Скільки коштує будинок побудувати з черепашника (100150м2)?

Скільки коштує побудувати каркасний будинок

Sevastopol.info

Цікаво почути вже побудували, хто для себе будував будинок.
Скільки (якщо не секрет) ви витратили на свою мрію за м2, де шукали будівельників і залишилися задоволені тим, що вийшло. Як вибирали район для побудови, комунікації, документи, проект і т.д. На що б зараз звернули увагу ??
По можливості додавайте фотографії свого будинку, цікаву інформацію, опишіть що самі не знали до початку строітельства.Спасібо !!
Ваш досвід буде цікавий людям.

Перший пішов! Він сказав Поїхали, він змахнув рукою. (Ц)

Коли доводиться терпіти
Матеріальні збитки –
Не варто плакати і сумувати
Про те, що метушливо і хистке.

Нехай пливуть, як вода,
І знецінилися фінанси –
Не сумуйте ніколи,
А згадайте закон балансу:

Втрата грошей – так, ніщо!
Легко відбулися ми з вами.
Спасибі, Господи, за те,
Що взяв з нас тільки грошима!

Маленький хоч не ставив, а великий доводилося. Можу коротко розповісти, може комусь, буде трохи корисної інформації.
Передісторія лаконічна: боги мені підказали, що було б непогано, обзавестися будинком в Севастополі. Заглибившись в ринок з ногами і головою, нарив п’ят будинків, які мало-мальськи підходили під мої вимоги. Ціни на той час були не дуже щадними і навіть в дорогих будинках багато влаштовувало не зовсім, тому проаналізувавши ринок землі і прикупивши неськолко ділянок, всупереч думці оточення і бунту власного розуму, вирішив зліпити житло своїми руками. Приблизно представляв, що мені треба на виході, тому швиденько заварганів проект і дізайнеское супровід до нього, приступив безпосередньо до самого процесу будівництва, знову ж за порадою знавців і умільців, помноживши передбачувану суму витрат в два рази. Уклав договір з фірмачами, і як то кажуть, процес пішов. Пішов, та трохи не так як хотілося. Не сумує, ледачий і распіздяістий по життю, прикрутивши трохи гайки фірмачам, найнявши свого виконроба для тих. нагляду і підключивши інспектора ДАБК, який стежив за всією цією бандою майже безперервно, я наївно думав, що перехитрив долю і закрию це питання швидко і майже безкровно, відповідно з потрібним мені результатом, мінімальною втратою особистого часу і здоров’я. Наявність наївності ворожнечу.)) Зламався я так само швидко, як загорівся, і розум хоч із запізненням, але все ще не пізно зупинив мої наміри на розкішне життя, і вберіг від головного можливого нещастя, втрати здоров’я.))

Не було б щастя, та нещастя допомогло. Я везучий по життю і вчасно вибухнула криза допомогла мені купити готовий будинок, який будувався для господаря однієї з будівельних компаній Севастополя, за малі гроші.

Скоро казка мовиться, та не скоро діло робиться, в сенсі, спробую підвести риску і вивести квінтесенцію з нелегко, хто зміцнює мене вишенапісанного опусу.
1. Місце обраного будівництва повинно бути не там, де вам подобається, а там де це буде найбільш ліквідне. Тому спробуйте поєднати бажане з дійсним. Якщо життя вам піднесе несподіваний сюрприз, перше що ви згадаєте, так ця рада. Прийміть це до відома без доказів.

2. Критично я почав оцінювати всі поради знайомих, друзів і професіоналів, коли практично почав розбиратися в будівництві на рівні початківця дилетанта, і на превеликий жаль, не почав до них прислухатися відразу. Тому йдіть своїм шляхом, але не нехтуйте стороннім досвідом і знаннями. Вчитися, вчитися і вчитися.

