Хочу свій будинок

Хочу свій будинок

Хочу свій будинок – з чого почати?

близько 7 хвилин на читання 3 квітня 2017 р

Хочу свій будинок Фото надане компанією «Вселеніум»

Свій будинок – мрія кожного. У вас з’явилося величезне бажання приступити до будівництва, але ви не знаєте з чого почати? На що звернути увагу, вибрати будівельну компанію або все робити самому, як грамотно розподілити час і гроші, читайте в нашому матеріалі.

Радимо починати реалізовувати свої мрії з покупки ділянки. Зверніть увагу на інженерні мережі, тип ґрунту, а також на документацію і під’їзні шляхи для будівельної техніки. Щоб не витрачати гроші на геологію, інженер-кошторисник будівельного холдингу «Вселеніум» Грузевич Владислав радить поспілкуватися з сусідами, хто вже будував будинки на прилеглих ділянках, на тему грунту. А ось геодезію зробити варто, щоб в процесі або після будівництва не було несподіваних і неприємних моментів.

Хочу свій будинок

Фото надане компанією «Вселеніум»

Купили вподобану ділянку в хорошому місці? Можна сказати, півсправи вже зроблено. Тим більше що після його придбання, стане зрозумілою приблизна сума, необхідна для будівництва будинку. Подивіться кілька готових проектів, картинок і фотографій. Інформації в інтернеті стільки, що розбігаються очі.

На цьому етапі краще вирішити ще одне важливе питання – будувати самому або ж з будівельною компанією. Розберемо плюси і мінуси кожного варіанту.

Будівництво з професійною компанією – це, безумовно, економія часу і нервів, що незрівнянно ні з якими грошима. До того ж в спеціалізованій організації вам нададуть знижку на комплексне будівництво, зроблять подарунок у вигляді гаража або лазні. Також компанія допоможе вам в оформленні та юридичної перевірки ділянки, підготовці документів для реєстрації будинку, отримання іпотеки і материнського капіталу, сприятиме в оформленні технічних умов для проведення електрики.

У хорошій будівельної компанії, як правило, розроблена гнучка програма знижок і бонусів для клієнтів.

Але, з іншого боку, якщо у вас є час, можливість, сили і знання, які допоможуть вам заощадити, – чому б і ні. Але тоді приготуйтеся 24 години на добу бути залученим до процесу контролю будівництва. Вам доведеться вникати в усі нюанси, на кожен етап будівництва шукати робітників, самостійно закуповувати матеріали, шукати спецтехніку. Але і в цьому випадку ви будете змушені неодноразово звертатися до професіоналів, наприклад, шукати хорошого проектувальника, виконроба та інших фахівців.

Хочу свій будинок

Фото надане компанією «Вселеніум»

Отже, ви все-таки вирішили довіритися професіоналам своєї справи, і підшукуєте будівельну компанію. Тут також багато підводних каменів. У сфері будівництва достатню кількість фірм-одноденок. Щоб уникнути знайомство з однією з них, поїдьте в офіс і познайомтеся з персоналом. Зверніть увагу на сайт – це обличчя компанії, подивіться фотографії вже побудованих будинків.

Можна замовити кошторис в декількох компаніях. Тут буде хорошим показником, якщо фірма здійснює такі розрахунки безкоштовно. Однак вартість будівництва, звичайно, повинна стати основним, але ніяк не вирішальним критерієм при виборі будівельної фірми.

Початковий кошторис – попередній розрахунок. Далі, клієнт зазвичай щось додає, щось прибирає, змінює планування, і сума змінюється. Тому звертайте увагу на інші критерії – надійність, професіоналізм і досвід.

– Дуже важливо за роки роботи сформувати хорошу репутацію, – розповідає керівник проектів «Вселеніум» Шеїн Вадим. – Ми намагаємося для кожного клієнта. Наша компанія вже вийшла на федеральний рівень: ми представлені в декількох російських містах. Кожен день ми розвиваємося і хочемо бути краще. Нам дорога кожна клієнт.

Якщо компанія довгий час працює на ринку, має хороший сайт і офіс, представлена ​​в декількох містах – напевно ви знайшли те, що шукали. Обов’язково запросите договір для ознайомлення. Це повинен бути юридично грамотно оформлений документ, що відображає в повній мірі права і обов’язки сторін, штрафні санкції за порушення, а також конкретні терміни будівництва і кошторису витрат.

Хочу свій будинок

Фото надане компанією «Вселеніум»

Починаючи роботу з конкретною компанією, необхідно вже уявляти, яким буде ваш будинок. Ви можете прийти з ескізом, а співробітники фірми реалізують ваші мрії. Визначившись з бюджетом і проектом будинку, вам розраховують кошторис. Первинна сума – не вирок. Ви можете коригувати площа будинку, комплектацію та матеріали.

– До кожного клієнта потрібен індивідуальний підхід, – розповідає комерційний директор будівельної групи «Вселеніум» Єфремова Карина. – Ми намагаємося регулярно проводити щедрі акції і дарувати бонуси. Завжди увійдемо в положення і зробимо знижку. Дуже приємно бачити щасливу людину, у якого ось-ось виповниться мрія мати свій власний будинок. Ми всіляко допомагаємо в реалізації будь-яких задумів. Також у нас існують всілякі способи оплати: взаємозалік, іпотека, материнський капітал.

Пам’ятайте, що є моменти, які впливають на подорожчання будівництва: високі стелі, балкони, цоколь, друге світло, нестандартна форма будинку або даху. А є, які здешевлюють: мансарда замість другого поверху, велика кількість вікон.

Хочу свій будинок

Фото надане компанією «Вселеніум»

З приводу вибору матеріалів ви можете порадитися з інженером-кошторисником і технічним директором. Природно, скільки людей – стільки думок. Розпитуючи власників будинків – ви не визначитеся з матеріалами, кожен буде наполягати на своїй думці, і, ви здивуєтеся, що у всіх воно буде різним. Потрібно не поспішаючи почитати склади матеріалів, оцінити їх міцність, довговічність, теплопровідність, усадку, і інші характеристики.

Від вибору матеріалів буде залежати і те, як швидко ви зможете в’їхати в новий будинок. Наприклад, будинок з газобетону вимагає внутрішньої обробки, в будинку з бруса перший час можна жити і без неї.

Після укладення договору, розробляється проект і при необхідності оформляється дозвіл на будівництво. Далі розрівнюється ділянку і заливається фундамент.

– Наша компанія здійснює всі види робіт, – розповідає технічний директор будівельної групи «Вселеніум» Макаров Тимур Валерійович. – Від зведення коробки будинку до внутрішньої обробки, установки санфаянса і навіть ландшафтних робіт. Чим більший кошторис – тим вище буде ваша економія.

Не потрібно 24 години і 7 днів на тиждень стежити за процесом будівництва – все контролює обрана вами компанія. Ви зайшли в офіс організації, уклали договір і через 4 місяці, не витрачаючи свої нерви і час, заїжджаєте в новий, затишний – в ваш власний будинок!

На правах реклами

Щоб повідомити про друкарську помилку, виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter

Схожі новини

Залишити коментар