Найдешевший будинок у світі Стаття

Найдешевший будинок

Culture.pl

Найдешевший будинок у світі?

Найдешевший будинок у світі, Стаття Олександр Кавіньскій, модульний будинок, фото з архіву архітектора

Польський архітектор Олександр Кавіньскій спроектував затишний будиночок в стилі «зроби сам» – його можна легко зібрати з частин, упакованих в компактну коробку. Доступний за ціною 25-метровий будинок не вимагає фундаменту і включає в себе вітальню, яка трансформується в спальню, і ванну.

Кажуть, що справжній чоловік повинен побудувати будинок, виростити дерево і виховати сина. Гарна новина для всіх справжніх чоловіків: виконати перша вимога стало набагато простіше і дешевше. Коробку з необхідними елементами можна замовити куди завгодно (вага комплекту – близько 3,5 т). Удвох будинок можна зібрати менше, ніж за добу, використовуючи звичайні, самі базові інструменти (розвідний ключ і ін.). І ось ви вже в кроці від того, щоб поставити плюсик біля пункту «побудувати будинок» в списку життєвих цілей.

Найдешевший будинок у світі, Стаття Олександр Кавіньскій, модульний будинок, фото з архіву архітектора

Архітектор ставив перед собою благородні цілі: запропонувати тим, хто не може дозволити собі «звичайний» будинок, цілком задовільний житло за доступною ціною. І дійсно, його вдома дуже дешеві в порівнянні c нерухомістю: їх ціна складає приблизно $ 525. Найменша з доступних модифікацій називається М2: в ній передбачена невелика тераса і 25-метрова внутрішня площа, що складається з вітальні / спальні та ванної кімнати. Звичайно, це не царські палати, але це цілком гідне житло, і той, хто в ньому оселиться, може вести звичайний спосіб життя. Будинки виконані з якісних матеріалів, зокрема, поліуретану, а тришарові вікна добре захищають внутрішній простір і допомагають зберегти тепло холодної польської взимку. Такий будинок не вимагає фундаменту, що робить його виключно мобільним: його можна демонтувати і перемістити в інше місце.

Ще одна перевага конструкції полягає в її модульному пристрої: ви можете придбати додатковий блок, щоб зробити будинок більш просторим. В даний час будинок доступний тільки в одноповерховому варіанті, але польський архітектор повідомляє, що він вже працює над рішенням, яке дозволить додати другий поверх. Будинки Кавіньского були представлені громадськості в березні 2016 року. Зараз проект широко обговорюється і в Польщі, і за кордоном. Без сумніву, він зацікавить тих, хто з якихось причин не може дозволити собі придбати нерухомість, і тих, хто часто переїжджає з місця на місце. Крім того, таке житло може вирішити деякі правові проблеми в регіонах, де існують обмеження на будівництво будинків. Тим, хто збирається придбати будинок, необхідно враховувати, що електрику і воду доведеться підключати самостійно, так як в комплект не входять генератор і водяний бак. Але навіть з урахуванням цього, такі маленькі будинки – це відмінна ідея.

Найдешевший будинок у світі, Стаття Олександр Кавіньскій, модульний будинок, фото з архіву архітектора

Найдешевший будинок у світі, Стаття

Схожі новини

Залишити коментар