3. Вам потрібна для будівництва, хороша бригада ПРОФЕСІОНАЛІВ з тлумачним бригадиром, бажано іногородня. Це 95% успіху вашого починання. Як її знайти, ради немає. Напевно тут більше залежить від везіння і наполегливості у вивченні і аналізі ринку. Вам можуть порадити бригаду з купою рекомендацій, яка побудувала шикарний будинок вашим кращим друзям, але навіть при зміні однієї людини, вона з кращої, може перетворитися в гіршу і взагалі не факт, що вони будуть вам будувати добре. Ніяких фірм, виконробів і посередників не наймати, це тільки невиправдане збільшення витрат (думаю, що це дієво тільки для провінції і середнього рівня, в дорогу будівництво без фірми і серйозного юридичного супроводу, краще не вплутуватися). Не платіть нікому божевільні гроші, хороші будівельники знають собі ціну, але гілячіть її не будуть. Ціни спеців завжди будуть вищі за середньоринкові, але без фанатизму. Головне контроль і ще раз контроль. Відносини повинні бути поважні, без панібратства. Будівельники повинні розуміти, що ви їх не обдурите, але при цьому не дасте розслаблятися і будете питати за кожну заплачену копійку. Договір обов’язково в письмовій формі, не обов’язково дотримуватися якісь канони, головне описати все, що можливо і що вас турбує, якщо виникають розбіжності або непорозуміння, відразу вносити додавання в договір. Договір повинен бути гранично простою і зрозумілою, щоб досягти з бригадиром взаєморозуміння і довіри, і щоб він зрозумів, що йому буде простіше добре робити свою справу і отримувати за це вчасно високу зарплату, ніж намагатися вас розводити. У робітників. як правило періодично проявляється золотуха, смертельні захворювання, важкі сімейні обставини, їм треба віддати гроші наперед і бажано вчора. Ніколи не ведіться ні на які сльози і благання. Всі ці проблеми повинен вирішувати бригадир, за рахунок фонду бригади. Обов’язково прописати умови оплати, терміни і штафние санкції. Ні в якому разі не платите відразу всі гроші за виконану роботу, обговорюйте з бригадиром процентну суму, яку ви не доплачуєте на випадок косяків і проміжні знакові етапи, коли ви повністю оплачуєте якийсь конкретний закінчений ділянку робіт. Гарна бригада завжди піде на компроміс заради прибуткового, великого замовлення і якщо ви будете чесні і послідовні. З поганими просто не зв’язуйтеся. Коли ви жорстко і бескомпромисно будете ставити перші завдання, ви відразу відрізните хороших від поганих.
«Вважайте всіх людей чесними, але ставитеся до них так, як якщо б вони були шахраями». Мазаріні.

4.До початку робіт у вас повинна бути складена докладна кошторис, продумана до найменших подробиць система кондиціонування, вентиляції, опалення, електрики і так далі. Поставтеся до цього гранично серйозно. Витрати у вас будуть мінімум на30-50% вище запланованих, тому не починайте будівництво з коліс, без жирового запасу. Жодна нормальна бригада не буде Господь із вами працювати, якщо почнуться проблеми з оплатою робіт або підвезення будматеріалів. Як казав один мій хороший знайомий, не давайте ні копійки вперед, або вас вже наебали. Це правда, тому всі будматеріали шукайте і купуйте самі, або обговоріть відсоток, за який вам їх будуть доставлені. При цьому будьте готові до додаткових витрат. Люди, вони такі люди, тому при будь-якому послаблення і лазівки, вас будуть мати, постарайтеся перекрити ці лазівки. Знайте, що ви все не перекриєте і ставитеся до непередбачених втрат филосовски.

Періодично переглядаючи теми розділу іноді не зовсім зрозуміло, що люди мають на увазі, під поняттям будинок. Будинків в місті в кращому випадку набереться від сили три-чотири тисячі, решта можна позначити як житло, краще або трохи гірше, але ніяк не будинок. Будь-яка людина, який вам обіцяє побудувати кам’яний будинок під ключ і вкластися в 500 доларів за метр, включаючи вартість ділянки і комунікацій, злодій, який хоче вас затягнути в аферу, негідник-провокатор або дурень. Житло може побудувати і можна, з натяжкою, але ніяк не будинок. Вибачте, за все не схопиш, накидав навскидку еклектично, всякої хрін, може когось і убережeт від помилок, комусь щось полегшить хоч трохи вхід в цей нелегкий і невдячна, але потрібна справа. Все вишеізноженное не претендує на істину в останній інстанції, а є особистою думкою, підкріпленим такий-сякий практикою.
До орфоргафіі прошу не чіплятися. Удачі, і бажаю всім мати свій будинок, свою фортецю.))
P.S. Моя думка, що непогане індивідуальне житло, під вимоги середньостатистичний обивателя можна побудувати в межах 800 $ за метр, з нуля, щоб зайти і жити. Хороший ДІМ, від полтарушкі і до безкінечності. Якщо ви будівельник, і дійте якого-небудь лоха, то особисто для вас, це обійдеться значно дешевше.

