Садові будиночки проекти і ціни

Садові будиночки – Проекти в один поверх

Садові будиночки – Проекти в один поверх.

Садовий будиночок мрія будь-якого дачника

Затишний садовий будиночок мрія будь-якого дачника і любителя комфортного заміського відпочинку. День, проведений на лоні природи, далеко від міської суєти, дарує заряд бадьорості і здоров’я на наступні тижні.

комфортний садовий будиночок. задовольняє всім Вашим потребам можна купитив Києві. скориставшись послугами компанії Vita Dom. Наша компанія пропонує варіанти садових будиночків різних за розмірами і вартості. вироблених з якісних матеріалів.

Затишний садовий будиночок з якісних матеріалів

Садові будиночки від Vita Dom виготовляються з високоякісних будівельних матеріалів, заготовлених і оброблених на власному виробництві фахівцями компанії. Ліс для наших будівель заготовлюється в екологічно чистих районах Вологодської області та тільки взимку, коли в деревині немає зайвої вологи. Тільки так можна забезпечити природний захист деревини від гниття і деформації при сушінні. Додатковий захист від гниття і шкідників забезпечує якісна сушка вихідних матеріалів і їх обробка спеціалізованими складами. Завдяки власному виробництву профільованого бруса і сучасної пилорамі компанія використовує для будівництва своїх будинків тільки високоякісний будівельний матеріал.

Будь-який проект на Ваш смак

На сайті компанії розміщений ілюстрований каталог проектів садових будиночків, з якого легко вибрати найбільш оптимальний варіант будови. Для задоволення побажань майбутнього домовласника фахівці компанії змінять розміри будови або його планування. Якщо жоден з проектів не зміг задовольнити потреби замовника, фахівці компанії Скомбінуй індивідуальне будова з декількох проектів або розроблять новий.

Спільне обговорення проекту майбутнього дачного будиночка дозволяє врахувати всі побажання майбутнього домовласника і точно розрахувати загальну вартість будівництва, що включає в себе витрати на необхідні будівельні матеріали і роботу професійної бригади будівельників.

Облік індивідуальних побажань замовника

Кожен проект, розміщений на сайті, крім основного зображення містить:

  • кілька фотографій будинку, зроблених з різного ракурсу;
  • креслень будови із зазначенням точних розмірів;
  • перелік повної базової комплектації садового будиночка;
  • оптимально підходить під дане будова варіант фундаменту.
  • різні варіанти будівництва (зруб з профільованого бруса або каркасний метод будівництва).

При бажанні замовник може внести в проект якісні зміни, варіанти яких із зазначенням додаткових витрат пропонуються на сторінці обраного проекту садового будиночка. Якщо в силу об’єктивних причин бюджет будівництва не великий, побудувати садовий будиночок недорого допоможуть пропоновані варіанти економії, розміщені на сторінці обраного проекту. Крім цього в кожному проекті вказана вартість чистової обробки садового будиночка під ключ.

Конкретне зазначення виду передбачуваних будівельних і оздоблювальних робіт на етапі обговорення проекту сприяє первинним розрахунком будівництва та оздоблення конкретного дачного будови. Виходячи з обраних замовником доповнень, розраховується підсумкова вартість садового будиночка .

Садовий будиночок від Vita Dom стане не тільки окрасою Вашого дачної ділянки, він привнесе у Ваше життя комфорт і тепло домашнього вогнища.

Схожі новини

Залишити коментар