Скільки коштує будівництво будинку або котеджу? Вартість будівництва заміського будинку з з sip панелі? Цікаво? Дізнайтеся у нас ціни на будівництво будинку з сиппанелі цегли газоблоку

Вартість будинку з сип-панелі, цегли, газоблоку

Вартість будинку з сип-панелі, цегли, газоблоку

Скільки коштує будівництво будинку цей питання дуже часто задають нам наші клієнти. Складно дати однозначну відповідь, тому що на ціну будівництва впливає маса чинників розміри будинку, будівельний матеріал, технологія будівництва, планування, геодезія та ін. Більш того, в нашій країні ціни на будинки можуть коливатися в кілька разів залежно від індексу інфляції та курсу долара. Безумовно, для того, що б позначити якусь більш-менш конкретну ціну, потрібно розглядати кожного клієнта індивідуально, і лише з огляду на всі його потреби, побажання та очікування можна орієнтуватися на цифру.

Будинок з sip панелі, цегли, ціна зі знижкою!

Характерно також і те, що чим більше у будівельній компанії досвіду, тим швидше і точніше можна називати вартість будівництва заміського будинку. Інколи це найважливіший показник, тому що якщо ви звернетеся до компанії-початківця-забудовнику, і якщо вам навіть і назвуть ціну, то в процесі будівництва вона може збільшитися в 2, а то і 3 рази. Звичайно, такі сюрпризи аж ніяк не додають довіри до решти компаніям, які сумлінно і професійно виконують послуги будівництва будинків і котеджів .

Будівництво будинку це серйозний процес, що вимагає уваги від замовника, і розуміння від виконавця. Ми в своїй практиці завжди керуємося принципами, що краще і практичніше для життя, і намагаємося відвести клієнта від журнального сприйняття будинку, коли просто показують на картинку і просять зробити так само. Тому дуже важливим є правильний вибір проекту. У нас є кілька десятків перевірених і побудованих проектів, кожен з яких має ряд переваг. Ми допоможемо вам визначитися саме з тим проектом, який ідеально підійде як розміром вашої родини, так і вашим вимогам до дому.

Будівництво котеджу ціна:

Зверніть увагу, що ми можемо забезпечити дійсно кращі ціни на будівництво будинку. тому у нас є власне виробництво будівельних матеріалів! Це найбільша частина кошторису на будівництво, тому, наші ціни вас дуже приємно здивують! І ніяких підводних каменів – ми зацікавлені зробити якісні матеріали за низькою собівартістю, що б забезпечити конкурентні ціни на саме будівництво будинку і максимально задовольнити клієнтів!

Тому ми ніколи не сидимо без роботи і з радістю беремося за нові проекти, тому що займаємося тим, що приносить нам задоволення, але ще краще, коли бачимо щасливі очі володарів нового будинку, ще трохи пахне фарбою, з бликующей на сонці дахом, з блискучими дзеркалами і білосніжною сантехнікою

Ну і що б остаточно розставити всі крапки над і, ось наші ціни:

Будівництво будинку зSIP-панелей, газоблоку, цегли :

Під обробку: від 4 800 грн / м2

Введення в експлуатацію 50 000 грн. Але у Вас є прекрасна можливість заощадити 50 000 грн, якщо ми укладемо договір на будівництво до 1 березня 2016 р Тоді витрати на введення житла в експлуатацію ми беремо на себе! Поспішайте!

Що включають в себе різні варіанти будівництва?

Схожі новини

Залишити коментар