Скільки коштує будинок побудувати дачниця

Скільки коштує будинок побудувати

Скільки коштує будинок побудувати

Скільки коштує будинок побудувати - дачниця

Отже, дорогий читачу, ви стали щасливим володарем земельної ділянки. Ну а далі потрібно вирішити проблему з житлом.

До сих пір згадую досвід двох жительок Самари, корінних городян. Кілька років тому на краю села Рождествено нарізали земельні ділянки під городи. Отримавши свій наділ, жінки натягнули по периметру колючий дріт, щоб по ділянці не ходили корови, поставили палатку, облаштували доріжки, розбили квітники і посадили овочі. Восени городниці зібрали урожай і, згорнувши намет, відбули в місто. Наступної весни все повторилося знову. Варіант? А чому б і ні? Адже кому що подобається!
Більш серйозне житло вимагає і більш серйозного підходу, благо що в даний час не бракує в організаціях, готових продати вам будматеріали, зробити проект будинку, «підняти» стіни і навіть здати будинок «під ключ», тобто провести всі роботи, починаючи від виготовлення проекту і закінчуючи проведенням і запуском в експлуатацію комунікацій. За погодженням із замовником буде проведена і повна внутрішня обробка житлових і підсобних приміщень. Ціни? Вони безпосередньо залежать від ваших побажань.
Невеликий літній дачний будиночок може обійтися вам, наприклад, у фірмі «ЕкспрессДомСтрой» від 88 тисяч рублів, причому дачне гніздечко буде зведено протягом тижня «під ключ». Зимове заміське житло з усіма зручностями коштуватиме набагато дорожче – від 150 до 300 тисяч за 1 кв. м. Найбільш вигідні ціни – на збірно-щитові, обшиті сайдингом будинку з дахом, міжкімнатними перегородками і сходами, дверима і вікнами. Будинок буде мати всі комунікації, але про вигрібній ямі і підводці до будинку газу і води доведеться подбати самим.

Найдорожчі, а й найпривабливіші і за зовнішнім виглядом, і за екологічними характеристиками – будинки з деревини. Дерево «дихає», як образно кажуть багато жителів дерев’яних будинків. Дійсно, встановлено, що відсоток вуглекислого газу в приміщеннях будинків з деревини набагато нижче, ніж в таких же будинках, побудованих з цегли. Будівельний ліс везуть до нас з Уралу, з Сибіру, ​​Мордовії, Ульяновської області. Найдешевші для Самарського регіону – поставки з Ульяновської області і Мордовії: близько, дорога «з’їдає» менше грошей, а якість лісу досить непогане. Найякісніші, але і найдорожчі зруби роблять з оциліндрованих колод. З такого матеріалу будиночок – просто картинка! За рахунок щільного прилягання колод будова виходить теплим і комфортним. Ось тільки ціни … За ті ж гроші, що ви витратили б на збірно-щитовий будинок «під ключ», ви будете мати тільки сам зруб без вікон і дверей, правда, під дахом. Можливо, в комплект увійдуть міжкімнатні перегородки і сходи. Будинок, побудований з клеєного або профільного бруса, обійдеться дешевше, ніж дерев’яний.

Незважаючи на чудові екологічні властивості дерева, багато хто все ж вважають за краще будувати будинки «з каменю». Логіка проста і зрозуміла: в разі пожежі хоча б стіни залишаться.
Найбільш дорогий матеріал – цегла. Будівництво цегляного будинку іноді обходиться дорожче, ніж дерев’яного. До речі, мулярів варто наймати кваліфікованих, що теж коштує не дешево. Вам доводилося бачити цегляні стіни, складені невмілими руками? На мій погляд, немає нічого більш потворного, ніж крива цегляна стіна з цементними патьоками.

