Офіційний інтернетмагазин утеплювачів ROCKWOOL купити теплоізоляцію і звукоізоляцію з кам’яної вати для приватного будинку квартири лазні і сауни безпосередньо від виробника

Продаж тепло і звукоізоляції на основі кам’яної вати в інтернет-магазині Rockwool

Продаж тепло і звукоізоляції на основі кам’яної вати в інтернет-магазині Rockwool

ROCKWOOL – перша теплоізоляція, яка отримала знак екологічної безпеки EcoMaterial Green. Він підтверджує безпеку застосування матеріалу в будь-яких типах будівель і для внутрішнього оздоблення приміщень, в тому числі спалень і дитячих кімнат. Теплоізоляція грає величезну роль у вирішенні питання економії енергії і збереження природних ресурсів. Адже добре утеплені будинки вимагають менше енергії на своє опалення та кондиціювання, а значить, зменшують вплив людини на навколишнє середовище. Зі свого боку ми постійно вдосконалюємо технологічний процес кам’яної вати для мінімізації впливу підприємств на навколишнє середовище. Всі заводи компанії мають замкнутий цикл виробництва: обрізки вати повертаються назад у виробництво, щоб зробити його максимально бережливим. Крім того, ізоляція ROCKWOOL – це один з небагатьох промислових продуктів, що мають позитивний енергетичний баланс. Це означає, що кількість енергії, яку наші продукти зберігають, багаторазово перевищує кількість енергії, яка використовувалася для їх виробництва.

акустичний комфорт

Багато матеріалів поглинають звук. Деякі більш ефективно, ніж інші.

Завдяки своїй відкритій пористій структурі – волокна переплетені один з одним в різних напрямках, утворюючи численні сполучені між собою дрібні порожнини – матеріали з кам’яної вати ROCKWOOL забезпечують гарне поглинання звуку і зменшують вібрації. Матеріал використовується в акустичних стелях, шумозахисних екранах вздовж перевантажених автотранспортом трас, в перегородках між кімнатами, в перекриттях і підлогах для поліпшення акустичного комфорту в приміщенні.

довговічність

Основою довговічності кам’яної вати ROCKWOOL є структура матеріалу: найтонші волокна розташовані хаотично – в горизонтальному і вертикальному напрямках, під різними кутами один до одного.

Завдяки такому розташуванню волокна кам’яної вати щільно сплітаються один з одним, забезпечуючи жорсткість матеріалу і стабільність форми протягом довгого часу. Тому матеріали ROCKWOOL з роками не деформуються, плити не ущільнюються і товщина шару теплоізоляції не зменшується.

збереження тепла

Матеріали з кам’яної вати ROCKWOOL мають низький коефіцієнт теплопровідності, тому вони погано проводять тепло. Наприклад, через теплоізоляційну плиту з кам’яної вати ROCKWOOL товщиною 100 мм проходить стільки ж тепла, як через шар цегляної кладки 196 см або стіну з бруса 44 см.

гарантія якості

Роблячи замовлення у нас, Ви купуєте продукцію безпосередньо у виробника – світового лідера в області виробництва негорючої ізоляції на основі кам’яної вати.

зручність доставки

Вам не потрібно шукати наші продукти або турбуватися про наявність товару на складі – ми доставимо Ваше замовлення за потрібною адресою вже на наступний день. *

Також Ви завжди зможете забрати замовлення з нашого складу.

експертна підтримка

Ми допоможемо вам зробити правильний вибір потрібного продукту серед асортименту ROCKWOOL. У вашому розпорядженні:

– онлайн-калькулятор
з розрахунку потрібної кількості утеплювача для вашого будинку

– служба підтримки ROCKWOOL, що працює щодня з 9 до 21ч:
8 (800) 200 22 77

– прості відеоінструкції з використання матеріалу

натуральний матеріал

Будь-який з матеріалів ROCKWOOL – це якісний продукт, який відповідає всім сучасним будівельним нормам. Основа виробництва – природний камінь, завдяки чому ви можете використовувати її в будь-яких типах будівель і для внутрішнього оздоблення приміщень, в тому числі спалень і дитячих кімнат.

нам довіряють

Професійні будівельні компанії вибирають матеріал ROCKWOOL для численних і різноманітних об’єктів, що підтверджує високу якість і довговічність нашої продукції.

Підпишіться на новини та спецпропозиції від ROCKWOOL і отримаєте знижку 5% на перше замовлення!

Ви знаходитесь на сайті офіційного інтернет-магазину компанії ROCKWOOL. де ви можете вибрати і купити утеплювач для приватного будинку, квартири і лазні в Києві, Київській області, Центральному федеральному окрузі, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. Утеплювач ROCKWOOL покликаний забезпечити вам комфорт і спокій.

Теплоізоляційні плити дозволяють економити енергію в житлових приміщеннях за рахунок збереження тепла. Утеплювач ROCKWOOL проводиться з негорючих матеріалів і його можна використовувати в безпосередній близькості від камінів і печей, а продукт FIRE BATTS навіть використовувати для їх ізоляції.

У нашому інтернет-магазині ви можете дізнатися вартість і купити утеплювач з мінеральної вати (мінеральної вати) наступних різновидів і призначення:

  • Для застосування з метою теплоізоляції приватного будинку (конструкції: каркасні стіни, перегородки, скатні покрівлі, підлоги, перегородки, каміни);
  • Для звукоізоляції квартири (конструкції: перекриття, перегородки, підлоги);
  • Для технічної ізоляції і термоізоляції каміна.
  • Для теплоізоляції лазні та сауни (конструкція: стіни в парних)

Крім продукції з кам’яної вати, в нашому інтернет-магазині ви можете купити вітрозахисну мембрану для стін і для покрівель. захищають внутрішні елементи конструкції будівель, стіни і шари утеплювача від атмосферної вологи, потоків холодного повітря, виконуючи одночасно і роль пароізоляції. Також в інтернет-магазині представлена ​​пароізоляція для покрівель, стін і стелі. використовується при ізоляції каркасних стін і покрівель.

Для зручності клієнтів ми доставляємо замовлення вже на наступний день у зручний для вас час, також ви можете скористатися можливістю самовивозу, щоб самостійно забрати товар зі складу. При доставці також можна включити опцію «розвантаження» і «доставка до двері», тоді разом з товаром прибуде вантажник і позбавить вас від клопоту по розвантаженню.

При виникненні питань щодо оформлення замовлення, ви можете звернутися до розділів «Способи оплати», «Доставка та самовивіз» і «Правила користування сайтом». Для розрахунку необхідної кількості утеплювача ви можете скористатися калькулятором. З будь-яких питань можна звернутися за консультацією до нашого контакт-центру за телефоном 8 800 200 22 77 (дзвінок безкоштовний).

Схожі новини

Залишити коментар