Секрет Minecraft як побудувати будинок Ігри

Minecraft: як побудувати будинок

Minecraft: як побудувати будинок

Анастасія Ворошина 13 травня 2016, 17:47

Докладний гайд про те, як побудувати хороший будинок в Minecraft.

Minecraft – це перш за все пісочниця і симулятор життя. І щоб відчувати себе в грі комфортно, вам обов’язково потрібно мати якесь притулок, де б ви могли налагодити свій побут, розставити скриньки, ліжко і не боятися настання ночі.

Найчастіше перший будинок в Minecraft – це примітивна землянка або печера з дверима, де можна перечекати перші ночі. Трохи освоївшись, набравшись досвіду і зрозумівши, що тут до чого, багато гравців починають замислюватися про щось більш красивому і зручному – про гарний дім.

Отже, як же побудувати гарний будинок в Minecraft? Перш за все потрібно визначитися із зовнішнім виглядом, типом матеріалів і необхідними ресурсами. Найкрасивіші будинки виходять з червоної цегли і дерева, камінь все ж трохи холодний матеріал і ми не радимо використовувати його для цих цілей. На кількох прикладах ми розповімо вам про основні етапи будівництва.

Ресурси і матеріали для будівництва будинку з дерева

Ви можете використовувати будь-який тип дерева, який вам сподобається. Не забувайте, що найчастіше різні дерева мають різний колір.

Надалі ви можете використовувати цю особливість гри для створення свого унікального дизайну будинку.

Робляться з деревини.

Тепер у нас є гарне ганок і підлогу для першого поверху. Залишилось зовсім небагато.

Можна приступати до зведення стін. Для цього нам знадобляться готові вікна, деревина та дошки. Звичайно, ви можете робити все блоками дощок, але тоді буде не так красиво. Комбінування різних матеріалів дозволяє поліпшити і облагородити зовнішній вигляд майбутнього будинку, зробити його більш продуманим і складним.

Розташування вікон можна робити на свій розсуд. Ви можете зробити одне велике вікно з двох блоків або розділити їх з боків. В даному випадку у нас одне вікно збоку і одне посередині. Світлі блоки – це дошки, темні – деревина. Висота стін – 4 блоки, цього цілком достатньо. За аналогією потрібно звести решту 2 стіни.

Крок 6 – початок другого поверху

Звичайно, ви можете зупинитися на одному поверсі і відразу зробити стелю і дах, але двоповерховий будинок все ж краще, та й балкон можна змайструвати.

Візьміть дошки і викладіть ними стелю першого поверху, який також є підлог для другого.

Як бачите, підлога повинна трохи виступати і бути всередині стін. Для цього потрібно спочатку зробити 2 блоки всередині стіни, а потім нижній прибрати, після чого залишається лише заповнити всі відкритий простір над першим поверхом блоками.

На цьому етапі нам потрібно зробити красиве зовнішнє поділ між поверхами. Для цього нам знадобляться блоки деревини.

Для початку поставимо 2 блоки деревини, починаючи від краю стіни.

Тепер нижній видалимо.

А тепер по колу. Повинна вийти симпатична облямівка навколо другого поверху.

Схожі новини

Залишити коментар