Садові будиночки

Двоповерховий дачний будиночок

Ціна = 720 000 долл

Тіфані – дуже гарний будиночок з досить складною по конструкції дахом, яка надає йому просто казковий вигляд. Плануванням будинку передбачено: дві кімнати і досить простора веранда під загальною покрівлею на першому поверсі і невелика кімната на другому. Максимальна висота стелі на другому поверсі 2,7 метра.

садові будиночки

Ціна = 1 248 000 долл

Оздоблення садового будиночка виконана з натуральних матеріалів-всередині він оброблений дерев’яною вагонкою, а зовні імітацією бруса або блок-хаусом.

садові будиночки

Ціна = 1 008 000 долл

Досвідчена бригада наших майстрів здійснить будівництво садового будиночка на вашій ділянці в максимально короткі терміни за все за пару тижнів. Також, ми рекомендуємо зв’язатися з нашими менеджерами для уточнення можливостей розширення замовлення для підвищення рівня комфорту. Ми врахуємо всі ваші побажання! Ми щасливі бути поруч!

садові будиночки

Ціна = 960 000 долл

Таріна двоповерховий дачний будиночок дуже незвичайної архітектури. Він відразу привертає увагу односхилим дахом і склінням першого поверху, яке забезпечує практично панорамний огляд. При цьому будинок дуже практичний: ви напевно оціните вдалу планування і комфортну температуру в приміщеннях першого поверху, яка залишається такою навіть самим жарким літом.

садові будиночки

Ціна = 1 405 000 долл

Котедж Токіо. Оригінальний дизайн, виконаний в бежево-коричневій гамі, створює відчуття комфорту і величезного простору. Даний проект призначений для постійного проживання

садові будиночки

Ціна = 990 000 грн

Татіних це невеликий, недорогий, але дуже затишний двоповерховий котедж з чотирма кімнатами і повноцінної сходами. Завдяки таким сходам Вам не доведеться думати, як підняти на другий поверх диван або секцію шафи. Будиночок татіних надасть вам не менший, а можливо навіть і більший комфорт, ніж звичайна міська квартира.

садові будиночки

Ціна = 1 405 000 долл

Терра – повноцінний двоповерховий будинок, придатний не тільки для літнього проживання. Загальна площа будинку перевищує 50 квадратних метрів; крім того, ви отримуєте простору веранду, на якій легко розмістити обідній стіл для всієї родини або обладнати дитячий куточок. Простір веранди захищено навіть від косого дощу.

садові будиночки

Ціна = 630 000 долл

Проект на основі битовки, але додаткова площа кімнат робить його зручним у використанні. У ньому з комфортом розміститься велика сім’я. Повноцінне утеплення.

садові будиночки

Ціна = 910 000 руб

Двоповерховий садовий будинок. Повна обробка натуральним деревом і сучасними теплоізоляційними матеріалами.

садові будиночки

Ціна = 699 999 грн

Тала відмінне рішення для дачних і присадибних ділянок невеликої площі. На традиційних 5-6 сотках досить складно знайти місце для великої споруди. Двоповерховий будинок дозволяє отримати дві просторі кімнати і веранду. При цьому він займає зовсім небагато місця на ділянці

садові будиночки

Ціна = 1 092 00 грн

Гарний котедж, призначений для постійного проживання. Оптимальне співвідношення ціни і якості, яскравий дизайн, продумане планування.

садові будиночки

Ціна = 1 456 000 долл

Садовий будиночок Тіна яскравий і багатофункціональний. Оздоблення: зовні-сайдинг, всередині – вагонкою порід, утеплений мін ватою.

садові будиночки

Ціна = 985 000 долл

Будинок побудований за каркасною технологією, із застосуванням сучасних матеріалів. Простий, просторий, добротний.

садові будиночки

Ціна = 1 462 500 грн

Каркасний будинок Урсула призначений для постійного проживання. Це справжній п’ятикімнатний котедж з кухнею і великим санвузлом. Він надає набагато більший рівень комфорту, ніж звичайна міська квартира. При цьому квартира коштує набагато дорожче – навіть під Києвом.

