Садові та дачні альтанки проекти і будівництво альтанок в Ярославлі

проекти альтанок

Проектування і будівництво альтанок

Приступаючи до оформлення присадибної ділянки, багато домовласників прагнуть виділити простір для будівництва літньої альтанки, яка стала невід’ємним елементом приватної прибудинкової території в нашій країні.

Ця споруда є чудовим місцем для спілкування на відкритому повітрі незалежно від погодних умов в альтанці можна сховатися від дощу, її дах захистить вас і від пекучого сонця.

Проекти дачних альтанок з мангалом справжня знахідка для любителів пікніків з приготуванням м’яса на вогні, адже негода не зможе порушити ваших планів і перешкодити із задоволенням провести час з рідними, близькими і друзями.

Якщо ви вирішили встановити альтанку на своїй дачній ділянці, то ми раді запропонувати вам купити готові проекти садових альтанок з бруса і колоди, за каркасною технологією. У разі, якщо у вас є власні ідеї, які вам хотілося б втілити в життя, наші фахівці з готовністю розроблять індивідуальний проект альтанки з урахуванням всіх ваших побажань.

Найбільшою популярністю користуються проекти альтанок літніх, великих. Це пояснюється можливістю влаштувати з них річну міні-їдальню. Плетені меблі дачного типу зробить таку альтанку особливо затишною і колоритною.

Проекти літніх альтанок види:

Відрізняється невисокою вартістю і відносно коротким терміном експлуатації. Відкрита альтанка оптимальна для використання в весняно-літній період.

Оснащується гратами (перголами), які виготовляються з рейок і сприяють створенню відокремленої і затишної атмосфери в альтанці.

Засклена конструкція закритою альтанки дозволяє експлуатувати її в будь-який час року.

Дерев’яні альтанки переваги

  • Доступність деревини і її невисока вартість роблять будівництво дерев’яної альтанки економічно більш вигідним, ніж з інших будматеріалів.
  • Безпека і екологічність дерева не піддається сумніву.
  • Дерево відрізняється легкістю обробки, а дерев’яна конструкція альтанки швидкістю збірки. Монтаж дерев’яної альтанки може зайняти всього 1 день.
  • При належній обробці (спеціалізовані просочення і покриття) і дотримань умов експлуатації альтанки з бруса або колоди вона прослужить вам досить довго.
  • Альтанка з натурального дерева гармонійно впишеться практично в будь-який ландшафтний дизайн вашої ділянки, що обумовлено високими естетичними якостями дерев’яних виробів.

2017 Північний будинок Ярославль

Схожі новини

Залишити коментар