Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку? Будівництво

Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку

Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку?

Як підрахувати кількість матеріалів, необхідних для зведення стін будинку, маючи в своєму розпорядженні тільки його планами і зображенням будівлі? Це завдання важке, але її цілком можна вирішити, якщо знати, на що звертати увагу.

Визначення кількості матеріалів, необхідного для зведення зовнішніх стін тільки на основі плану і аксонометричного зображення будинку (3D-візуалізації), – завдання важке, але цілком здійсненне.
Перш за все слід ­визначити довжину зовнішніх стін. Це завдання просте, так як ми маємо в своєму розпорядженні планами поверхів і зовнішніми розмірами будинку, а також знаємо, який матеріал планується для стін. Найчастіше досить скласти зовнішні розміри будинку, відібравши при необхідності товщину стін. Але якщо план у будинку складний, розміри можуть бути вказані не для всіх стін. В цьому випадку слід на плані за допомогою лінійки виміряти відомий розмір і визначити масштаб, в якому викреслений план будинку.

Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку? Будівництво

Потім слід порахувати висоту стін або окремих­них поверхів. Для цієї мети слід використовувати аксонометричне зображення. Знаючи основні розмірні залежності між елементами стіни, її висоту можна обчислити досить точно.
Наведена нижче інформація і малюнок полегшать це завдання:
• висота отвору для зовнішніх дверей найчастіше становить 210 cм;
• висота стандартних віконних прорізів в кімнатах першого поверху
зазвичай становить 150 cм;
• висота від цоколя до під­оконнику, як правило, становить 100 cм;
• товщину перекриття разом з шарами покриття для підлоги можна прийняти рівною 30 cм;
• висота поверху, виміряна від підлоги до стелі, найчастіше становить 270-280 cм, але зустрічаються будинки, в яких ця висота досягає до 330 cм.

Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку? Будівництво

Після визначення висоти стін і її множення на периметр будівлі ми отримаємо загальну площу зовнішніх стін. Від неї треба буде відняти площі всіх отворів і конст­руктівних елементів.
Ширину окремих віконних і дверних прорізів вимірюють на планах будинку. Їх справжніх розмірів розраховують, користуючись масштабом. Висоту можна визначити за пропорціями, розглядаючи аксонометричне зображення. При цьому корисно взяти до уваги, що стандартні розміри віконних і дверних прорізів кратні 30 см.
Суму площ всіх прорізів слід розраховувати, виходячи з таких правил:
• отвори площею до 0,5 м2 в розрахунках не беруться до уваги. Це означає, що маленькі вікна у ванних кімнатах або комор (шириною до 60 см і заввишки до 90 см) ­вважаються повної стіною;
• два або кілька вікон, відокремлених один від одного пілоном товщиною не більше 60 см, вважаються одним великим отвором.
Над усіма прорізами шириною не менше 90 см розташовуються збірні або монолітні залізобетонні перемички. Їх площа можна по­вважати, прийнявши, що висота перемички дорівнює 20-25 см (висота одного шару блоків), а довжина – на 30 см більше ширини отвору. Наприклад, довжина перемички над вікном шириною 120 см становить 150 см. Слід зазначити, що над прорізами шириною більше 240 см (гаражні ­ворота) ­залізобетонні перемички­ можуть мати висоту 40-50 см, а їх глибина обпирання з кожного боку повинна бути не менше 25 см.

Скільки буде потрібно матеріалів для будівництва будинку? Будівництво

На рівні перекриттів і по верху несучих стін розташовуються вінці (залізобетонні обв’язувальні пояси). Висота цих конструктивних елементів часто становить 30 см, так що, знаючи периметр стін, легко порахувати площа вінців. Розрахувавши реальну площу стін і знаючи, скільки цегли або блоків потрібно для зведення 1 м2 стіни, ми можемо досить точно визначити кількість необхідних матеріалів.

Дізнатися більше по темі:

Тема: Системи озвучування ландшафту. Ух ти! Я навіть не чула про таку можливість! А скільки коштує така система для ділянки.

Тема: Тепловізійне обстеження. ● Ви думаєте, що у вас гарна теплоізоляція? Тепловізор підтвердить це або вкаже на слабкі.

Тема: Будівництво будинку за проектом Муратор М117 Повна історія будівництва будинку в фотографіях muratordom.com.ua/stroitelstvo-i-remont/fundamenty/stroitelstvo-doma-po-proektu-muratora-m117,35_26798.html

Тема: Як краще утеплити стелю? Однозначно краще укладати в межпотолочное простір, це тепло і шумо-ізоляція. Тільки б незабутні і.

Тема: Дизайн кухні Сьогодні дуже популярним стало ефективно розпоряджатися площею житла, не тримати в будинку непотрібного і таким.

Тема: Камін зі звичайної кам’яної печі- це можливо? Дуже хочеться переробити стару піч під камін, але чула що для каміна потрібен особливий димохід, а.

Тема: Настінні обігрівачі в вигляді картин чомусь не впевнений у високій ефективності такого виду обігрівачів. а як же стіна? шпалери.

Тема: Забор. Жива огорожа. Як і з чого? мені розповідали про витка рослина, яке красиво цвіте і дає плоди, які можна їсти і.

Паркан бетонний, декоративний Паркани залізобетонні, декоративні. Паркани з профнастилу та сітки рабиці, ворота.

Паркани, огорожі бетонні, профільні, кам’яні Паркани залізобетонні, декоративні. Паркани з профнастилу та сітки рабиці, ворота.

Авторські меблі на замовлення У великому місті, такому як Одеса, де безліч компаній надають.

Ландшафтне проектування. Ландшафтний дизайн, повний комплекс робіт з озеленення та благоустрою Вашої.

Технагляд, ліцензія Контроль якості виконуваних будівельних робіт. Отримання «Дозволу на початок будівельних.

Пол за регульованими лагам Пропонуємо комплектуючі для влаштування підлоги по лагам, регульовані опори від.

Плитка, сантехніка, покриття для підлоги, освітлення. Наша компанія займається продажем плитки, сантехніки та будівельних матеріалів, а.

Схожі новини

Залишити коментар