Скільки коштує будинок побудувати?

Вартість будівництва приватного будинку

В останні роки в нашому місті спостерігається бум індивідуального житлового будівництва: приватні будинки в межах міста і за його межами ростуть, як гриби після дощу, і, можливо, багато хто замислюється про те, щоб піти даної тенденції і побудувати будинок. При цьому часто люди боятися дорожнечі будівельних заходів.

Тому Ехо столиці вирішила розібратися, скільки грошей потрібно на будівництво приватного будинку в різних варіантах.

Дерев’яний будинок: від 10000 рублів за кв. м.

Найбільш простий варіант будинок з дерева.

Сучасний будівельний ринок пропонує кілька видів бруса: непрофілірованний, профільований, клеєний, оциліндрований. Тому перш ніж вибрати, потрібно дізнатися про переваги і недоліки кожного.

Непрофілірованний брус – недорогий, екологічно чистий матеріал, будинок з нього простий в збірці. З головних недоліків даного будматеріалу можна назвати не зовсім естетичний зовнішній вигляд – він вимагає зовнішньої обробки. В економ-варіанті всередині можна її уникнути, варто лише острогать брус. Також потрібно знати, що даний матеріал може піддаватися впливу грибка, розтріскуватися, а межвенцовие шви можуть продуватися.

Профільований брус має певну форму, дуже хороший зовнішній вигляд, що сприяє зведенню рівних стін з красивим малюнком. Елементи зрубу, які будуть використовуватися в будівництві, виготовлені на заводі, що зумовлює високу їх якість. У будівлі не потрібно проводити додаткових робіт після його усадки.

З недоліків – технічну перерву, за час якого повинна відбутися усадка будинку. Тобто потрібен час для того, щоб будинок набрав природну вологість, його конструкція усталилася. Тому перш ніж приступити до оздоблювальних робіт, потрібно почекати від півроку до року.

Клеєний брус – ця просушенная і склеєна деревина, яка дуже довговічна і має ідеальний зовнішній вигляд. Люблять ці будинки за просту і швидку збірку, мінімальну усадку. Також клеєний брус не піддається деформації, розтріскування, а його поверхні просто не потрібна додаткова обробка. Даний матеріал не гниє і підходить для виконання навіть найскладніших архітектурних задумок.

З недоліків, за словами експертів, можна говорити лише про високу вартість клеєного бруса.

Оциліндрована колода – один з найбільш часто використовуваних матеріалів, що обирають при будівництві будинків. Колода має ряд переваг, за які його люблять як будівельники, так і клієнти: низька теплопровідність, природний повітрообмін, бездоганний вигляд як зовні, так і всередині будівлі, а також зручністю швидкого монтажу

Брусові дерев’яні будинки в нашому місті будують не тільки серйозні фірми, а й приватні бригади.

Олександр МІНІСТЕРСТВО, гендиректор ТОВ «Сахадом»:

– Середня ціна будівництва дерев’яного будинку за 1 кв. м з вашого матеріалу складе 10 тисяч рублів. В цю ціну входить дах, склопакети на вікна, двері, сам каркас будинку. Дерев’яні будинки ми будуємо за різною технологією. Будинки з цільного бруса, а також каркасні будинки, які містять дерев’яний каркас: балки утеплюються негорючим самозатухаючим полістиролом.

Ціна на будівництво будинків з матеріалу замовника становить від 2 тисяч за кв. м. Проектування, кошторис – все входить у вартість.

Також у нас є послуга будівництва багатофункціональних будинків, разом з меблями. У нас власне виробництво, виготовляємо такі меблі, як кухні, дивани, шафи.

ТОВ «Центрдомстрой» також здійснює будівництво дерев’яних будинків в столиці і республіці. На сайті компанії пропонується кілька видів дерев’яних будинків:

1) Будинок з бруса під ключ (готовий дерев’яний будинок з вікнами, дверима і дахом) коштує від 12500 рублів за кв. м.

2) Будинок з оцилиндрованного бруса – від 20000 рублів за кв. м.

ТОВ «ІЖС Іпотека» ціну на монтаж стандартного одноповерхового брусового будинку площею 6 на 8 метрів встановило в 900 тисяч рублів.

Будівельна організація «Реал лад» будує брусові будинки за ціною в середньому 17000 рублів за кв. м.

Також ми обдзвонили приватні бригади, цінник на будівництво брусового приватного будинку коливається від 10 до 17 тисяч рублів за квадратний метр.