Легкі і дешеві блокові

Набагато простіше, та й дешевше, класти стіни з блоків. При будівництві із застосуванням техніки можна скористатися блоками з керамзитобетону. Цей матеріал прийшов на зміну шлакоблокам. Технологія виготовлення керамзито- і шлакоблоків дуже схожа: в одному випадку в цемент засипають шлак з доменних печей, в іншому – округлі пористі гранули керамзиту. Будівлі з керамзитобетонних блоків міцні і довговічні, характеризуються невеликим водопоглинанням.
Піноблоки – матеріал «легкий» в усіх відношеннях. Один блок за розміром набагато більше цегли, в результаті стіни кладуться швидко і рівно. Вага блоку – близько 20 кг. Знаю випадки, коли жінки-дачниця, не маючи ніякого досвіду, самі будували невеликі і дуже симпатичні будиночки з піноблоків. Пінобетон не горить і не руйнується при високій температурі, має прекрасні звукоізоляційні властивості. Але є одне «але» – будинок з пінобетону зовні обов’язково потрібно штукатурити або будь-яким іншим способом захищати від впливу вогкості і перепаду температур. На жаль, незахищені блоки з пінобетону з часом руйнуються. А ось для теплоізоляції дахів, трубопроводів, теплоізоляції і звукоізоляції міжповерхових перекриттів кращого матеріалу, ніж пінобетон, годі й шукати.

Дуже цікавий для заміського будівництва керамічний камінь – блоки, зроблені з глини і піску з додаванням води і обпалені в печі. Матеріал пористий, легкий, добре тримає тепло, не руйнується без облицювання. Штукатурять стіни з керамічного каменю тільки з естетичних міркувань. Якщо є бажання облицювати стіну цеглою, то краще брати блоки з робочою поверхнею 38 см. Такий керамічний камінь плюс цегла створюють стандартну для нашої місцевості товщину стіни. Купити блоки такого розміру можна, заплативши рублів 80 за штуку. Якщо стіну облицьовувати не збираєтеся, то можна використовувати блоки з робочою поверхнею 51 см. Ці блоки коштують дорожче – близько 100 рублів за штуку, але стіни з них виходять дуже теплими. До речі, варто мати на увазі, що в зв’язку з кризою багато фірм стали робити значні знижки на будматеріали.
Ну а що робити, якщо будинок будувати не хочеться? Відповідь проста: купите ділянку з готовим будинком. До речі, це може бути набагато вигідніше. Чомусь сільські жителі до цих пір при продажах оцінюють в основному споруди, а земля йде як якесь додаток. В результаті можна придбати досить дешеву хатинку-развалюшку, до якої додаються тридцять соток землі. Ціни, природно, будуть залежати від місця. У Малій Царевщіне і хатинка буде коштувати кілька мільйонів. А ось в Рождествено можна купити пристойний сільський будиночок за 700-900 тисяч рублів, при цьому і банька буде матися, і погріб, і міцний сарай, і земля в достатній кількості. За котедж з усіма зручностями запросять вже 2-4 мільйони.
На прощання хотілося б дати добру пораду: якщо хочете купити землю в селі, звертайте увагу на ті місця, де проводять газ. Для того, щоб добути гроші на «газове благоустрій» своїх будинків, селяни часто «відпилюють» шматки від своїх городів і продають їх за подібною ціною.

Ольга ТКАЧОВА р Самара 20.07.2009

У цінах дуже велика плутанина, мабуть автор не має уявлення про що пише. Найвигідніше з точки зору експлуатації, обслуговування та швидкість будівлі й ціни за квадрат це панельно-каркасне (панельно-стоечное) житлове будівництво. Побудувати таке будинок дорівнюватиме за вартістю треш-ке (будинок приблизно на 170-180 кв. Метрів) .Якщо виникли питання modul-v@yandex.ru із задоволенням всім відповім.

Любі мої! Давайте не будемо сперечатися про ціни Скрізь усе по разномуІ чим далі від мегаполісу, тим дешевше. Давайте перебиратися в покинуті села. Там трохи відремонтувати і всеЗато яке повітря, вода, тішінаВи до цього готові. ))

Повністю згодна з попередньою Світланою. Що може бути краще будиночка в селі? Ніяке садове товариство не замінить свободу і простір. Землі при будинку більше набагато годиться, сам собі господар = ніяких зборів-поборів, сам сплачуй податки і електрику. А решта вже адміністрація забезпечить. А вдома бувають непогані. У нас 10 років будинок в Рязанській області цегляний. ми його ремонтуємо, облаштовуємо і дуже любимо. Їздимо з Москви 300 км, але не шкодуємо ні часу, ні грошей. Здоров’я не купиш. А ближче нам і не треба, не те повітря, та й люди там інші. Москва дістала вже зовсім.

А мій каже і що це тебе як черв’яка до землі тягне!

Схожі новини

Залишити коментар