СкадіСтрой » Проекти дерев’яних будинків з колоди і бруса

Проекти дерев’яних будинків

Проекти дерев’яних будинків

З плином часу змінюються будівельні технології, з’являються більш ергономічні і дешеві матеріали, але самими затребуваними все ж залишаються дерев’яні будинки з оциліндрованих колод і профільованого бруса. Вони виконуються в кращих традиціях російського зодчества, але разом з тим при їх зведенні тепер застосовуються інноваційні розробки.

В основі таких будівель, які мають екологічною чистотою, атмосферою теплоти і затишку, лежать проекти дерев’яних будинків, які є відображенням багаторічної практики споруди будівель з дерева. При цьому вони спрямовані на отримання просторого, багатофункціонального і сучасного житла.

Проектування дерев’яних будинків включає в себе три етапи:

  • Створення ескізу і моделі будови з планом фундаменту, фасадів і даху. На їх основі визначається попередня кошторисна вартість майбутнього будинку.
  • Архітектурно-будівельний з підготовкою креслень всіх елементів міжповерхових перекриттів, покрівельних розрізів і кутів, віконних і дверних прорізів, стінового комплексу. Також до складу архітектурно-будівельної частини входить расбрусовочний проект (побревенка).
  • Інженерний, що має на увазі розподіл мереж опалення, подачі, води, електропостачання, каналізації, кондиціювання з урахуванням потужностей і можливих точок підключення.

В каталозі сайту представлені проекти одноповерхових дерев’яних будинків, а також варіантів проектів дерев’яних будинків з мансардами двоповерхових будинків.

Проекти з бруса

Професійні дизайнери-архітектори ТОВ СкадіСтрой розробили проекти будинків з бруса з різною поверховістю, розмірами і плануванням. У невеликих дачних будівлях розміщуються вітальня і кухня, санвузол, тамбур і спальня в мансарді. У більш просторих варіантах можна зустріти холи на другому поверсі, що виходять на балкон, криті веранди, додаткові спальні кімнати, гостьові і гардеробні. Ретельно продуманий стиль робить такий будинок виключно комфортабельним і затишним житлом.

При необхідності в готовий план вносяться зміни і коректування, щоб наблизити його до ідеального поданням клієнта про житловому заміському будинку з профільованого або клеєного бруса. Розробка індивідуальних проектів також входить в сферу діяльності наших фахівців. Вони підкажуть, як найбільш правильно реалізувати побажання на практиці, і підберуть варіанти планування і комплектації будови.

Проекти з колоди

Проекти дерев’яних будинків з колоди, представлені на нашому сайті, також дуже різноманітні. Оциліндрована колода не вимагає додаткової обробки, тому такий матеріал має невисоку вартість. Отже, і ціна дачних будиночків і котеджів з даного виду сировини дуже приваблива.

Замовнику зручно буде підібрати будинок з необхідною кількістю поверхів і площею приміщень. На ділянці перед ним можна розмістити гараж для автомобіля, альтанку або дерев’яну лазню, проекти яких ви також знайдете на сайті.

Отримати грамотну консультацію фахівців з питань будівництва дерев’яних будинків в Києві і області ви зможете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним у верхній частині сторінки, або написавши повідомлення і залишивши контактні дані в спеціальній формі.

Схожі новини

Залишити коментар