Проекти будинків з плоским дахом ТМВ Будинки для Всіх проекти будинків і проекти котеджів купити і замовити проект Київ Україна

Проекти будинків з плоским дахом

Проекти будинків з плоским дахом

ТОП 10 ПРОЕКТІВ БУДИНКІВ

Проекти будинків з плоским дахом від архітектурного бюро ТМВ

Якщо раніше такі будівлі не були масово споруджуються на просторах України та пострадянських країн в цілому, то сьогодні вони набирають популярність. В останні роки проекти будинків з плоским дахом замовляють все частіше, і ми, в ТМВ, розробляємо їх за найсучаснішими стандартами.

Ознайомтеся з портфоліо, зверніть увагу на готові проекти котеджів Алібі, Корсику, Хорус, Шквал, Аполло, Фрея, Астерия, а також інші проекти цієї категорії, і за одними тільки фото прекрасно зрозумієте, наскільки стильно виглядає така нерухомість.

Так чому ж будинку з плоским дахом починають отримувати таке ж, як в Європі, абсолютно заслужену увагу? Вся справа в перевагах, доведених практикою багаторічної експлуатації нерухомості. Можна виділити 3 ключових плюса, про які ми розповімо прямо зараз.

Переваги будинків з плоским дахом

• Таке будівля виглядає дуже статусно, особливо при індивідуальному дизайні. Плоский дах підкреслює сучасність архітектурного вигляду і виглядає дуже стильно. Нерухомість з плоским дахом ближче до дорогого сегменту і нерідко більш привабливими для інвесторів.

• За інших рівних – однакової площі, використовуваних матеріалах і технологіях – дешевше реалізувати проекти будинків з плоским дахом, а не з похилою. Витрат менше, тому що не потрібно робити кроквяну систему і накривати дорогу черепицю (якщо, це звичайно не металочерепиця) – розумна економія очевидна.

• Плоский дах – це той же корисний простір, яке можна використовувати з толком, наприклад, для романтичних вечорів зі своєю другою половинкою або для душевних дружніх посиденьок. В Європі часто зустрічається житлова нерухомість з басейном або полем для міні-гольфу на самому верху – чому б не реалізувати цю ж або схожу ідею.

Особливості проектів будинків з плоским дахом

Важливо розуміти, що при відсутності кроквяної системи немає і підпокрівельного простору, яке б забезпечувало додаткову теплоізоляцію. Тому в будинку з плоским дахом потрібно приділити особливу увагу збереженню температурного балансу. Важливо передбачити підвищену тепло- і гідроізоляцію, щоб мінімізувати вплив холоду і вологи.

Також необхідно пам’ятати, що будівля буде піддається впливу атмосферних опадів. Сніг, припустимо, не стане сам скочуватися з поверхні без істотного нахилу, його потрібно прибирати, а як це робити? Кожен раз забиратися наверх і махати лопатою не дуже-то зручно і не дуже по-сучасному.

Тому по-справжньому хороші проекти будинків з плоским дахом повинні передбачати ефективну систему очищення, навіть якщо вона являє собою простий теплий кабель для танення снігу і жолоб для стоку води.

Нюансів досить і всі вони впливають на комфортабельність і навіть довговічність нерухомості. Практика показує, що тільки професійно складені проекти будинків з плоским дахом враховують всі важливі нюанси, включаючи індивідуальні побажання замовників і особливості земельних ділянок. Розробки саме такого рівня пропонуємо вам ми – звертайтеся в архітектурне бюро ТМВ.

Схожі новини

Залишити коментар