Хочу дачний будинок з бруса порадите Дача

Дачний будинок з бруса

обговорення

Продається дача в мальовничому місці, в 5км від г.Вітебска.На самому березі річки Лучосса.Спутніковое тв.Городской телефон, Посилений сигнал мтс (мається підсилювач від мтс) Навіси, каміни.Італьянсская насосна станція для качки води з колодязя. більше 20 комнат.2 бані.Дома для обслуги # 33; Стоянка на 8машін.Рядом зупинка автобуса ведучого в город.От нового району (медцентр) Пішки 25-30хв ходьби) На ділянці кедри, сосни, ялини.
Щозими чистка дороги трактором щодня # 33;
Готовий бізнес у себе вдома, для здачі на добу садиби # 33;
430 кв.м
83.тис у.е # 33;
Моб. +375297025777 (Андрій)

Привіт Шановні Клієнти # 33;
Компанія vstroidom. спеціалізується на будівництві малоповерхових дерев’яних будинків (лазень). Ми здійснюємо будівництво, брусових і каркасних будинків на вашій ділянці, як під постійне, так і міжсезонне проживання.
Силами наших фахівців можливий монтаж опалення, електрики та ін. Супутніх комунікацій. як за типовими, так і за індивідуальними проектами. Можливі різні варіанти внутрішньої і зовнішньої обробки.
Якщо вас зацікавила наша пропозиція, звертайтесь за тел. 8 (951) 727-39-80 Дмитро: 8 (960) 206-83-28 Володимир: Ел. пошта: vstroidom@yandex.ru

Олексій. Добрий день. Олексій # 33; У мого чоловіка великий досвід в будівництві будинків з бруса, під Києвом побудував три великих будинки (200-300квм) і два маленькіх.Да, безумовно, є своя принадність. і є проблеми, але проімерно рік, як ми дізналися про використання в будівництві ЕКОПАНЕЛІ. поїхали дивитися (це в Європі) і навіть погостювати в такому будинку. і все, ми зрозуміли-немає нічого більш комфортного-а порівняти є з чим # 33; ще й енергоефективний-то є, витрати на утримання набагато нижче, ніж будинок з бруса і навіть цегли-при ширині стіни з ЕКОПАНЕЛІ приблизно 40 см + 3-4 см отделка- еквівалентно стіні з цегли 3.5 м # 33; # 33; # 33 ; # 33; # 33; є різниця? до того ж дишіться в такому будинку легко-вологість ідеальна-50%. і все з натуральних матеріалів (утеплювач-добірна пресована солома), ніби як десь уже чули? але є величезна різниця-якість панелей-відмінне, виробництво -заводское, європейські стандарти (з усіма сертифікатами якості)) Ми почали будівництво такого першого будинку в Росії. під Києвом. якщо цікаво-пишіть в личку # 33; Вдалого дня # 33; З повагою, Оксана

Схожі новини

Залишити коментар