Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання Папа майстер!

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання

Папа майстер! Будівництво Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер! Зовсім не дивний той факт, що кожен господар хоче якомога сильніше заощадити на всьому, на чому тільки вийде. Але разом з твердим бажанням уберегти свій бюджет від величезних зяючих дірок душу гризе сумнів, чи не підтвердиться правило свідчить про подвійну плату скупого? Все ж будинок будують не для того щоб рік-другий свій погляд потішити, а для багатьох і щасливих років життя в ньому. Розглянемо як виглядає грамотний план економії бюджету до початку і під час будівництва.

У чому секрет проектів дешевих будинків, що будуються для постійного проживання

Невисока ціна зведення, наприклад, дачі пояснюється жутчайшей економією на матеріалах і на розмірах самої будівлі. Пояснюється цей факт дуже просто: використовується будова тільки сезонно (влітку), рідко все три місяці поспіль (частіше поїздками на вихідні). Але повноцінний житловий будинок не може бути зведений, грунтуючись на цих принципах. Головні правила, на яких базуються проекти дешевих будинків:

1. Планування

Розміщення кімнат і їх конфігурація повинні бути максимально комфортними і простими. Всі приміщення, без яких можна обійтися, необхідно викреслити з плану: комори, комірчини, гардеробні та інше. Санвузол краще робити поєднаним. Коридор і передпокій також пов’язані один з одним. Вітальня і кухня трансформуються в студію, так як відсутність стін і дверей економить корисний простір.

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер! будинок з газоблоку Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

2. Конструкція

У план будівлі не повинні входити ніякі хитромудрі архітектурні елементи, які піднімають вартість об’єкта. У відмова йдуть мансарди. колони, складні даху (двухскатная – найприйнятніший варіант), складні форми самої будівлі (в формі літери «Г» або «Т») та інше. Розміри самої коробки в середньому коливаються в районі 6м на 9м. Можна йти трохи в плюс або мінус в залежності від кількості мешканців.

3. Матеріал

Поставивши собі за питанням, з чого дешевше побудувати будинок, не варто зупиняти свій вибір на самих недорогих варіантах. Адже низька вартість часто означає і не дуже гарна якість. Ваша мета – нескладні в плані використання матеріали середньої вартості. Необхідність легкого використання пояснюється тим, що можна заощадити кошти на робочій силі. Є два варіанти: ви робите все самі за допомогою одного помічника або наймаєте двох робітників.

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер! проекти дешевих будинків Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер! проект дешевого будинку

Вибираємо, з чого дешевше побудувати будинок без шкоди його якості

Більшість проектів дешевих будинків мають на увазі використання полегшених матеріалів. Основні плюси такого ходу очевидні. По-перше, з легкими матеріалами набагато простіше працювати, немає потреби наймати велику бригаду, та й процес зведення проходить набагато швидше. По-друге, легкість самої конструкції дозволяє скоротити витрати на установку складного і дуже міцного фундаменту. який мав би витримувати великі навантаження. До найпоширеніших варіантів відноситься газобетон. До дуже вигідним, але поки не таким популярним в наших краях варіантів відносяться SIP-панелі. Розглянемо не тільки питання про те, з чого дешевше побудувати будинок, але і що ми при цьому можемо отримати.

Основні плюси газобетону:

1. Пористість матеріалу знижує його вага і показник теплопровідності.

2. Незважаючи на великі розміри блоків, їх легко переносити і робити з них кладку. Також завдяки своїм розміром і формою вони забезпечують більш швидкий процес зведення і рівні стіни.

3. Чи не занадто тверда структура дозволяє без труднощів обробляти елементи і підганяти їх розміри і форму до потрібних параметрів.

4. Даний матеріал добре справляється з відведенням вологи. Але тут потрібно бути дуже обережним і використовувати правильну технологію нанесення оздоблювальних матеріалів, щоб вони не відшарувалися і не відсиріли в майбутньому.

Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

Основні плюси SIP-панелей:

1. Легкість конструкцій і нескладна техніка їх установки.

2. Якісний захист від втрат тепла і проходження звуку.

3. Високий показник вогнестійкості.

4. Міцні елементи, які нічим не поступаються іншим будівельним матеріалам.

5. Можливість легкої установки комунікацій.

6. Невелика вага, який не вимагає дуже міцного фундаменту.

7. До складу входять тільки з екологічно чистих матеріалів.

Грамотно складений план і вибір якісного, доступного в ціновому плані матеріалу дозволить не тільки істотно знизити витрати на будівництво, а й отримати в результаті житло, які буде без проблем експлуатуватися довгі роки. Також дивіться проекти будинків на дві сім’ї.

Цікаве на сайті

 • Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

Це підлогове покриття вже далеко не новинка, але широку популярність, як його штучний прототип, він до цих пір не набув. Напевно, це пов’язано з його далі. »

 • Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

  Тема безпеки квартир, офісів, промислових приміщень завжди актуальна. Особливо це питання є важливим при виникненні пожежі, коли відбувається швидке поширення загоряння. Коли я подумав про таких далі. »

 • Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

  Завдяки даному спорудженню можна не тільки зберегти свої запаси для обігріву взимку сухими, а й упорядкувати їх. Заповнення ніш для зберігання сприяє зручному користуванню: елементи далі. »

 • Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

  Багато хто бажає на своїй дачній або присадибній ділянці звести повноцінний заміський або гостьовий будиночок з усіма зручностями, який придатний для експлуатації в будь-який час року. далі. »

 • Найважливіші нюанси в проектах дешевих будинків призначених для постійного проживання, Папа майстер!

  У 70-х роках 20-го століття на ринок будівельних матеріалів прийшов шлакоблок. Спочатку з цього матеріалу будували підсобні приміщення, гаражі. Але, оцінивши переваги недорогого матеріалу, пустили далі. »

 • Схожі новини

  Залишити коментар