СГ Фундамент Будівельна компанія (забудовник) в Києві

Будівельна компанія – Фундамент

Будівельна компанія Фундамент

ПАТ Домобудівний комбінат №3, який входить до складу БГ Фундамент, з моменту здачі в експлуатацію першого панельного будинку в 1961 році, побудував більш 8500000 квадратних метрів, що становить понад 15% житлового фонду нашої столиці – міста Києва. ДСК-3 з 1961 року є одним з провідних підприємств і, власне, корифеєм великопанельного домобудівництва в Києві.

Досвід більше 50-ти років!

Свої перші три п’ятиповерхівки ДСК-3 змонтував в 1961 році всього за три місяці – це по 22 робочих дня в один будинок! У 1964 році завод побудував перший в Києві 9-поверховий будинок. Подивитися на новобудови з’їжджалися фахівці з усього Радянського Союзу. 9-поверхового 464-ю серією забудовані Березняки, Микільська Борщагівка, Оболонь, Виноградар, Мінський, Харківський і початок Троєщинського масивів столиці. У 1974 р на підставі 1-464-й серії завод спроектував і побудував перший 12-поверховий будинок, в 1978 р – перший 16-поверховий, на Оболоні. А в 80-х, зводячи цілий мікрорайон Теремки-1, завод вперше у вітчизняній архітектурі застосував каскадний принцип формування структури будівель: 12-14-16-18-21-поверхових будівель.

Обсяг житла, збудованого ВАТ ДБК-3 перевершує обсяги загального житлового фонду області в 1,34 раз, Чернігова в 1,4 рази, Житомира в 1,57 раз. Можна сказати, що ВАТ ДСК забудував Луганськ і Харків разом узяті, Суми, Черкаси, або, наприклад, майже два міста Рівне! Детальніше

Будівельна група (СГ) Фундамент тісно пов’язана з історією української столиці. Початок діяльності підприємства сходить до 1961 року. Починаючи з цього часу, було збудовано понад 8,5 млн. Квадратних метрів житлових приміщень: близько п’ятнадцяти відсотків всього київського житлового фонду!

Досвід більш ніж півстоліття!

Перші три п’ятиповерхових будинки були побудовані в 1961 році протягом трьох місяців. Це були по-справжньому рекордні терміни: на зведення одного будинку було витрачено приблизно двадцять два робочих дня! Першу дев’ятиповерхівку в українській столиці підприємство побудувало в 1964 році. Будинками в дев’ять поверхів були забудовані вулиці: Микільської Борщагівки, Березняків, Виноградаря, Мінського масиву. Забудова Троєщини також почалася з таких дев’ятиповерхівок. У 1974 році підприємство звело перший дванадцятиповерховий будинок; в 1978 році було збудовано перший шістнадцятиповерховий будинок на Оболоні. У 80-х роках, при забудові нового житлового масиву Теремки, був застосований каскадний метод формування структури будівель: 12-14-16-18-21-поверхові будинки перший досвід в архітектурній науці країни.

Обсяги житла, зведені ДСК-3, до складу якої входить будівельна компанія Фундамент, перевершують обсяги житлових фондів по містах.

По Київській області в 1,34 рази.

За Чернігову в 1,4 рази.

По Житомиру в 1,57 рази.

Виходячи з обсягів, можна сказати, що підприємство повністю забудований два таких міста, як Рівне.

Про компанію

Завдяки колосальному досвіду, будівельна фірма КЖБК здатна реалізовувати проекти найвищого ступеня складності. Будівельна група (СГ) КЖБК має всі потрібні машини та устаткування для будівельно-монтажних робіт. Найбільш передові будівельні машини та механізми, професійний персонал найвищої кваліфікації все це дає можливість здійснювати будівництво об’єктів практично будь-якого ступеня складності. Різноманітність будівельних технологій, використання найсучасніших будматеріалів від кращих виробників, виконання робіт від нульового циклу до введення будівлі в експлуатацію все це Фундамент – будівельна фірма нового покоління. Наявність власного проектного бюро та транспортної компанії дає можливість надавати проектні та логістичні послуги. Компанія займається розробкою власних проектів з 2011 року.

Компанія надає послуги в якості генерального підрядника. Для будівництва підприємство залучає самих перевірених, кваліфікованих субпідрядників, що володіють усіма необхідними дозвільними документами і ліцензіями.

Фундамент – забудовник, який постійно прагне до досягнення нових, більш високих рівнів технічного розвитку. Нові об’єкти компанії втілення найкращих досягнень сучасної архітектури і будівництва.

Схожі новини

Залишити коментар