Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинків

матеріали

Сучасні синтетичні будівельні матеріали користуються величезним попитом. Пластик, вініловий сайдинг, піноблок – такі матеріали мають ряд переваг, однак всі вони набагато програють екоматеріалам в плані безпеки для здоров’я.

Екологічно чисті матеріали, що застосовуються в будівництві, мають одну незаперечну перевагу вони абсолютно нешкідливі. Для порівняння розглянемо ненатуральні будівельні матеріали.

Що таять в собі штучні будматеріалиНайдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинків

  • Пінобетон. До його складу входять магматичні породи, що містять радіонукліди. Їх накопичення в організмі негативно впливає на репродуктивну і імунну систему.
  • Пластиковий сайдинг. При впливі високих температур виділяє токсичні речовини. Не пропускає повітря і конденсат, внаслідок чого на внутрішній стороні розмножуються цвілеві грибки, що викликають серйозні проблеми з органами дихання (алергія, астма, новоутворення).
  • ДВП і ДСП. Виділяють в навколишнє середовище формальдегід і фенол, що входить до складу смол. Ці речовини отруйні для організму, зачіпають всі системи органів, включаючи центральну нервову систему.
  • Лінолеум. Виділяє фенол, фосген. Високі концентрації цих речовин призводять до летального результату.

І це лише малий перелік шкідливих домішок і властивостей, які притаманні штучним будматеріалів.

Екологічні матеріали природного і матеріали природно-штучного походження

Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинківДеревина поєднує високу міцність з малою щільністю, стійка до впливу лугів і кислот, легко обробляється, добре тримає тепло і не пропускає шуми.

Недоліки: схильна до впливу температури і вологості, внаслідок чого деревина розбухає, всихає або жолобиться. Легко розколюється, легко займається, уражається комахами, а з часом може прогніть.

Цей вид стройматеріаланечувствітелен до зовнішніх чинників, не займається, стійкий Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинківбіологічно (непроникний для гризунів, комах, спор грибів). Довговічний, міцний, і до того ж відмінний шумоізолятор. Якщо вам потрібно багато цегли і ви не хочете витрачати великі суми на його покупку, то доцільно буде придбати міні-завод з виробництва цегли.

Недоліки: вимагає більш тривалих і трудомістких робіт через невеликих розмірів. Під цегляні будинки потрібно значний і армований фундамент.

Звичайний (НЕ поризована цегла), має високі показники теплопровідності, через що стіни з цегли повинні бути досить товстими, а взимку такі будинки потрібно постійно протоплювати.

До того ж будови з цегли мають досить тривалий період усадки.

Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинківАрболит є блоки з тирси або деревної тріски з додаванням цементного розчину.

Арболітние блоки легкі і «дихаючі». Цей матеріал добре тримає тепло, має непогані звукоізоляційні властивості, стійкий до спалаху.

Недоліки: арболіттребует відмінною гідроізоляції фундаменту, оскільки блоки наполовину з дерева. Укладання арболита проводиться із застосуванням розчинів кладок і клею, так як геометрична форма блоків нерівна.

Ракушняк (черепашник)

Виготовляється з гірських осадових порід. Завдяки своїм складом (майже 100% карбонат Ca, сіль, йод), має бактерицидні властивості. Грає роль природного фільтру, вловлюючи шкідливі речовини. Стійкий до стирання, жароміцний, довговічний і простий в обробці.

Недоліки: чутливий до вологи.

Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинків Запаси нафти в Карському морі досягають більш ніж 128 млн. Тонн.

Поліестер дуже міцна і надійна тканину, яка не схильна до нападу молі. У чому недоліки цього матеріалу, читайте тут.

А ви знаєте, як фольмадегід впливають на організм людини? Корисна інформація по greenologia.ru/othody/sinteticheskie/formaldegid-ispolzovanii.html посиланням.

Основу саманних блоків становить глина або земля з наповнювачами з рослинної основи Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинків(Солома, полова). З давнини використовується в будівельних роботах завдяки міцності, вогнестійкості і відмінним показникам теплоємності.

Недоліки: чутливий до вологи, тому роботи з саманом проводяться влітку в жарку погоду. Поки будинок з саману блоків доброго не просохне, для житла він непридатний. В іншому випадку в блоках можуть завестися гризуни або комахи, а наповнювач стане гнити.

Виходячи з вищенаведених даних, можна помітити, що недоліки у екологічних матеріалів є, але в порівнянні з їх користю і безпекою для здоров’я вони досить незначні.

Матеріали для будівництва будинків

Найдешевші і екологічні матеріали для будівництва будинків

Схожі новини

Залишити коментар