Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом – оригінальне рішення!

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

В даний час дуже велика кількість проектних організацій пропонують різні проекти будинків. Також існують величезні каталоги готових проектів в різних стилях. Але здебільшого ці проекти не відрізняються гарною якістю. Грамотно спроектований будинок має чітку зручне планування в поєднанні зі стильним зовнішнім виглядом. Проектів будинків з плоским дахом поки ще набагато менше, ніж зі скатної. Тому, якщо ви вирішили будувати саме такий будинок, то знайти стоїть проект буде дуже складно. Щоб не витрачати свій час і сили, приходьте відразу в архітектурну студію Іллі Єлісєєва. Наші проекти будинків з плоским дахом дуже стильні, яскраві та оригінальні, тому що ми з душею підходимо до своєї справи!

Сучасна тенденція: будинки з плоским дахом

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Будинки з плоским дахом все швидше і швидше набирають популярність у всьому світі. Плоска покрівля дозволяє надати будівлі сучасний вигляд, який буде актуальний багато десятиліть. Рівні горизонталі дахів і терас з одного боку підкреслюють площину землі, роблячи будинок візуально стійким, а з іншого, йдучи в перспективу, створюють динаміку форм і ліній. Геометрично правильні обсяги умілими руками архітектора компонуються в цілісну лаконічну архітектуру, підкупливу своєю простотою і легкістю.

Незаперечні переваги будинків з плоскою покрівлею

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Основним функціональним перевагою будинків з плоскими покрівлями є можливість їх експлуатування. Це можуть бути просто відкриті тераси для відпочинку. У деяких випадках дах може бути використана як місце для парковки автомобіля. Особливо свіжою ідеєю є озеленені даху і тераси. Вони надають будинку неповторний зовнішній вигляд, створюють приємний мікроклімат, а також захищають дах від зносу і перегріву.

Плоска покрівля дає набагато більше можливостей використання простору будинку в порівнянні зі звичною скатної покрівлею. По-перше, всередині обсяг будівлі корисний на 100%. Якщо в будинках зі скатної покрівлею на верхньому поверсі часто буває або надмірно велика висота під коником, або дуже низький рівень початку скоса покрівлі, то в будинках з плоскою покрівлею стелю всюди рівний, що, безумовно, зручно в експлуатації. Також не доводиться опалювати зайвий простір під дахом. По-друге, в таких будинках стирається межа між затишним внутрішнім простором будинку і природного зовнішнім середовищем. Плоска покрівля дозволяє створити багаторівневу архітектуру з виходами на тераси. Тераса це не просто можливість вийти на дах. Тут розігрується новий сценарій проведення дозвілля. Як правило, з верхніх терас відкривається прекрасний вид на навколишню місцевість. Хто з нас не мріє з висоти дивитися на захід, сидячи в затишному кріслі з келихом хорошого вина.

Будинки з плоским дахом в каталозі проектів

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Проектування і будівництво будинків з плоским дахом в Росії поступово набирає обертів. Але як і раніше цей тип даху є інноваційним для нашого замовника. Багато хто боїться робити вибір на користь цього типу даху, так як виникають питання з відведенням води, правильним пристроєм тепло- і гідроізоляції. У будинках зі скатної покрівлею відповіді на ці запитання очевидні, і майже будь-яка бригада будівельників здатна якісно виконати роботу. Якщо ви все-таки зупинили свій вибір на плоскому даху, то покрівельні роботи краще довірити кваліфікованим і досвідченим фахівцям, щоб потім не переплачувати за переробку.

Незважаючи на гадану простоту будинків з плоскими дахами, зробити зручне планування в поєднанні з ефектним зовнішнім виглядом завдання, підвладна лише талановитому архітекторові. Команда архітектурно-будівельної компанії Іллі Єлісєєва спеціалізується на проектуванні сучасної архітектури, а зокрема на будинках з плоскою покрівлею. У нас є досить великий досвід проектування таких будинків, в чому ви можете переконатися, відкривши каталог проектів будинків з плоским дахом. Тут ви знайдете вдома різні за площею, поверховості, основним конструкционному матеріалу і матеріалу зовнішньої обробки, які, безсумнівно, стануть прикрасою вашого ділянки. Ми можемо з гордістю заявити, що пропонуємо найкращі проекти будинків з плоским дахом!

Індивідуальні проекти котеджів з плоским дахом

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

Якщо в каталозі ви не знайшли задовольняє вашим запитам проект котеджу з плоским дахом, ми з великим задоволенням спроектируем його для вас з нуля. Це дуже цікавий, захоплюючий і кропіткий процес, в який ви поринете з головою. Своїми власними очима ви побачите всі етапи проектування, починаючи з загальної концепції, закінчуючи готовим завершеним чином, продуманим до деталей. Тут ми врахуємо всі ваші мрії, побажання та особливості ландшафту.

Особливості проектів будинків і котеджів з плоским дахом

Різні архітектурні прийоми тягнуть за собою застосування тих чи інших технічних рішень. При створенні проектів будинків і котеджів з плоским дахом необхідно врахувати наступні важливі моменти:

1. В якому кліматичному поясі знаходиться об’єкт, що проектується. Це вплине на визначення товщини утеплювача, або можливо повне його відсутність. Значення величин інтенсивності дощу визначать висоту парапету і кількість воронок.

2. Покрівля може бути з виносом або без. Залежно від цього визначається спосіб водовідведення. Воно може бути зовнішнім або внутрішнім, регульованим або нерегульованим.

3. Необхідно визначити функціональне призначення терас: чи будуть вони призначені для пересування людей, або машин, або тут буде необхідний додатковий шар грунту для посадки рослин. Характер використання тераси безпосередньо вплине на вибір типу покрівлі. Розрізняють покрівлі традиційні, де гідроізоляція знаходиться над теплоізоляцією, і інверсійні із зворотним розташуванням шарів. Якщо покрівля експлуатується, то до гідро- і теплоізоляційних матеріалів пред’являються ще додаткові вимоги по сприйняттю навантаження від людей, автомобілів або ін. Транспортних засобів.

Котеджі з плоским дахом спосіб виділитися!

Проекти будинків і котеджів з плоским дахом

На жаль, середньостатистичний житель Росії поки що не асоціює свій приватний будинок з новою сучасною архітектурою. Більш того, багато хто вважає, що плоска покрівля не прийнятна для нашого клімату, або її дуже складно і дорого обслуговувати надалі. Все це, звичайно ж, міфи! Котедж з плоскою покрівлею в нашій країні це реально. Чомусь всі забувають, що більшість багатоквартирних будинків будуються саме з плоскою покрівлею. Якщо дотримати всю технологію з її зведення, то ніяких проблем при експлуатації ніколи не виникне.

У кожного є природне бажання виділитися, бути несхожим на сіру масу. Це стосується вибору одягу, автомобіля і, звичайно ж, власного житла. Грамотно спроектований котедж з плоским дахом неодмінно покаже ваш бездоганний смак, тим більше що це поки що велика рідкість у вітчизняній приватній забудові. Архітектурне бюро Іллі Єлісєєва з радістю готовий допомогти вам реалізувати, можливо, найголовніший проект вашого життя!

Замовити дзвінок

залиште заявку і ми передзвонимо вам найближчим часом

Схожі новини

Залишити коментар