Проекти будинків з плоским дахом в Києві фото креслення низькі ціни

Проекти будинків з плоским дахом

Проекти будинків з плоским дахом

Більшість багатоповерхових будинків, виробничих та складських будівель мають плоскі дахи. А при будівництві індивідуальних котеджів зводяться скатні покрівлі. Але таке перевагу більше визначають традиції, а не реальне порівняння експлуатаційних характеристик і вартості будівництва різних типів дахів. І якщо вас приваблюють проекти будинків з плоским дахом, ви зможете звести зручний і оригінальний котедж. Це може бути невеликий дачний будиночок площею до 100 кв. метрів або розкішний маєток.

Залежно від фінансових можливостей і переваг, розміру земельної ділянки, ви можете вибрати проекти з полегшеною або експлуатованої покрівлею. Полегшені конструкції виконують виключно функції даху, але їх вартість їх будівництва трохи менше в порівнянні з скатними. Експлуатована покрівля обійдеться значно дорожче. Вона не тільки захищає будинок від холоду і опадів, але витримує великі навантаження. Це дозволяє використовувати простір над будинком для організації зони відпочинку, басейну, спортивного майданчика.

Проекти будинків з плоским дахом в Києві: фото, креслення, низькі ціни

Переваги будинків з плоским дахом

У Білорусі індивідуальні котеджі з плоским дахом зводяться дуже рідко. Але не варто відмовлятися від цієї креативної ідеї, якщо вона вам подобається. Проекти будинків з плоским дахом мають багато переваг:

  • Відсутність стропильних систем

Якщо ви не плануєте влаштовувати на пласкій покрівлі галасливі вечірки і басейну або висаджувати сад, її зведення обійдеться дешевше, ніж двосхилим або вальмовой. Кроквяна система найдорожчий елемент скатних дахів, в плоскій конструкції не встановлюється. Витрата покрівельних, теплоізоляційних і гідроізоляційних матеріалів буде також нижче. Зменшується і вага як покрівлі, так і всієї будівлі, що дозволяє скоротити витрати і на спорудження фундаменту.

  • Простота споруди неексплуатованої плоскої покрівлі

Відсутність стропильних систем істотно полегшує спорудження даху, а то й потрібно її підвищена міцність (при спорудженні басейну або зони відпочинку). Всі роботи при будівництві невеликого котеджу можна виконати самостійно. Не потрібно наймати професійних і високооплачуваних будівельників і використовувати спецтехніку. Виконати ремонт такої покрівлі також значно простіше і безпечніше. Немає небезпеки впасти з похилого ската. На майже рівній поверхні легко замінити зношені покрівельні матеріали.

  • Можливість використовувати територію над будинком

На невеликій ділянці не завжди є можливість влаштувати затишну зону відпочинку біля будинку. Вибираючи плоску покрівлю, ви можете використовувати весь простір над котеджем. Там можна розмістити тенісний корт, тренажерний зал під відкритим небом, декоративний штучний водойму або плавальний басейн, висадити рослини в діжках або зробити газон. Також на даху можуть бути встановлені сонячні батареї, що забезпечують ваше домогосподарство електрикою. Вартість реалізації таких проектів досить велика, але вони принесуть багато користі і задоволення.

Кут нахилу плоскої покрівлі становить від 5 до 15 градусів. Навіть при сильних вітрових навантаженнях у таких конструкцій незначна парусність. Їм не потрібно протистояти вітровим поривам, що продовжує термін їх ефективної експлуатації. У будинках, побудованих на височинах, відкритих місцях, плоска покрівля допомагає зберегти тепло.

  • Збільшення внутрішнього простору

Проект сучасного будинку з плоским дахом може передбачати наявність одного або двох поверхів. Під дахом розміщуються житлові приміщення, і немає скошених стін або стель. Це збільшує обсяг спалень і інших кімнат і покращує мікроклімат в них. Немає необхідності виводити на дах вікна, але можна збільшити площу скління. Планування одноповерхових будинків спрощується. Багато проектів пропонують об’єднати під одним дахом житлові приміщення і гараж.

  • Оригінальний зовнішній вигляд

Котеджі з плоскою покрівлею привертають увагу. Можна звести будинок в стилі хай-тек або в еко-стилі. Простота і лаконічність форм в поєднанні з вдалими колірними рішеннями дозволяють створювати елегантні будівлі, які мають підкреслено респектабельний вигляд. При освоєнні простору покрівлі котедж виглядає ще більш дорогим і незвичайним.

особливості проектування

При проектуванні будинків з плоским дахом важливо передбачити ефективну тепло- та гідроізоляцію. Не рекомендується використовувати проекти, які далося скачати з випадкових сайтів. Деякі з них спочатку розроблялися для країн з більш теплим або менш вологим кліматом.

Проекти будинків з плоским дахом в Києві: фото, креслення, низькі ціни

Теплоізоляцією не варто нехтувати навіть якщо ви шукайте одноповерхові будинки для сезонного проживання. Теплоізоляція захищає не тільки від холоду, але і допомагає зберегти прохолоду в кімнатах в спекотні літні дні.

Гідроізоляція повинна бути виконана більш ретельно, ніж для скатних конструкцій, оскільки дощова вода і сніг затримуються на плоскій поверхні довше.

Складнощі при проектуванні будинків з плоским дахом

При проектуванні котеджів потрібна максимально ефективна система водовідведення. Вона може бути внутрішньою і зовнішньою. При внутрішньому водовідведенні передбачений обігрів даху з внутрішньої сторони. Але система ефективна тільки при постійній роботі системи опалення. Зовнішнє водовідведення передбачає створення системи водостоків і стічних воронок. Важливо регулярно контролювати їх стан і прочищати в міру необхідності.

Значно більше складнощів виникає при проектуванні експлуатувати даху. Для забезпечення достатньої міцності використовується бетонні плити перекриття або металеві опорні балки. Їх установка вимагає міцних стін і збільшує навантаження на фундамент.

Наша компанія пропонує ознайомитися з готовими проектами на сторінці proektminsk.by/proekty-domov. Також ви можете замовити розробку індивідуального проекту.

Зателефонуйте нам за телефонами +375 (17) 221 43 22, +375 (29) 556 81 02, +375 (29) 664 36 33, і ми докладно відповімо на питання, пов’язані з проектуванням і вибором проектів.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦ МЕРЕЖАХ

Схожі новини

Залишити коментар