Садові та дачні дерев’яні будинки (будиночки) під ключ в Ярославлі доступні ціни!

Дачні будиночки економ класу

Садові та дачні
дерев’яні будинки

Садові та дачні дерев'яні будинки (будиночки) під ключ в Ярославлі, доступні ціни!'яні будинки (будиночки) під ключ в Ярославлі, доступні ціни! ()'яні будинки (будиночки) під ключ в Ярославлі, доступні ціни!

Дачні будиночки економ-класу та садові будинки під ключ, зведені за технологією каркасного будівництва, стають все більш затребуваними в нашій країні. Така технологія дає можливість стати власником чудового компактного, але максимально функціонального і комфортного заміського будинку для тимчасового проживання за доступною ціною.
Незаперечні достоїнства каркасних будинків роблять їх вибір для будівництва на дачній ділянці ідеальним.

економічність

Низька ціна каркасного будинку обгрунтована полегшеним фундаментом і відносно невисокою ціною на будівельні матеріали.

швидке будівництво

Будівництво дачних будинків в Ярославлі здійснюється в термін 1-2 місяці і можливо в будь-який час року, оздоблювальні роботи можна проводити відразу після закінчення будівництва.

теплопровідність

Низький рівень теплопровідності дозволяє зберегти комфортну температуру всередині будівлі в будь-яку погоду.

довговічність

Вологостійкість, вогнетривкість, стійкість до усадки, деформації та різних зовнішніх впливів пояснюють тривалий термін служби будови.

естетичність

Каркасні будинки мають привабливий зовнішній вигляд, вибір оздоблювальних матеріалів для зовнішніх і внутрішніх робіт не обмежений.

Технологія виробництва

Всі будівельні матеріали, які застосовує компанія «Північний будинок» в своїй роботі, відрізняються високою якістю і екологічністю. Співпраця з надійними перевіреними постачальниками, лідерами регіону в своїй сфері діяльності, дає нам можливість купувати матеріали зі знижками, що позначається на підсумковій вартості вашого будинку.

технологія будівництва

Для будівництва дачного / садового будиночка не потрібно заливки масивного фундаменту. Найчастіше такі будинки зводяться на свайно-гвинтовому або стрічковому дрібно-заглиблений фундаменті.

На будівництво будинку буде потрібно від 2 до 3 тижнів.

Зовнішні стіни, внутрішні перегородки і горищне перекриття утеплюються шаром вогнетривкої базальтової вати.

Установка вітрозахисту і пароізоляції є обов’язковою. Вітрозахисна плівка захищає каркасно-щитової дачний будинок від попадання вологи всередину, утеплювач же завжди залишається сухим за рахунок виведення пари і вологи через мембрану в спеціально обладнане вентильований простір.

Для покрівельних робіт найчастіше використовується ондулін, металочерепиця або м’яка покрівля.

Для зовнішньої обробки каркасного дачного будинку можливе застосування різних видів облицювання: імітація бруса, сайдинг, блок-хаус, вагонка і ін. Для внутрішніх робіт спектр оздоблювальних матеріалів практично не обмежений.

Типові проекти дачних будинків мають продуману планування, вони передбачають можливість облаштування в будинку кухні, вітальні, спальних кімнат, а також санвузли.

Схожі новини

Залишити коментар