садові будиночки

Ціна = 1 989 000 долл

Комфортабельний СД з мансардою і просторою відкритою верандою. Будинок побудований під ключ, з можливістю постійного проживання. Має 3 спальні кімнати, зовні оброблений сайдингом, всередині вагонка, підлога багатошаровий.

садові будиночки

Ціна = 1 183 000 долл

У будинку Уляна передбачені три спальні кімнати. Зовнішня обробка – сайдинг, внутрішня обробка – євровагонка, підлога має багатошарову фактуру. Дане будівля зведена за каркасною технологією. Передбачено цілорічне проживання. У подарунок пропонується – стовпчастий фундамент.

садові будиночки

Ціна = 1 303 500 грн

Простий, компактний і багатофункціональний. Планування дозволяє виділити ізольовані приміщення з окремими входами. Є можливість облаштування в одній з кімнат госпчастині, санвузла, спальних кімнат.

садові будиночки

Ціна = 1 990 600

В обробці переважають теплі тони. Внутрішнє оздоблення – натуральне дерево. Утеплення -для постійного проживання. У подарунок -фундамент!

садові будиночки

Ціна = 850 000 долл

Устина – двоповерховий заміський будинок середньої площі. Завдяки незвичайному і дуже привабливому зовнішньому вигляду він відразу звертає на себе увагу. Втім, справа не тільки в красі: добре продумане планування, якісне утеплення і добротна обробка – в Устині добре абсолютно все!

садові будиночки

Ціна = 1 320 000 долл

Садовий будинок Флора -коттедж з відкритою терасою. Проект відрізняється красою фасаду та зручністю внутрішнього планування. Призначений для постійного проживання.

садові будиночки

Ціна = 1 456 000 долл

Котедж Фаїна -аналог фінських двоповерхових будинків, побудованих за каркасною технологією. Затребувана і популярна модель. Зовнішня обшивка з сайдингу (колір з каталогу на Ваш вибір). Внутрішня обшивка виконана з дерев’яної вагонки. Утеплений.

садові будиночки

Ціна = 1 404 000 долл

Фанні недорогий двоповерховий котедж для постійного проживання. П’ять кімнат, простора веранда і невелика комора на другому поверсі просто подумайте, скільки коштує квартира аналогічної площі навіть під Києвом!

садові будиночки

Ціна = 1 248 000 долл

Будинок з мансардою Хлоя. У ньому з комфортом розміститься сім’я з 4-5 осіб. На 1-му поверсі розташовані різні кімнати для потреб господарів, 2 поверх повністю відведений в приватну зону. Можлива будь-яке перепланування.

садові будиночки

Ціна = 800 000 долл

СД Хабібі зручний і практичний двоповерховий будинок для заміського ділянки. На 1 поверсі кімната 16 м2, на мансардному поверсі розташовується також досить простора кімната.

садові будиночки

Ціна = 1 287 000 долл

Будиночок Хельга має значні розміри (площа забудови 63м2). Технічна частина проекту відповідає його акуратному зовнішньому вигляду, як теплоізоляційного матеріалу застосовується мінеральна вата компанії Кнауф, що підвищує пожежобезпечність і екологічність будиночка.

садові будиночки

Ціна = 900 000 грн

СД ЄВРО-5 – це відмінна двоповерхова планування, яка дає цілий ряд переваг: велика корисна площа при малій площі установки. Наявність балкона також є безсумнівним плюсом. Якісне мінераловатних утеплення і пароізоляція.

садові будиночки

Ціна = 1 100 000 грн

Двоповерховий садовий будинок (найбільше з типових рішень) – ЄВРО-5. Багато вільного місця, величезний вибір варіантів планування і оснащення. Найвища якість виконання і обробки.

садові будиночки

Ціна = 780 000 руб

Будиночок Едіта призначений для цілорічного прожіванія.Імеет красивий фасад і полувальмовой покрівлю.

садові будиночки

Ціна = 845 000 долл

Класичний садовий будиночок з мансардою Елеонора. Зовнішня обробка – сайдинг, внутрішня обробка – вагонка

садові будиночки

Ціна = 999 990 грн

Покриття покрівлі з металочерепиці не вимагає особливого догляду і надійно захищає від протікань. Оздоблення садового будиночка повністю виконана з сайдинга.

