Садові будиночки будівництво садових будиночків

Садові будиночки з бруса

Будиночки-Альтанки

Будівництво садових будиночків

Садові будиночки є практичним і красивим будовою на дачній ділянці. Невеликі за розміром, вони забезпечать Вас дахом над головою в будь-який час року. Наша компанія займається їх будівництвом по всій Київській області. У нас ви знайдете безліч різних будиночків – як по площі, так і по плануванню. Вони доступні абсолютно всім завдяки своїй низькій ціні.

Садові будиночки, будівництво садових будиночків

На всю продукцію, що виготовляється діє гарантія.
Для розрахунку надсилайте ескізи та побажання на пошту.
Отримати консультацію та оформити замовлення не виходячи з дому можна за телефонами:

Телефонуйте! Наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Садові будиночки, будівництво садових будиночківСадові будиночки, будівництво садових будиночків

Переваги і область застосування:

  • Навіть сама мінімальна комплектація забезпечить Вас житловим простором. У приміщенні можна ночувати і відпочивати в будь-який час року. Взимку тут можна жити за умови підключеної системи опалення, так як спочатку це все-таки сезонний варіант.
  • Будинок можна використовувати, як будівництво господарського призначення. У ньому можна зберігати інструмент, техніку, обладнання та ховати речі від негоди.
  • Низька вартість і величезний вибір роблять наші будиночки доступними для всіх замовників з будь-яким достатком.

Стандартна комплектація

Стіни і перегородки

– профилированная дошка 135х45 мм;

– міні брус 135х60 мм;

Про технологію і використовуваних матеріалах

Будівництво дачних будиночків – це швидкий процес, який займає мало часу, завдяки своїй спрощеної конструкції. В результаті ви отримуєте міцний і при цьому гарний будиночок, який відмінно впишеться в ландшафт Вашої ділянки.

Ми будуємо літні садові будиночки з клеєного бруса і профільованою дошки. Цього більш, ніж достатньо для проживання в них в теплу пору року.
параметри:
– суха стругана профилированная дошка 135х45 мм;
– міні-брус 135х60 мм;
– клеєний брус 135х80 мм.

Садові будиночки, будівництво садових будиночків

В якості покриття на дах ми застосовуємо м’яку фінську черепицю Шінглас . Кольори на вибір: бордовий, зелений, коричневий. Підстава – стовпчастий фундамент, фундамент, а так же стрічковий з бетонних блоків (30 × 20 × 20).

Садові будиночки, будівництво садових будиночків

Затишні дачні будиночки – це обов’язковий атрибут кожного заміського ділянки. Через свою простоту в установці вони користуються великим попитом у покупців. Одноповерхові садові будиночки мають ряд переваг: швидкий термін будівництва, зручність в експлуатації і розміщення всіх приміщень на одному рівні. Такі будинки екологічні, оскільки виготовляються з сухого матеріалу хвойних порід. Масивного підстави для цих будиночків не потрібно, тому вам встановлять стовпчастий фундамент. Цього буде цілком достатньо, щоб впоратися з навантаженням, виробленої вагою будівлі.

Схожі новини

Залишити коментар