Скільки коштує будинок побудувати? Калькулятор вартості будівництва будинку онлайн СК «БелДомоКомплект»

Скільки коштує будинок побудувати? Калькулятор цін онлайн

Скільки коштує будинок побудувати? Калькулятор цін онлайн.

Вартість будівництва будинку – найважливіший для замовника питання, яке необхідно вирішити ще до початку будівництва. Найбільш часто використовуваний спосіб оцінки – за вартістю за метр квадратний площі будинку. Однак, цей спосіб вкрай неточний через неоднозначного розуміння «площі будинку». Будівельники як правило розуміють під площею – площа всього, що побудовано, причому по зовнішньому контуру стін. А для замовника важливіша житлова площа. Будівельна площа у одного і того ж будови може бути в 2 і більше разів більше, ніж житлова. Так що більш надійний спосіб – дізнаватися ціну в рублях (а не в рублях за 1 м.кв) конкретного будови.

Також, ціни на будівництво будинків сильно залежать від вартості використовуваних будівельних матеріалів і архітектурних особливостей котеджів.

Так скільки коштує будинок побудувати?

Щоб ідеально точно (до рубля) оцінити ціну будівельних робіт необхідні повний робочий проект і повний кошторис. З нашого досвіду мало у кого з клієнтів є весь пакет документів, а якщо і є (наприклад, куплений готовий проект), то, як правило, його цікавлять переробки в ньому. Повний кошторис, в свою чергу, варто до 2-3% від кошторисної вартості будівництва, і рідкісні замовники готові платити за її розробку. Більш того, щоб зробити повний робочий проект і повний кошторис потрібно чимало часу (у багато разів перевершує очікування замовників щодо термінів будівництва).

Скільки коштує будинок побудувати? Калькулятор вартості будівництва будинку онлайн, СК «БелДомоКомплект»

Але чи потрібна ідеально точна оцінка «до рубля» при будівництві котеджів?

З урахуванням постійної зміни цін на будівельні матеріали – навряд чи. Адже замовники будівництва індивідуальних котеджів не купують будівельні матеріали на державних конкурсах, проекти індивідуальних котеджів не проходять державну експертизу.

Також звертаємо увагу, що послуги проектувальників і кошторисників досить недешеві.

В даний час намітилася тенденція до того, що ні проектувальники, а виробники будівельних матеріалів привносять знання і технології. Вузькі фахівці (технологи, конструктори) обов’язково є в штаті будь-якого великого виробника будівельних матеріалів. В їх обов’язки входить розробка альбому технічних рішень. Ці альбоми надалі використовують у своїй роботі «рядові» проектувальники. Таким чином, від проектувальника сьогодні не потрібно будь-яких введень або інновацій і фактично його робота зводиться лише до копіювання технічних рішень виробника.

У свою чергу, процес складання кошторису по таким проектам дуже тривалий, тому що будь-яка зміна вимагає узгодження з проектувальником, розробки специфікацій, а потім ручного внесення змін до кошторису. І цей довгий процес не можна назвати комфортним для замовника.

Скільки коштує будинок побудувати? Калькулятор вартості будівництва будинку онлайн, СК «БелДомоКомплект»

Зручність будівельних калькуляторів відомо всім.

Однак, як правило, будівельні калькулятори досить примітивні і не дозволяють проводити розрахунки складних конструкцій (будинок є складно конструкцією з безліччю комплектуючих і матеріалів). Фахівці компанії «БелДомоКомплект» проявили ініціативу по створенню більш складного будівельного калькулятора для визначення вартості будівництва котеджів, розробивши комплексний калькулятор вартості будинку. За умови, що нашими фахівцями були виконані обміри за проектом, Ви можете за кілька секунд визначити, скільки коштує побудувати будинок. Крім того, Ви можете відстежувати зміни ціни при зміні типових технічних рішень в on-line режимі. На даний момент це повноцінний web-сервіс для самостійного використання.

Щоб комп’ютерна модель будинку була внесена в нашу базу даних, ми знімаємо з вашого проекту десятки розмірів. Після цього калькулятор, зроблений саме для Вашої оселі, буде доступний on-line і Ви зможете самостійно сформувати комплектацію (набір матеріалів і технічних рішень) в рамках Вашого бюджету.

Завдяки нашому сервісу Ви зможете дізнатися, скільки коштує побудувати будинок за Вашим проектом, не виходячи з дому. Ми прагнемо до того, щоб зробити процес будівництва будинку з газобетону комфортним для Вас.

Схожі новини

Залишити коментар