приводу подорожчання ремонту-теж категорично не згодна.
Якщо маєш купу грошей-природно, можна доручити дизайнерові все купувати самостійно. Безумовно, половина меблів та інших предметів інтер’єру була взята дизайнером з італійських каталогів. Для мене це-не варіант. Тому я сама їздила по магазинах і шукала схожі, але бюджетні варіанти. Потім приїжджали вже з дизайнером, який погоджував мій варіант.Затратно-да, але за часом, а не по грошах. Так, вечорами я просто жила в Великий ведмедиці і іже з ними. Але результат того вартий. Приклад-італійський диван за 130 т.р. ми замовили у флагмані за 39 т.р. підлогову лампу за 25 т.р. купівлі не в Люкс Гавкайте, а в калейдоскопі за 5 т.р.
І так у всьому! І нехай хтось спробує сказати, що в житті наш ремонт виглядає гірше, ніж на картинці.
Слдующій свій ремонт я однозначно буду робити по дизайн-проекту. І мій чоловік, який спочатку був проти дизайнера, теж з цим згоден.

P.S. Практично всі, хто б в нашій квартирі сказали: Так, сам ніколи не зможеш настільки продумати всі деталі.
P.P.S. 3 пари друзів теж тепер роблять ремонт по дизайн-проекту.

Якщо людина хоче більшого – значить, він цього вартий.

взагалі можна зробити самому проект, просто це довго, але дуже цікаво.

Скільки коштує дизайн проект інтер'єру? обговорення на форумі в Новосибірську'єру? обговорення на форумі в Новосибірську ()'єру? обговорення на форумі в Новосибірську

У відповідь на: наявність альбому значно спрощує роботу з усіма майстрами, починаючи з ремонтників і потолочник і закінчуючи мебельниками і текстильниками. Показуєш візуалізації і креслення-не треба на пальцях пояснювати, чого хочеться тобі. Дійсно, при роботі з дизайн-проектами стільки дрібниць вилазить, і робота дизайнера всі ці нюанси утрясти, не кажучи вже про таких базових моментах, як колір / стиль / планувальні рішення.

Сонце не знає правих. Сонце не знає неправих. Сонце світить без мети когось зігріти. Знайшов себе подібний до сонця.

Хочу сказати пару слів по основній темі. Скільки коштує дизайн-проект? Порядок цін по місту: від 400 до 1000 грн м2 і вище. Але, по моєму, дуже важливо не тільки знайти оптимальну ціну, але і знайти свого дизайнера. Людини, з яким складуться довірчі відносини і спільне розуміння завдань і цілей. Ось тут я писала на цю тему більш детально: maria-veronika.livejournal.com/2231.html
З досвіду моїх замовників, можна позначити такі переваги роботи по дизайн-проекту, крім головного – професійно зібраного інтер’єру на фініші:
– економія часу, моральних і фізичних сил, грошей, коли не потрібно нескінченно бігати по місту і плутатися в потоці інформації (хоча іноді побігати все-таки доводиться :))),
– можливість використовувати найактуальніші рішення і матеріали (простий приклад – часто стикаюся з тим, що багато хто до цих пір не знають що таке для підлоги плітла ПВХ, в той час як цей матеріал, по багатьом параметрам перевершує ламінат, вже не один рік представлений на ринку) .
– якісна проробка деталей і вузлів. Часто будівельники, що працюють без дизайнера не зраджують цим дрібницям значення.

все геніальне – просто, але не всі, що просто – геніально.

Виправлено користувачем nikad (15.10.10 16:15)

Схожі новини

Залишити коментар