Каркасні будинки: від 12500 за кв. м.

Все більшої популярності набирають каркасні будинки. Перевага даних будинків в першу чергу в тому, що вони легко зводяться.

Каркасні будинки будуються на основі каркаса з деревини або металу (зокрема, оцинкованих конструкцій, легких сталевих тонкостінних конструкцій) з використанням сендвіч-панелей з покриттям на основі деревних волокон.

Утеплювачем при будівництві каркасного будинку служать базальтова вата, мінеральна вата, «Ековата», пінополістирол або пінополіуретан, а також старовинні, екологічно чисті утеплювачі, наприклад, очерет, тирса.

У зимову пору року каркасні і інші дерев’яні будинки можна швидко прогріти до комфортної температури, так як вони мають низьку теплоємність стін і перекриттів і високий теплозахист.

Каркасні будинки дозволяють створювати найрізноманітніші архітектурні форми, і перерозподіл ваги зазвичай не призводить до проблем надійності конструкції через її низьку вагу.

За відкритою інформацією, будівництво каркасних будинків в м Якутську здійснюють:

ТОВ «Центрдомстрой» – ціна від 12500 за кв. м.

Компанія «Добрий будинок» – ціна від 15000 кв. м.

Кам’яний будинок: дорого, але надійно!

Будинки в кам’яному варіанті представлені традиційними цегляними будинками, а також будинками з пінобетону або газобетону, і монолітними будинками.

Цегла виключно готується. При проектуванні і будівництві цегельних будинків, на відміну від будинків з пінобетону та інших пористих матеріалів, як правило, не виникає проблем з несучою здатністю стін і рівномірним розподілом тиску на стіни.

Висока вогнестійкість цегли забезпечує чудовий рівень пожежної безпеки.

Важливий фактор комфорту велика теплоємність цегли. Він повільно нагрівається і повільно остигає, тому взимку при ладу опалення будинок з цегли далеко не відразу втратить тепло, а влітку в настала спеку в ньому довше зберігається прохолода, ніж в легенях будівлях.

Технологія цегляного будівництва передбачає тривалі терміни будівництва і підвищену трудомісткість. В результаті вартість квадратного метра в цегляному будинку, як правило, трохи вище, ніж в панельному і монолітному.

Ціна від 35000 грн за 1 кв. м (ТОВ «Центрдомстрой»).

Будинки з піноблоків і газобетонних блоків

Якщо розглядати сучасні проекти будинків, стає очевидним безсумнівне лідерство пінобетону і газобетону серед будівельних матеріалів. Якщо вам необхідно, щоб будинок був зведений швидко, але відрізнявся якістю, міцністю і естетичністю, то втілити в життя такий проект будинку з газобетону або піноблоку, як вибрати оптимальні.

Особливості цих матеріалів: низька вага, що дозволяє заощадити на будівництві фундаменту і вартості укладання, хороша тепло – і звукоізоляція; також пінобетон і газобетон мають високу морозостійкість і вогнестійкість. Крім того, такі проекти відрізняє виразність і вишуканість.

Блоки з пінобетону і газобетону добре обробляються, що дозволяє урізноманітнити проект будинку арками, еркерами і башточками. Слід врахувати ще кілька параметрів, розглядаючи різні проекти будинків, – пінобетон і газобетон екологічні і за своїми властивостями близькі до дерев’яних будинків; стіни котеджів і будинків з піноблоків і газобетону «дихають» і не запотівають.

Проект будинку, в якому піноблоки або газобетон є матеріалом для стін, економічно вигідний в будівництві заміських будинків.

Ціна 22000 грн за 1 кв. м (ТОВ «Центрдомстрой»).

Будинки з шлакоблоків

Переваги шлакоблочних будинків:

– відмова від масивного фундаменту – зазвичай вибирають стрічкове дрібно заглиблене підставу з бутобетона;

– не потрібні особливі умови транспортування і зберігання блоків;

– простота монтажу – залучення фахівців для кладки не потрібно, що дозволяє побудувати будинок своїми силами;

– високий рівень надійності і довговічності за умови відповідної гідроізоляції;

– вогнетривкість – стіни легко витримують відкритий вогонь і не руйнуються після пожежі;

– економічність – це випливає з низькою вартістю вихідного матеріалу і трудомісткості робіт.