садові будиночки

Ціна = 1 092 000 долл

Садовий будиночок Ельга за своїми розмірами належить до категорії великих будинків з мансардою.

садові будиночки

Ціна = 1 872 000 долл

Більш ніж прийнятна ціна, акуратний зовнішній вигляд в поєднанні з мінімалістським дизайном роблять цей варіант оптимальним для початківців дачників, які мають намір жити на своїй ділянці весь сезон. Будинок призначений для постійного проживання. Будь-яка перепланування!

садові будиночки

Ціна = 1 274 000 долл

Один з найпривабливіших двоповерхових садових будиночків з площею під 100 квадратів. Внутрішнє планування може бути змінена відповідно до побажань клієнта.

садові будиночки

Ціна = 2 762 500 грн

Великий двоповерховий садовий будиночок з повноцінним другим поверхом з чотирма кімнатами. Велика кількість приміщень дозволяє з легкістю виділити кілька функціональних зон. Місця в Есмеральди вистачить для місця відпочинку і для господарських приміщень, і для санвузла.

садові будиночки

Ціна = 1 989 000 долл

Великий двоповерховий садовий будиночок, який володіє повноцінним другим поверхом з чотирма кімнатами. Велика кількість приміщень дозволяє з легкістю виділити кілька функціональних зон. Місця вистачить для відпочинку, хоз.помещеній, для санвузла.

садові будиночки

Ціна = 1 092 000 долл

Садовий будинок Елізабет. Площа забудови тільки першого поверху становить 42 м2. Повністю утеплений варіант, для постійного проживання

садові будиночки

Ціна = 890 000 грн

Проект одноповерхового садового будиночка з мансардою Ежені. При невеликій площі він надає близько 70 кв.м. внутрішньої площі.

садові будиночки

Ціна = 1 199 999 руб

Садовий будинок Емілі призначений для постійного проживання. Продумане планування дозволяє задовольнити більшості вимог покупців.

садові будиночки

Ціна = 1 831 500 грн

Один з найбільших двоповерхових садових будиночків з площею під 200 квадратів. Зрозуміло, що маючи такий простір, є де розвернутися конструкторської і дизайнерської думки. Внутрішнє планування може бути змінена відповідно до побажань клієнта.

садові будиночки

Ціна = 1 499 999 грн

Еврідіка просторий двоповерховий будинок з великим горищним приміщенням. Плануванням будинку передбачено 6 кімнат, причому 2 з них збільшені за рахунок еркерів. Товщина шару утеплювача 150 мм, а це значить, що будинок цілком придатний для постійного проживання в кліматичних умовах Київської області

садові будиночки

Ціна = 1 199 999 грн

СД Елоїза це симпатичний і повноцінний двоповерховий будинок для постійного проживання. Комфортні і просторі кімнати, будь-яке перепланування, можливість зменшення або збільшення розмірів. Даний проект будинку органічно впишеться в будь-який природний ландшафт.

садові будиночки

Ціна = 1 250 000 грн

Садовий будинок Еллада є одним з найбільш компактних 2-ух поверхових будиночків. У ньому вдалося вдало розташувати всі кімнати, забезпечивши оптимальне поєднання житлової площі і технічних приміщень. Призначений для постійного проживання.

садові будиночки

Ціна = 1 362 900 грн

Двоповерховий будинок Ельміра буде виграшно виглядатиме на будь-якій ділянці. Відкрита тераса дозволяє відпочивати як всередині будиночка, так і на свіжому повітрі. Нестандартне рішення, повноцінне утеплення.

садові будиночки

Ціна = 1 458 000 долл

Якщо ви шукаєте готовий садовий будиночок під ключ для повноцінного проживання протягом усього року, то має сенс придивитися до даної моделі. Дизайн садового будиночка Еріка виконаний в строгому і лаконічному стилі.

садові будиночки

Ціна = 1 300 000 грн

ОСадовий будинок Еліана. Великий двоповерховий будинок, побудований за каркасною технологією, призначений для цілорічного використання.

Схожі новини

Залишити коментар