Astiag Величезне Дякую за чудовий розгорнуту відповідь і частинку особистого життєвого досвіду. Багато нового дізнався, але одне зрозуміло вчитися, вчитися і вчитися. І заробляти.
Може згадайте ще якісь підводні камені при будівництві і напишіть.
================================================== ================

Заробивши достатню кількість грошових коштів, потрібно підібрати ділянку, коротко деякі реальні ціни на відносно недорогі ділянки від знайомої дівчини ріелтора на сьогоднішній день:

На Красній гірці 2 відмінних, красотень, перша лінія з лабораторного шосе

по 20 000 $
Червона Гірка:
1) 5 ділянок ІЖС по 8 соток – 20 000 $ за ділянку
2) 2 ділянки ІЖС по 6 соток – 35 000 $ за ділянку, світло, гір. вода, газ межують з ділянкою, асфальт, сосняк.
Муромська:
5 ділянок по 8 соток – 25 000 $ комунікації поруч з ділянками, 1-2 лінія від дороги, сосняк
7км: 1 ділянка 9.5 соток – 30 000 $, (ближче до Максимка) комунікації поруч, сосняк
є і дорогі ділянки з усіма комунікаціями і обгороджені, якщо що. 70 000 -100 000 $
коралова:
5 ділянок по 8-9 соток – 65 000 $ асфальт, комунікації межують з ділянками, видові (шикарний варіант)
на Жидилова відмінний ділянку 8 соток – 25 000 $, комунікації поруч, сосняк

Ось в личку прийшло повідомлення, розміщую спеціально без ника:

Будинок собі ще не будував, але в планах,
орієнтовно простий будинок на 100-150 квадратів – де то в районі 40-50 тис (у.о.), + ваші побажання в доп копієчку влітають,
та й при будь-якому ремонті і будівництві все кошторису потрібно вважати в півтора а то і в два рази більше (про запас гріш залишити =))
а з приводу будівельників – їх зараз в місті купу, вибирайте будь-якого, але краще фірму або хорошого виконроба

В результаті від 80-100 тисяч (у.о.) І свою ділянку землі, якщо я правильно зрозумів.

Останній раз внесено зміни Мачо 26 Квітня, 2015-го, 10:07 редаговано 1 раз.

Дякую !! Ще не вирішив, чи більше як мрія.
Хочу зрозуміти скільки мінімум потрібно коштів для будівництва невеликого будинку і почитати вже досягли своєї мети.

Мачо писал (а): Хочу зрозуміти скільки мінімум потрібно коштів для будівництва невеликого будинку і почитати вже досягли своєї мети.

Так правильно написав Astiag

Astiag писал (а): Будь-яка людина, який вам обіцяє побудувати кам’яний будинок під ключ і вкластися в 500 доларів за метр, включаючи вартість ділянки і комунікацій, злодій, який хоче вас затягнути в аферу, негідник-провокатор або дурень. Житло може побудувати і можна, з натяжкою, але ніяк не будинок. Вибачте, за все не схопиш, накидав навскидку еклектично, всякої хрін, може когось і убережeт від помилок, комусь щось полегшить хоч трохи вхід в цей нелегкий і невдячна, але потрібна справа. Все вишеізноженное не претендує на істину в останній інстанції, а є особистою думкою, підкріпленим такий-сякий практикою.
До орфоргафіі прошу не чіплятися. Удачі, і бажаю всім мати свій будинок, свою фортецю.))
P.S. Моя думка, що непогане індивідуальне житло, під вимоги середньостатистичний обивателя можна побудувати в межах 800 $ за метр, з нуля, щоб зайти і жити.

Ось приблизно з цієї суми і виходи.
Якщо ж будеш вникати в усі сам, сам купувати матеріали, замовляти техніку, і контролювати кожен чих будівельників, то можна впритул вкладеться в 500 $. Але для цього на будівництві потрібно жити самому! Якщо передаси ці турботи виконробу, то може і 800 $ не вистачити.
Тобто до початку будівництва потрібно мати на 100 кв.м – 80 000 $, і про всяк випадок знати в перспективі, що десь можна ще роздобути 20 000 – 30 000 $ про запас.

Дякую за мудру досвід і рада !!

parij писал (а): ось ще цікаво – долар стрибає, то з тим же успіхом падає – а вартість будинку не змінюється ніяк.
сьогодні $ 50 грн завтра $ 55 руб, відповідно повинні так само змінюватися і закупівельні вартості матеріалів?

