Скільки коштує будинок побудувати tmn online регіональний інтернетпортал

Скільки коштує будинок побудувати

Скільки коштує будинок побудувати?

Скільки коштує будинок побудувати, tmn online, регіональний інтернет-портал

Про ситуацію на ринку земельних ділянок Тюмені та передмістя.

З настанням теплих весняних днів багато потягнулися за місто. Хтось вже щосили приводить в порядок свої улюблені сотки, хтось купує будматеріали на власний будинок, а деякі тільки прицінюються до заміського життя.

Користується попитом у городян і землі на Салаїрський тракті. До того ж цей напрям давно вже асоціюється у городян з заміським відпочинком, адже найпопулярнішим об’єктом тут є – турбаза «Верхній бір». На цьому тракті багато дачних селищ, а також побудовані престижні проекти «Три сосни», «Лісове озеро». Вартість землі на Салаїрський тракті починається від 44 000 рублей за сотку.

Скільки коштує будинок побудувати, tmn online, регіональний інтернет-портал

Старий Тобольський тракт – один з найпопулярніших і прийнятних за ціною. У напрямку тракту знаходиться безліч населених пунктів, таких як Антипино, Паренкіна, Суботіна, Мальково, Ошкукова, Есаулова, Чікча, Якуши і Кріводанова. Всі вони активно розвиваються на ринку індивідуального житлового будівництва. Вартість земельних ділянок починається від 45 000 рублів за сотку.

На сьогоднішній день реалізуються продажу початих колись раніше проектів. Зокрема, в цьому році відкрилися такі черги в таких котеджних селищах як «Срібний бір», «Якуши-3» та інші.

Цей напрямок знайоме таємницями насамперед дачними селищами: практично у кожного другого жителя є дача на Веліжанський тракті. Тому цей напрям дуже знайоме городянам, проте, котеджних селищ тут не так багато.

У села Шатакульское розвивається проект «Зелене місто» з дорогами, газом і світлом. Придбати землю можна і в дачному товаристві «Царицино». Вартість ділянок на Веліжанський тракті починається від 70 тисяч за сотку.

Скільки коштує будинок побудувати, tmn online, регіональний інтернет-портал

Цей напрямок не користується великою популярністю. Віддаленість від міста і відсутність комунікацій зіграли свою роль. У березні цього року там почалося будівництво проекту «Боварі». Як швидко там зведуть будинки, поки неясно, але вартість землі вже становить від 81 тисячі за сотку.

Цей напрямок одне з найбільш популярних у городян останнім часом. Одне з головних достоїнств Московського тракту – близькість до міста, звідси і ціна на землю від 83 тисячі за сотку. Адже на ринку земельних ділянок грає правило: чим ближче до міста, тим дорожче.

Московський тракт зараз активно розвивається. В цьому напрямку знаходяться земельні ділянки в с. Дербиші, Зубарєва, п. Московський, Перевалова і інші. Ці райони мають великий плюс для життя у власному будинку – чисте і свіже повітря. В даному напрям реалізовуються такі девелоперські проекти як мкр «Озерний», «Лісова поляна», «Зубарєва-HILLS», «під Києвом», «Ушакова».

Скільки коштує будинок побудувати, tmn online, регіональний інтернет-портал

Ирбитский тракт став одним з найпопулярніших напрямків Тюменського району. Саме тут розташовані і розвиваються багато заміські селища передмістя. Тут знаходиться полюбився таємницями «Кулига-парк», а також дитячий оздоровчий комплекс «Олімпієць».

Головний плюс цього тракту відсутність промислових зон. Важливим є і те, що звідси можна швидко доїхати до Тюмені. До того ж, дорога на Ирбит НЕ федеральна траса, а значить автомобільний потік невеликий.

Цей напрямок активно розвивається в плані приватної забудови. Так, в поточному кварталі в д. Кам’янка виділені ділянки під індивідуальне житлове будівництво в єдиному архітектурному стилі. За свою землю на Ірбітський тракті доведеться викласти в середньому близько 94 тисяч рублів за сотку.

Ялуторовськ тракт – вельми незвичайний. Він поєднує в собі і промислову зону, і зону відпочинку. У цьому напрямку багато підприємств і промислових баз, але саме тут розташовується безліч популярних у городян зон відпочинку, а також селища з розвиненою інфраструктурою.

Найпрестижнішими є земельні ділянки в районі озера Андріївського, так звані, Андріївські Юрти. Сьогодні в напрямку цього тракту велику кількість пропозицій в таких населених пунктах як селище Боровський, Богандінскій, Вінзен, Андріївські Юрти, середня вартість подібних ділянок варіюється в діапазоні від 100 тисяч до 250 тисяч рублів.

Скільки коштує будинок побудувати, tmn online, регіональний інтернет-портал

Район Червішевскій тракту – один з найстаріших і найбільш забудованих в Тюмені. Крім багатоквартирних будинків, тут багато і індивідуальної забудови. Престижні коттедіможно зустріти в районі села Патрушева. Більш активної забудови в цьому напрямку завадили землі лісового фонду, тому будівництво котеджних селищ і житлових будинків на «Черв’як» вельми обмежена. Однак, близькість до міста зіграла свою роль і ціни на землю тут починаються від 110 тисяч рублів за сотку.

Всього в околицях Тюмені налічується близько 50 котеджних селищ з різних напрямків як в найбільш привабливих місцях, так і віддалених від міста. Велика частина проектів вже реалізована, або завершується продаж друге і третє черг.

Однак при цьому завершення продажів ділянок не означає повної здачі в експлуатацію. Як пояснила начальник інформаційно-аналітичного відділу ЗАТ «Асоціація« АЛКО »Світлана Молодкина, проведення всіх інженерних комунікацій, виділення енергетичних потужностей та пристрій постійних доріг, як правило, розтягується на тривалий термін.

– Можна сказати, що тільки близько 30-40% селищ забудовані житловими будинками і мають більш-менш розвинену інфраструктуру. Решта ще тільки обживаються, одою з причин такої інертності є відсутність будівельного підряду у багатьох забудовників, підкреслила фахівець.

Підводячи підсумки, відзначимо, середня вартість на земельні ділянки під ІЖС, що знаходяться в Тюменському районі, сьогодні становить 80 тисяч руб / сотку. Найбільшою популярністю у городян користуються Московський тракт – 32,06% від усього числа пропозицій, далі йдуть Ирбитский тракт (18,10%) і Ялуторовськ (14,29%).

Поділіться посиланням, зробіть нас трохи ближче до мрії!

Схожі новини

Залишити коментар