Садові будиночки під ключ в Києві недорого купити

Купити садовий будиночок

Купити садовий будиночок

З настанням літа багато білорусів перебираються жити за місто, подалі від суєти, турбот і смогу. Погодьтеся, уявити собі дачну ділянку без комфортного будинку практично неможливо, тому як погода не завжди до нас прихильна. Кажуть, краще побудувати новий будинок, ніж нескінченно відновлювати старі будови. Ми представляємо вам садові будиночки з бруса, будівництво яких займе зовсім небагато часу, а вартість прийнятна для більшості дачників.

Купити садовий будиночок під ключ: в чому його переваги?

  • Низька ціна таких будівель обумовлена ​​простотою збірки, відсутністю необхідності в збереженні тепла, легкістю фундаменту і конструкції, що дозволяє обійтися без залучення спеціальної техніки. Садовий будиночок під ключ – це оптимальне рішення, коли необхідно максимально швидко звести житло, витративши при цьому зовсім небагато грошей.
  • Серед всіх будівельних матеріалів, використовуваних для зведення будівель і споруд, профільований брус займає особливе місце. Міцний, легкий, надійний і екологічно чистий – цей матеріал ідеально підходить для зведення дачних конструкцій. Вологість бруса, використовуваного при будівництві садових будиночків під ключ в Києві, не більше 10%, завдяки чому деформації при усадці будівлі майже не спостерігається, а обробку можна починати практично відразу ж після завершення робіт.
  • У продажу є садові будиночки різної комплектації: з терасою, забором, що нависає козирком, вуличної лавкою, прибудовою, одне і двох кімнатні. Вибирайте ту модель, яка вам до душі і по кишені і вже через кілька тижнів ви можете відзначати дачне новосілля!
  • У нас ви можете як недорого купити садовий будиночок під ключ, так і самостійно здійснити його збірку. Зводиться така будова за принципом конструктора, озброївшись відповідними інструментами його цілком можна зібрати самостійно.

Садові будиночки в Києві – міцно, надійно, недорого!

Купити садовий будиночок з профільованого бруса для своєї ділянки ви можете за вказаними на сайті телефонами. Власна виробнича база дозволяє нам виконувати як типові, так і індивідуальні замовлення, а також доповнювати типовий проект відповідно до клієнтськими побажаннями. Ми відповідаємо за якість виробленої продукції, гарантія на яку складає рівно 1 рік. Протягом цього терміну ми безкоштовно усунемо будь-які недоліки, якщо такі з якихось причин були нами допущені.

Вивчайте каталог, вибирайте вподобаний будинок, зателефонуйте нам і вже через кілька тижнів ви можете заселятися в нове житло.

Схожі новини

Залишити коментар