Садові будиночки з бруса під ключ проекти

Одноповерхові дачні будинки з бруса

Садові будиночки з бруса під ключ, проекти

СК «Стройлайт» вже не перший рік успішно здійснює будівництво дерев’яних садових будиночків під ключ. Недорого і якісно – так коротко можна охарактеризувати стиль роботи компанії. Завдяки її сумлінній праці щасливими власниками затишних будинків стала велика кількість клієнтів з Санкт-Петербурга і всієї Ленінградської області. Садовий будиночок з профільованого бруса, одноповерховий садовий будиночок з терасою і будь-який інший садовий будиночок – «Стройлайт» пропонує замовити різні модифікації дачного житла, продаж якого йде постійно. Звичайно, особливою популярністю користуються недорогі маленькі садові будиночки економ класу, адже ціни на такі проекти найдоступніші.

Садові будиночки з бруса під ключ, проекти

Будівництво дерев’яних садових будиночків під ключ: недорого, комфортно, швидко

Готові невеликі дачні будинки з мансардою з бруса – хороший варіант для тих, хто не готовий вкладати занадто багато в будівництво на дачній ділянці. але не хоче відмовлятися від приємної можливості проводити вихідні на дачі в оточення свого садового будиночка. Адже практично будь-який житель великого міста постійно піддається стресам, пов’язаним із занадто високим рівнем шуму, несприятливою екологією і суєтою мегаполісу. Ціна на дешеві садові будиночки під ключ серії економ від СК «Стройлайт» дозволяє обзавестися власним міні-оазисом, де можна відпочити від робочого тижня в місті.

Будівництвом садових будинків зараз займається безліч фірм, але будьте обережні – серед них багато тих, кого хвилює тільки негайна продаж, а не реалізація бажань клієнта. При замовленні на будівництво садового будиночка варто звертати увагу на проекти і такі нюанси:

Рівень підготовки фахівців компанії, наявність ліцензій, сертифікатів, дипломів дають право звести садовий будиночок.

Наявність реальних, зданих в експлуатацію готових будиночків (бажано також відвідати їх особисто).

Перелік послуг інших фірм зі схожими пропозиціями (недобросовісні забудовники часто пропонують нижчу вартість за садові будиночки і мовчать про роботи, які потрібно буде оплатити додатково).

Замовлення будівництва в компанії «Стройлайт» вигідний тому, що ми можемо запропонувати:

Цікаві проекти будинків, що відповідають сучасним вимогам до комфорту.

Прозору схему ціноутворення без прихованих витрат на садові будиночки з бруса.

Використання екологічно чистих будматеріалів.

Величезний досвід у сфері будівництва садових будинків.

Виконання робіт в найкоротший термін.

Здачу повністю готового до проживання будинку з комунікаціями, зовнішньою і внутрішньою обробкою.

При будівництві дачного будинку для вас будуть враховуватися всі ваші особисті переваги і бажання. Наші фахівці можуть запропонувати найрізноманітніші садові, дачні, в тому числі і вельми неординарні планувальні рішення, які зроблять вашу мрію мати свій будиночок реальністю.

А ви хочете купити недорогий садовий будиночок під ключ?

Садові каркасно щитові будиночки економ класу користуються незмінною популярністю. Невеликий (розміром 6х3, 6х6, 6х4), одноповерховий будинок – практично незмінний атрибут дачної ділянки в передмісті мегаполісу. 3, 6 кімнат на дачах – рідкість, найчастіше будиночки більш компактні, хоча зустрічаються різні недорогі варіанти. Тераса, невеликий ганок або веранда, окрема кухня та маленька спальня – традиційні садові планування для дачі. Зараз зовсім нескладно недорого купити садові будиночки під ключ з такою плануванням, які можуть стати основним або сезонним житлом. Можливість дешево купити готовий міні будинок з’являється не так часто, і багато хто поспішає скористатися нею. Вигідно і будівництво таких об’єктів, і ось чому:

Такі проекти дозволяють раціонально використовувати садові простору. Площа дачних ділянок рідко буває більше десяти соток. Для садового каркасно-щитового будиночка цього цілком достатньо, і ще для саду або басейну місце залишиться.

Будівництво невеликого дачного будинку по каркасної технології обійдеться набагато дешевше, ніж такого ж з пінобетону або цегли. На подальше обслуговування будівлі не знадобиться значних витрат.

Споруда органічно впишеться в будь-яку місцевість. Коник садових будинків – універсальність архітектури.

Стандартний одноповерховий будинок можна змонтувати зусиллями лише двох людей. Зібрати власний садовий будинок можна навіть самому, маючи невеликий набір інструментів і загальне уявлення про технології.

Садові будиночки – і від дощу, і від вітру, і від нудьги

Звести між яблунями і грушами невеликий садовий будиночок може собі дозволити кожен бажаючий. Споруди розміром 3х4 м або трохи більше, наприклад, 4х5 м або 6х6 м, розташовані в саду або між грядками, – це і є садові будиночки. Від капітальних житлових будов вони відрізняються досить скромними габаритами.

Площа садового будиночка невелика, але навіть на декількох квадратних метрах можна забезпечити нормальні умови праці та відпочинку. Звичайно, дуже важливо ретельно продумати планування, щоб місця вистачило і для спального місця, і для кухонного куточка, і для зберігання інвентарю.

Будиночки, які пропонує СК «Стройлайт», відрізняються компактністю, зручністю і – що важливо – низькою собівартістю. Їх переваги:

– займають мінімум місця на ділянці;

– споруджуються недорого за лічені дні;

– годяться для повноцінного відпочинку;

– вимагають мінімальних витрат.

Садові будиночки від нашої компанії – це відмінна можливість працювати в задоволення і відпочивати з комфортом! Вибирайте наші проекти або запропонуйте свій.

Схожі новини

Залишити коментар