Проекти будинків з плоским дахом кращі ціни на готові проекти в Росії DOM4M

Проекти будинків з плоским дахом

Проекти будинків з плоским дахом

Не можна сказати, що будинки з плоским дахом так вже й часто зустрічаються в наших краях. Все-таки нам звичніше бачити класичні двосхилі або багатоскатні покрівлі. Вважається, що будинки з плоским дахом виглядають ексклюзивно, навіть ексцентрично, і кажуть про свого господаря, як про великий оригіналі, людині сучасному, думающем нестандартно.

За великим рахунком, плоский дах – назва досить умовне. Завжди повинен бути невеликий, але обов’язковий ухил. А інакше дощова вода або вода після танення снігу буде накопичуватися на даху, що, врешті-решт, призведе до серйозних неприємностей і витрат на ремонт не тільки покрівлі, але і внутрішніх приміщень.

Крім своїх прямих функцій теплоізоляція і захист будинку від атмосферних опадів – плоский дах може використовуватися як додаткова рекреативная зона.

Спробуємо розібратися, наскільки доцільний вибір проекту будинку з плоским дахом в нашій місцевості. Для цього необхідно уявляти собі переваги і недоліки такого типу покрівлі.

Переваги плоского даху

  • Плоский дах дозволяє оптимізувати витрати. Вона менше за площею, ніж будь-яка скатний дах. Це дозволяє забудовнику заощадити значні суми на матеріалах.
  • Проста форма покрівлі істотно скорочує тимчасові витрати при монтажі.
  • З тих же причин ремонт і обслуговування плоскої покрівлі вже побудованого будинку незрівнянно простіше, ніж в будинках з скатних дахами.
  • Але найголовніше гідність проектів будинків з плоскою покрівлею додаткова корисна площа, яку господарі будинку можуть використовувати на свій розсуд. На дах такого будинку можна винести деякі елементи інженерних систем, наприклад, систем вентиляції і кондиціонування. А можна встановити сонячні батареї.
  • Але найчастіше простір плоского даху використовується, як додаткова зона комфортного відпочинку. Тут можна обладнати солярій або місце для занять спортом. До речі, є навіть проекти, які дають можливість обладнати басейн. Вельми ефектно виглядає сад на даху. Сучасні технології дозволяють замостити дах бруківкою. А в поєднанні з газоном і декоративними деревами, комфортною плетеними меблями, садової альтанкою з каміном, це місце стане центром сімейного відпочинку.

Природно, як і у будь-який покрівельної системи, у плоского даху існують свої мінуси

  • Буде потрібно більш ретельне проектування і монтаж даху, інакше розплата у вигляді дорогого ремонту внутрішніх приміщень неминуча.
  • Також доведеться закласти додаткові витрати на організацію внутрішніх водостоків.
  • Є певні незручності, пов’язані з обслуговуванням плоскої покрівлі. По-перше, необхідний постійний контроль вологості утеплювача і герметичності покрівлі. По-друге, завжди існує можливість засмічення або промерзання внутрішніх водостоків. По-третє, в сніжні зими є ризик протікання через велике скупчення снігу. Але цей мінус можна легко обійти, якщо встановити на даху систему Антилід. Правда, це веде до додаткових витрат.

Проект будинку з плоским дахом: чи варто цим займатися

Можна сказати абсолютно точно, що при ретельній проектної опрацювання і грамотній роботі будівельників, зводити будинок з плоским дахом стоїть. В кінцевому підсумку, ви отримуєте оригінальне житло з додатковими квадратними метрами корисної площі і економите гроші на будівельних роботах і матеріалах. І компанія Dom4M сподівається що ви довгі роки проживете в уютнолм комфортному будинку, побудованому за нашим проектом.

Схожі новини

Залишити коментар