Скільки йде будівництво заміського будинку? Корисні поради

Скільки йде будівництво заміського будинку

Скільки йде будівництво заміського будинку?

Будівництво заміського будинку одне з найважливіших справ життя, але це не означає, що воно повинно тривати все життя. Про те, скільки часу займає кожен етап від покупки ділянки до новосілля і першого врожаю яблук, розповідає керуючий партнер девелоперської групи Інтегра Євген Копилов.

КП Новоризьке озера

Скільки часу потрібно, щоб купити ділянку?

Вибір ділянки під будівництво заміського будинку може займати від тижня до півроку, у нас були випадки, коли наші клієнти шукали ділянку більше року і в підсумку повернулися до нас же в селище. Ви швидше виберете ділянку, якщо заздалегідь точно визначитеся з ключовими характеристиками, а саме:

  • бюджетом покупки,
  • чи буде це будинок для постійного проживання або дача,
  • транспортною доступністю,
  • екологією, ландшафтом і природою,
  • чи потрібен вам дитячий садок і школа на території селища або в найближчому оточенні,
  • іншою інфраструктурою селища,
  • рівнем готовності селища.

Після того, як ви визначите для себе найбільш важливі параметри, вам буде простіше виділити ті об’єкти, які ви підете дивитися в першу чергу. Упевнений, що їх буде не більше чотирьох-п’яти. Об’їхати вибрані селища можна за два-три дні, як правило, сподобалися доведеться подивитися повторно, разом ви витратите приблизно сім десять днів на вибір відповідного варіанту, хоча буває і значно довше. Після у вас піде ще кілька днів на узгодження всіх договорів, а після підписання договору купівлі-продажу необхідно зареєструвати право власності на ділянку. Як правило, це робить забудовник селища, і на це піде ще до двох-трьох тижнів.

Як довго триває будівництво будинку?

У наших заміських селищах будівництво починається відразу після покупки ділянки. Для цього або не потрібно отримувати дозвіл на будівництво будинку, або ми отримуємо його самі. По термінах багато що залежить від обраного матеріалу.

Для дерев’яних або каркасних заміських будинків фундамент на гвинтових палях виконується за один-два дні, а за півтора-два місяці зводиться будинок в тепловому контурі. Тепловий контур будинку це фундамент, стіни, утеплена покрівля та вікна. На будівництво будинку з газобетону піде приблизно три-чотири місяці до готовності в тепловому контурі. Найдовше, від шести до дев’яти місяців, будується цегляний будинок, причому тільки в сезон, при середньодобовій температурі вище +10 градусів.

Найскладніший етап це обробка будинку, як внутрішня, так і зовнішня. Якщо ви не купуєте типове рішення, а проектуєте самі, то терміни в першу чергу залежать від вас: як швидко ви погодите проекти і дизайн, вносите в них зміни. Наш досвід говорить, що індивідуальне проектування обробки заміського будинку займає від місяця до півроку. У разі якщо ви вибираєте типовий проект, тоді обробку можна почати відразу. Самі роботи, в залежності від обраних матеріалів і складності, триватимуть від двох до шести місяців.

Коли починати оформлення будинку у власність?

Ви можете почати процес оформлення заміського будинку у власність після його будівництва в тепловому контурі. Зазвичай у наших клієнтів оформлення права власності займає два місяці.

Будинок добудований. Коли можна заселятися?

Якщо будинок вже оброблений і готовий до заселення, ви можете завозити в нього меблі. Хоча тут знову ж таки все залежить від ваших побажань: у нас є приклади, коли і меблі, включаючи кухню, робилася за індивідуальним замовленням, і на це йшло ще вісім місяців. У будь-якому випадку частина позицій вам доведеться почекати, адже навіть типова кухня виконується під конкретні розміри вашого будинку.

Скільки часу йде на облаштування ділянки?

Якщо почати в серпні-вересні, то за місяць можна упорядкувати ділянку повністю. Але в будь-якому випадку частина рослин не приживеться або НЕ перезимує, тому навесні наступного сезону вам необхідно ще раз провести посадку відсутніх дерев і чагарників. Частина рослин доведеться садити в кінці зими, так як в інший час вони вже не приживуться.

Коли чекати першого врожаю яблук?

Наскільки швидко ваші дерева і чагарники почнуть плодоносити, залежить від їх виду і сорту. В середньому яблуні, груші та інші плодово-ягідні рослини в середній смузі Росії починають плодоносити через два-три роки після посадки.

Коли весь новий селище буде виглядати житловим?

Все залежить від того, в який момент ви купили ділянку. Якщо на самому початку будівництва селища, тоді до моменту, коли селище буде виглядати житловим, пройде приблизно три роки. Якщо ви побудували будинок вже на фінальній стадії будівництва всього селища, тоді приблизно рік. Красивим селище стає завдяки чотирьом речам. Це в’їзна група, однакові і вже побудовані паркани, будинки в єдиній або близькою архітектурній стилістиці, озеленення вулиць і громадських територій. Майте на увазі, що озеленення робиться вже після завершення будівництва будинків і всіх мереж.

Скільки коштує побудувати дачу?

Захист дерева: чим і як обробити будинок на дачі?

Як вибрати і встановити вікна в дерев’яному будинку?

Схожі новини

Залишити коментар