Садові та Літні гостьові будиночки

Садові та Літні гостьові будиночки

Садові та Літні гостьові будиночки

Міні комплекс для відпочинку (8,5х6,5м)

Міні комплекс виготовлені з профільованого бруса 45х145мм.
278000 грн

Літній будиночок для дачі – універсальна дерев’яна споруда для заміського ділянки. Такий будиночок можна використовувати для різних цілей – як для житла, розміщення гостей, проведення свят, або в якості літньої кухні, також і для зберігання інвентарю, садової техніки та цінних речей. Такий варіант також підійде, якщо вам потрібно тимчасове житло на ділянці, в той час як будується основний будинок, а після завершення літній будиночок можна зберегти для подальшої експлуатації.

Такий будиночок має надійні стіни, якісну дах, деякі моделі мають навіс до 1.5 метра. Залежно від завдань, можна вибрати літній будинок з потрібною плануванням. Існують різні варіанти – з одним великим кімнатою, з передпокою, великою популярністю користуються споруди включають терасу, передпокій, простору кімнату, хозблок, і ще невелике приміщення, яке можна використовувати як душ або туалет. Популярна модель – Літній будинок Гостьовий будинок 3 5.5х5.5 м. З такою комплектацій будиночок перетворюється в повноцінний гостьовий будинок, в якому можна розміщувати при необхідності друзів, або при необхідності жити самим.

Виготовлена ​​така споруда з сухого профільованого бруса хвойних порід вищої якості. Простота в збірці дозволить Вам без особливих зусиль самостійно зібрати літній будиночок і насолоджуватися гарним пейзажем на вашій ділянці. Якщо необхідно, ви можете замовити збірку.

У базову комплектацію входять стіни (з профільованого бруса), дах (вагонка), стать (статевий шпунт), комплект вікон і дверей. Якщо потрібно, ми також можемо здійснити зведення фундаменту. Базовий термін виготовлення – 14 діб.

Купити літній будиночок для дачі дуже просто, для цього потрібно вибрати потрібну модель в каталозі на нашому сайті, підібрати колір і замовити. Наш фахівець зв’яжеться з вами, для уточнення деталей. Можливе виготовлення за індивідуальним проектом. Далі на власному виробництві ми здійснюємо виготовлення продукції, далі доставляємо до місця, і якщо потрібно, виробляємо монтаж.

Таке житло прекрасно прикрасить ваш ландшафт, доповнить пейзаж, і буде підкреслювати індивідуальність ділянки. У ситуації, коли ви тільки придбали ділянку, але не знаєте, що робити далі, що будувати, така споруда ідеально підійде, так як не вимагає капітального будівництва, при цьому коштує дешево, і не вимагає особливих зусиль при зведенні. Також якщо до Вас приїдуть гості, вони будуть раді і вдячні за те повагою, що їм виділяють окремий будинок. А вам не потрібно буде переживати, як усім тулитися в одному приміщенні.

Літній гостьовий будиночок буде добре виглядати на ділянці з альтанкою. лазнею або дерев’яним хозблок. Будівлі з дерева чудово поєднуються і доповнюють один одного.

При виробництві використовується тільки екологічно чисті матеріали, стіни, підлоги, дах, двері та вікна виготовлені з сухої деревини хвойних порід вищої якості. При замовленні наших виробів з монтажем ми надаємо гарантію на всі види робіт 1 рік. Всі матеріали для будови Дачного комфорту проходять оцінку якості у кількох експертів. Власне виробництво дозволяє істотно скоротити кінцеву вартість. Зверніться до нас прямо зараз і переконайтеся, що побудувати будинок з бруса в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області дуже просто!

Будь-яке копіювання матеріалів – заборонено.

Схожі новини

Залишити коментар