Проекти будинків з плоским дахом і проекти котеджів з плоским дахом DOM4M Україна

Проекти будинків з плоским дахом – шик, блиск, краса

Проекти будинків з плоским дахом шик, блиск, краса

В Україні проекти будинків з плоским дахом досить затребувані. Нашому брату більше звичні звичайні класичні даху, і цьому є просте пояснення. Дах, на те воно і дах, що б захищала від снігу і дощу, а значить, з неї має всі стікати і нічого не затримуватися. Якщо ж її зробити плоскою, то куди подітися природним опадів? – так думають багато людей. В Україні такі будиночки теж рідкість. Тут вони є ексклюзивними. Отже, спробуємо розібратися, що правда, а чого треба дійсно побоюватися.

Проект будинку з плоским дахом – плюси і мінуси

  1. Чистка. На плоскому даху дійсно може затримуватися сніг і вода. Якщо вона зроблена неправильно і неякісно, ​​то все це буде поступово просочуватися в будинок, і, навіть, може неабияк підмокати стелю верхнього поверху. Тому дуже важливий етап проектування, на якому розраховується нахил. Так, так, не треба дивуватися, саме нахил. Навіть сама рівна дах повинна мати хоча б маленький нахил, який не буде видно візуально, але якого буде достатньо для стоку води. Складніше взимку, коли на покрівлю лягає сніг. Адже він може затримуватися навіть на найкрутішою даху, не кажучи вже про плоску. Він буде танути в відлига, потім знову замерзати, в результаті чого на даху утворюється суцільна крижана кірка. А це висока ймовірність підтікань, особливо навесні. Тому дах треба регулярно чистити від снігу. Але для тих, кому лопатою махати не охота, можна встановити систему Антилід, яка буде топити сніг і лід прямо на даху.
  2. Теплоізоляція. Класичні даху, завдяки горищному приміщенню, створюють повітряний прошарок, яка істотно утеплює будинок. Плоский дах, так як не утворює горища, не має подібної прошарку і тому її треба якісно утеплювати. Також їй потрібна хороша теплоізоляція. Проекти будинків з плоским дахом спочатку повинні містити повну інформацію про покрівельні матеріали та їх кількості.
  3. Простота монтажу. З одного боку, плоский дах легше зробити, ніж вальмавую, полувальмавую, шатрову або подвійні. Тут не треба ні крокв, ні прогонів, ні ковзанів. Все гранично просто. Але, з іншого боку, дах потребує якісного монтажу покрівлі, що б ніде не підтікало і не стікало. В цьому плані такий дах набагато складніше.
  4. Застосування. Проект будинку з плоским дахом хороший тим, що такий даху можна придумати застосування. Але робити це, знову-таки, треба на етапі проектування. На плоскому даху може вийти чудова тераса. Досить зробити бортики для безпеки. Можна зробити невеликий навіс і поставити лежаки. Вони теж не зашкодять. На такому даху можна навіть тенісний корт зробити, якщо розміри, звичайно, дозволяють. Сучасні матеріали і розробки дозволяють зробити трав’яну галявину і посадити рослини. Таке застосування особливо добре в міських умовах, де кожен кущик на вагу золота.

Виходить, що проекти будинків з плоским дахом мають масу переваг, а вся їх незатребуваність на просторах України пов’язана з тим, що у нас пізніше, ніж на Заході, з’являються нові розробки в будівельній сфері і нові матеріали. Та й для навчання людей працювати з такими нововведеннями треба час. Але, пора міняти стереотипи і йти в ногу з часом.

Проекти будинків з плоским дахом від компанії DOM4M

Проект будинку з плоским дахом можна купити на сайті компанії Дом4М. Ціна на такі проекти не буде дорожче, ніж на проекти інших будинків. Вона залежить скоріше від розміру будинку і його складності, ніж від типу даху. Звичайно, чим більше наворотів буде біля будинку, і чим складніше їх втілення в реальність, тим і вартість буде дорожче. Тому будинки з плоским дахом можуть вписуватися в різні бюджети. Як то кажуть, кожному по потребі і за можливості.

Схожі новини

Залишити коментар