Садові будиночки маленькі дачні будиночки з доставкою

садові будиночки

садові будиночки

Раді Вам повідомити, що тепер у нас є зручний 3D тур по нашого офісу і виставковому майданчику. Приходьте до нас у віртуальні гості;)

Будь-яка дачне життя починається з зведення на ділянці невеликого будиночка.

І ця споруда має бути не тільки зручним і фінансово прийнятним, але й максимально комфортним. Саме тому невеликі садові будиночки з бруса і каркасного типу так популярні. Вони дуже функціональні, тому їх використовують як для тимчасового проживання, так і для постійного, залишають на ділянці в якості гостьових будиночків або господарських будівель.

Проект будиночка №3 6.0х3.0м 18м2 1 поверх від 213 900

Проект будиночка №2 6.0х3.0 м 18м2 1 поверх від 264 000

Проект будиночка №5 6.0х3.0м 26м2 1 поверх від 286 000

Проект будиночка №1 6.0х4.0м 24м2 1 поверх від 289 500

Проект будиночка №4 6.0х6.0м 36м2 1 поверх від 524 700

Дачні будиночки від виробника

Наша компанія виготовляє недорогі, комфортабельні садові будиночки і побутівки для заміських ділянок, які крім естетичної привабливості мають такі важливі характеристики як надійність і довгий термін експлуатації.

Акцент робиться саме на якість продукції. Для будівництва використовуються пиломатеріали камерної сушки, які на відміну від аналогів природної вологості не піддаються усадці, розсихання і гниття. Для додаткового захисту деревина обробляється антисептиком Tikkurila.

Ви можете купити дачний будиночок під ключ за вигідною ціною, а також заощадити свої фінанси в майбутньому. Такі будови не вимагають додаткових вкладень навіть через роки експлуатаціі.Ето може бути дачний будиночок під ключ, з бруса або за каркасною технологією, готовий з майданчика або із збіркою на об’єкті.

Великі виробничі потужності дають можливість виготовляти як штучну продукцію за індивідуальними проектами, так і виконувати оптові замовлення для великих заміських забудовників. Широкий вибір (сенс повинен бути такий: широкі можливості нашого підприємства дозволяють реалізувати безліч) проектів садових будиночків представлений на будь-який, навіть найвимогливіший смак.

Географія продажів

Виробнича площадка «Дача 178» розташована в Санкт-Петербурзі, проте географія наших продажів набагато ширше. У нас замовляють дачні будиночки і побутівки приватні і корпоративні замовники всього Північно-Західного регіону і сусідніх областей. Побудовані нашою компанією будиночки під ключ настільки ж комфортні, наскільки надійні: вони мають надійну конструкцію і покрівлю, зручні вікна і сучасні двері, утеплені стіни і підлоги.

Якість в пріоритеті

Саме високі показники надійності, довговічності і якості збірки відрізняє нашу продукцію від неякісних аналогів, представлених у великій різноманітності на будівельному ринку. Безумовно, такі дачні та садові будиночки продаються недорого, але така економія не виправдовує очікувань. Часто їх будують з дешевих пиломатеріалів, які за своїми характеристиками не підходять для цих цілей. В результаті красивий на фотографії будиночок через рік втрачає свою естетичну привабливість, деревина темніє, покривається пліснявою. В майбутньому це незмінно веде до додаткових фінансових витрат.

Ми ж прагнемо зробити недорогі дачні будиночки і побутівки під ключ максимально доступними для споживачів та якісними, тому вони значно відрізняються за своїми характеристиками від продукції конкурентів:

  • Для будівництва використовується сухий пиломатеріал камерної сушки (висока якість і відсутність тріщин);
  • Деревина обробляється антисептиком для захисту від грибка і гниття;
  • Стіни, стелі та підлоги утеплюються сучасної кам’яної ватою RockwoolЛайтБаттс;
  • У будиночках встановлюються надійні вхідні двері російського виробництва, пластикові вікна з поворотно-відкидними механізмами відкривання.
  • Використання тільки сучасного обладнання, що дозволяє виробляти будинку високої якості
  • Наш офіс і виробництво знаходяться в СПб вже 12 років на одному і тому ж місці, що дає Вам можливість контролювати процес виготовлення вашого будинку на будь-якому етапі будівництва.
  • Нас радять друзям і гарним сусідам
  • Чому економія не завжди виправдана?

розумна економія

Фахівці нашої компанії надають консультації з усіх питань, пов’язаних з придбанням і будівництвом недорогих садових будиночків. Перш за все, вони з’ясовують, з якою метою буде використовуватися та чи інша споруда. Якщо це тільки тимчасовий варіант на один-два сезони, то рекомендується придбання будівлі з пиломатеріалу природної вологості. Він не настільки якісний, а тому більш дешевий. Якщо ж Вам необхідний надійний будиночок на тривалий термін і з комфортними умовами для проживання, то краще купити будова з більш якісних матеріалів камерної сушки.

Попередня консультація допоможе Вам зорієнтуватися в різноманітті всіх пропозицій і визначитися, яку суму доведеться витратити в кінцевому підсумку.

форми оплати

Фінансові вкладення завжди вимагають грамотного підходу. Ми розробили зручну і зрозумілу схему оплати садових будиночків і побутівок для дачних ділянок, яка зводить всі ризики до мінімуму:

Садовий будиночок з будівництвом на ділянці

– При оформленні договору замовник оплачує 30% від всієї суми;

– Оплата 50 здійснюється при доставці будівельних матеріалів на об’єкт;

– Решта 20% оплачуються після завершення будівництва і підписання акту прийому-передачі.

Готовий садовий будиночок з виробничого майданчика

– 30% – передоплата при оформленні договір;

– 70% – остаточна оплата при прийманні готового будиночка на виробництві.

Кожен з цих варіантів має свої переваги. Наприклад, при зручному розташуванні і наявності підготовленого майданчика – фундаменту, зручніше буде купити дачний будиночок з виробничого майданчика. Його доставлять і встановлять у зручний для Вас час. У деяких же випадках краще замовити садовий будиночок з будівництвом на ділянці. У нашій компанії працюють справжні професіонали, які швидко виконають збірку за спеціальною технологією.

Садові будиночки з сухого матеріалу – грамотне рішення для Вашої дачі!

Схожі новини

Залишити коментар