Недоліки будинків, побудованих з шлакоблоку:

– нестабільність технічних характеристик будматеріалу – пов’язана з використанням різних добавок; щільність коливається від 500 до 2 000 кг / м3, морозостійкість – від 15 до 30 циклів, теплопровідність – від 0,3 до 0,65 Вт / м;

– ймовірність використання токсичних шлаків у виробництві.

Ціна – від 18000 рублів (ТОВ «Северстрой»).

Незважаючи на дорожнечу і довгі терміни будівництва, моноліт стає все популярнішим. Причина проста: будинки, побудовані за цією технологією, мають багато переваг. Кожен будинок може бути побудований за індивідуальним проектом, що дозволяє відтворити будь-які фантазії архітекторів, вписати нову будівлю в будь-яке навколишнє середовище, будь це старий місто зі старовинними пам’ятками або передмістя з природними ландшафтами.

Можна додати до цього відмінну тепло- і звукоізоляцію і можливість влаштувати під будинком гараж, і на панельний або навіть цегляний будинок і дивитися не захочеться.

Ціна від 25000 грн за 1 кв. м (ТОВ «Центрдомстрой).

Резерв на додаткові витрати

Ціни наведені тільки на будівництво будинку. Тому при плануванні витрат слід врахувати і пару важливих нюансів:

– витрати на підготовку ділянки. Можливо, потрібно знесення наявного будинку, прибирання сміття, відсипання, вирівнювання, формування під’їзних шляхів і багато інших робіт;

– оздоблювальні роботи. Як правило, обробка в побудованому будинку чорнова і не входить у вартість будівництва;

– проект будинку. Якщо будівництво замовлено приватної бригаді, то слід подбати про проект будинку, так як часто послуги проектування надають тільки великі фірми.

Невеликий будиночок для сім’ї під ключ

Як правило, вартість квадратного метра не є повністю інформативною: чим менше будиночок, тим вище ціна квадратного метра, так само, як і в багатоповерховому житло. Тому представлені ціни розраховані, як правило, на досить просторі будинку від 100 квадратних метрів. А якщо потрібен будинок, скажімо, 50 кв. м?

З цим питанням ми обдзвонили різні будівельні фірми і задали конкретне питання: скільки буде коштувати будинок приблизно в 50 кв. м?

Отже, в залежності від особливостей матеріалу (довжина бруса, стандартні конструкції і т. Д.), Розглядалися будинку від 48 до 54 кв. м, середня ціна, озвучена компаніями, склала:

– будинок з непрофілірованного бруса – 500 тис. грн

– будинок з профільованого бруса – 750 тис. грн

– будинок з клеєного бруса – 900 тис. грн

– будинок з бруса – 1,1 млн. грн

– каркасний будинок – 1,8 млн. грн

– цегляний будинок – 2 млн. грн

– будинок з піноблоків і газобетонних блоків – 1,3 млн. грн

– будинок з шлакоблоків – 1,1 млн. грн

За словами будівельників, в цю ціну, крім будинку, входять будівництво фундаменту, вікна, двері, дах, ганок.

Скільки коштує будинок побудувати?

Скільки коштує будинок побудувати?

Скільки коштує будинок побудувати?

засновник: Департамент майнових і земельних відносин ОА р Якутська.
Адреса: 677000, м Якутськ, пр. Леніна, 15

Газета зареєстрована: Управлінням Роскомнадзора по РС (Я)
ПІ № ТУ14-00297 від 25.08.2012 р

Директор, Головний редактор
Прокоп’єв Олександр В’ячеславович
Комерційний директор
Єфімов Ньургун Захарович
Відділ реклами:
Сергєєв Прокопій Петрович
Випускаючий редактор
Войтович Олеся Іванівна
заступник редактора
Клиновська Валерія
Верстка
Олесов Віктор

кореспонденти
Бубякіна Дана
Будаев Аламжі
Гур’єва Надія
Лебедєв Аркадій
Парникова Ірина
Федорова Євдокія
коректор
Томшіна Ольга
художник
Олександрович Сергій

Телефони / факси (4112)
21-83-46 – Ехо столиці
21-83-47 – Кіін куорат
21-83-46 – відділ реклами
Адреса редакції
677000, м Якутськ, вул. Хабарова, д. 27/1
Веб сайт
exo-ykt.ru

Редакція за зміст рекламних оголошень відповідальності не несе.
За інформацію і текст опубліковані під знаком реклама, несе відповідальність рекламодавець.
Рукописи не рецензуються і не повертаються.

Схожі новини

Залишити коментар