Найкрасивіші будинки в Барселоні Путівник Барселона ТМ

Найкрасивіші будинки в Барселоні

Найкрасивіші будинки в Барселоні

Найкрасивіші будинки в Барселоні - Путівник Барселона ТМ

Будинки в Барселоні – окрема тема для розмови. Найчастіше ім’я Антоніо Гауді згадується завжди, коли мова йде про те, що пов’язано з архітектурними шедеврами щодо будівництва будинків. Геніальність Гауді проявилася в кожному його творінні. Будинки, створені рукою великого майстра, відразу привертають увагу, відрізняючись неймовірними архітектурними рішеннями. Будинки в Барселоні, створені Гауді. справляють враження сильне, здатне зберегтися на довгі роки.

Квитки в Будинок Міла

Будинки в Барселоні, які створив великий геній Гауді, залишаються в пам’яті, змушуючи згадувати їх дивовижне оформлення. Гауді захоплювався природою і її творіннями, прагнув до гармонії з нею і в створених шедеврах втілював задумане. Легкі і світлі, схожі на музичні твори в камені, його архітектурні будови змушують захоплюватися створеним рукою людини не менше, ніж досконалістю природи.

Будинки свої Гауді прикрашав, прагнучи, щоб простота і ясність форм, властива природі, втілилася і архітектурних формах. Наприклад, церква увінчана їм снопами злаків і качанами кукурудзи, арки вікон прикрашені кошиками з фруктами, а фасади будинків звиваються виноградними лозами, труби водостоку, часто псують загальний вигляд будівлі, у Гауді подаються у формі змій і рептилій; димоходи закручуються равликами, листя пальми стають гратами забору.

Половина з 20 створених Гауді за життя будинків знаходяться в Барселоні. Найвідоміші будинки Гауді в Барселоні.

1. Будинок Бальо

Найкрасивіші будинки в Барселоні - Путівник Барселона ТМ

«Будинок з кісток», «будинок-дракон», «позіхає будинок» – будинок-казка, який перевертає уявлення про архітектуру будинку, ви обов’язково побачите його, адже знаходиться він в центрі Барселони. Незвичайний вигляд цього будинку змушує розглядати кожну деталь в його оформленні, важливо не упустити кожну дрібницю, тут здивують вас мозаїчне оформлення, що міняє колір залежно від сонця, горбата дах і вікна незвичайної форми.

Розташований: Consell de Cent, 381, станція метро Passeig de Gracia (зелена лінія L3 або жовта лінія L4)

2. Будинок Міла – Педрера

Найкрасивіші будинки в Барселоні - Путівник Барселона ТМ

Це останній будинок. створений для замовника Гауді, пізніше він працював тільки над собором Саграда Фамілія. Званий каменоломнею, цей шедевр завжди викликав суперечки в ставленні до нього: від захвату до неприйняття. Створіть свою думку від побаченого.

Знаходиться: вулиця Provença, 261-265, станція метро Diagonal або Passeig de Gracia (зелена лінія L3 або жовта лінія L4)

3. Будинок Вісенс

Найкрасивіші будинки в Барселоні - Путівник Барселона ТМ

Будинок перша робота на замовлення Антоніо Гауді, створений між 1883 і +1888 роками. Побудований за запитом власника заводу керамічної плитки Мануела Вісенс Мунтанер. Коли Гауді відправився на місце майбутнього будівництва, то захопився прекрасної пальмою, що виростає в оточенні чорнобривців. Ідея природної гармонії втілилася в цьому будинку в Барселоні. Пальмове листя прикрасили огорожу, а чорнобривці плитку кераміки.

Знайдете його на вулиці Carolines, 18-24, поруч з метро Fontana або Lesseps (зелена лінія L3)

4. Будинок Кальвет

Найкрасивіші будинки в Барселоні - Путівник Барселона ТМ

Цей унікальний будинок відкривається вам не відразу. При першому погляді на нього він здається дуже простим, але він прекрасний у деталях, вишуканих і дуже витончених. Саме цей будинок в Барселоні визнаний кращим творінням Гауді.

Розташований: вулиця Casp, 48, станція метро Urquinaona (жовта лінія L4 або червона лінія L1)

5. Будинки в Барселоні: Вежа Бельесгуард

Гора Тибидабо часто привертала увагу архітекторів, завдяки чудовій, що відкривається з її вершини. У XV столітті король Марті Гуманний побудував на схилі Тибидабо чудовий палац, який назвав Бельесгуард (з каталонського «прекрасний вид»). У 1900 році в неоготичному стилі тут же був побудований дивує простотою і досконалістю форм палац. автором став Антоніо Гауді. Згодом він отримав ім’я Будинок Фігерас.

Цей будинок ви виявите на вулиці Bellesguard, 16, станція метро Av. Tibidabo (лінія L7)

Квитки в пам’ятки Барселони

Схожі новини

Залишити коментар