У нашому чудо-державі ціни ростуть тільки вгору, вниз може бути тільки маленька корекція. Будь-які коливання долара позначаться негативно на вартості будматеріалів, – тому що Продавати закладають ризики по коливанню валюти в цінник на товар. Роботяги теж не дурні, багато хто все намагаються озвучувати переконливі доводи скажіть спасибі, що ще не по масковскій цінами працюємо)) Вирушають відразу в сад, нюхати повітря. Ну а так, в цілому, як було співвідношення років 5 назад – близько 100 штук на будиночок, так воно і залишається, – якщо менше – краще віддатися перевіреного забудовнику шпаківень)

Ось такий лист прийшов в личку:

Вітаю!
Пишу не по своєму особистому досвіді, просто працюю в будівельній компанії, скажу, скільки коштує у нас – це вас приблизно зорієнтує за ціною.
Ми будуємо будинку з черепашника (або з газобетону – на вибір). За площею в заявленому діапазоні ми пропонуємо наступне (ціна за будинок з ділянкою):
будинок 112 кв. м – 2,4 млн. руб
будинок 118 кв. м – 2,6 млн. руб
будинок 132 кв. м – 2,8 млн. руб
У вартість входить юридичне оформлення, ділянка 4 сотки, коробка будинку на фундаменті, встановлені склопакети, двері міжкімнатні, двері вхідні, перегородки внутрішнього планування, влаштування покрівлі, зовнішня обробка, сітка-рабиця по периметру, комунікації по одній точці (без розводки по будинку) : вода, електрика, каналізація, септик.
Територіально – це Фіолент. (Підбираємо ділянки і можемо побудувати і в інших районах Севастополя, але ціна буде вище, через те що земля дорожче).

П.С. Моя знайома ріелтор пропонує ділянки ще зі знижкою, ніж в зазначеному мною верхньому прайсі до кінця тижня)

Севастополець писал (а): Та ні, ціна саме за 1 кВт.

Севенерго близько 6000 рублів за 1 кВт

Додано через 49 хвилин 53 секунди:
Переходьте на рублі і не морочте людям голову доларової політикою, з якої на материку послали б до біса такого хапугу, від якого пахне тільки наживою. За піском з цементом, водою і черепашником за кордон їхати не обов’язково щоб за $$$ купувати, повірте в Бахчисараї та Саках купити все можна за рублі і за прийнятні гроші, покрівля з дерев’яною обрешетуванням або альтернативою ЛСТК теж не Європа і не США, мати її за ногу. А це фундамент.
Дзвоню як то по рекламі встановленої у епіцентрі будівництво будинків з черепашки з прийнятним цінником, що то близько 1300-1500 т.р. за коробку в 100 кв.м. без вікон і дверей: фундамент, коробка, покрівля (решетування). У відповідь ціна вже рівно на 1 млн. Виросла, це за два місяці. На питання чому відповідь була очевидна-долар подорожчав і пісок разом з ним. Відповідно і апетити зросли у забудовника-це мій висновок. Ваще бред какой то. І хто то тут говорить про московські ціни. Повірте, що в Києві, що на материку в цілому немає таких стрибків цін як тут. Там все досить стабільно якщо у вас не доллорових іпотека. Так, є зараз невеликий стрибок цін, але це 15-20% від стрибка тут, в Севастополі і в Криму в цілому. Доводилося мені на материку стикатися з питаннями спорудження будинку. Фірми, хто цим займаються, беруть за роботу 30% від загальної суми будівництва будинку, а тут до 60% зашкалює. Так на що сподіватися: на долар, політику, апетит?

Додано через 1 годину 4 хвилини 20 секунд:
Тут суми такі звучать як 800 $ за метр. Це 44000 рублів. Це 4400000 за будинок 100 кв.м. У мене очі на лоб лізуть від цін таких. У мособл. можна будинок в 3 поверхи метрів 200 з цегли побудувати.

Додано через 1 годину 12 хвилин 7 секунд:
За моїми підрахунками собівартості коробки з черепашки з мансардою з фундаментом 10 * 10 монолітним і покрівлею (200 кв.м.) 700-800 т.р.

Gandalf писал (а): За моїми підрахунками собівартості коробки з черепашки з мансардою з фундаментом 10 * 10 монолітним і покрівлею (200 кв.м.) 700-800 т.р.

Якщо зберетеся будувати свій будинок, із заповненням стін з ракушняка, будьте ласкаві створіть окрему тему в нерухомості і розкажіть як у вас вийшло побудувати за 700-800 т.р. буде дуже цікаво почитати всім форумчанам, починаючи з котловану. А якщо і фотографії будуть і проектна документація, то це взагалі здорово.

П.С. Хоча якось не віриться, що ви укладетеся в суму 700-800 т.р.

а з чого дешевше будувати коробку для приватного будинку, з черепашки або газобетону?
на материку до речі багато заводів з випуску газобетонних блоків практикують випуски готових домокомплектов за принципом конструкторів, такі домокомплекти можна зібрати самому, за умови прямих рук.

Схожі новини

Залишити коментар