Хочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в Петербурзі

Будівництво зрубів будинків і бань з колоди ручної рубки

Головна Каталог послуг компанії Виготовлення зрубу будинку або лазні з колоди

Будівництво зрубів будинків і бань з колоди ручної рубки

Ціна зрубу будинку або лазні: від 8 000 грн за кв.м

Задумали збудувати дерев’яний будинок або рубану лазню з колоди? Чи плануєте замовити або купити зруб? Тоді Ви у мети! Будівельна компанія Русь Бревенчатая ось уже понад 15 років займається будівництвом зрубів будинків і бань ручної рубки, і вважає це головним напрямком своєї роботи.

Як не варто поверхнево вибирати ділянку для заміського будівництва, так і категорично не можна економити на зрубі майбутнього будинку. Закони дерев’яного домобудівництва непохитні: в майбутньому Ви можете замінити підлогу, сантехніку, і в тому числі дах, але ось замінити рублені стіни Вам вже точно не вдасться, або це буде вже інший будинок. При тому, що вартість зрубу становить всього 20-25% від вартості будинку під ключ, він буде завжди залишатися головним елементом Вашого інтер’єру.

Будівництво зрубів будинків і лазень – основний напрямок нашої роботи

Вид на північну частину нашої будівельного майданчика в Петербурзі

Приклад зрубу будинку з круглого колоди

Зруб невеликої лазні з кругляка

Зруб будинку 506 кв.м з еркером. Дізнайтеся, як виглядає готовий будинок.

Баня з лафета крупним планом. Детальніше про норвезької технології.

Спільне застосування круглого колоди і лафета, докладніше.

Теслі Русі зроблені з колод за роботою

Зруб перевезений і змонтований у Замовника на Камчатці, докладніше.

Дізнайтеся більше про секрети ручної рубки, докладніше.

Затес, шип, поднутреніем – зробіть свій будинок теплим і затишним.

Хочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в ПетербурзіХочете купити зруб будинку або лазні? Будівництво зрубів з колоди ручної рубки в Петербурзі

Точно підігнані і не розійшлися після усадки зрубу потужні колоди, прекрасно відшліфовані і пофарбовані рубані стіни Вашого будинку будуть радувати Вас всі наступні роки – Ви ніколи не пошкодуєте про зроблений вибір. І навпаки, упущена можливість замовити якісний зруб ексклюзивної ручної рубки буде щодня нагадувати про себе з кожного кута. Це не красива метафора, а реальні відгуки клієнтів, засмучених після відвідин нашої будмайданчика. Ні брус, ні циліндровка не зрівняються з аурою справжнього дерев’яного будинку ручної рубки, де кожна стіна – це неповторний витвір мистецтва.

Але і в технологіях ручної рубки є свої нюанси. Колеги з далеких губерній часто навіть не чули про такі терміни, як затес і шип в рубаною чашці, про поднутреніем. завішування зовнішніх кутів зрубу і розвантажувальних пропилах. Вони не знайомі з канадської та норвезької рубкою (лафеті) і з їх поєднанням. Вони не мають кваліфікації для використання стяжок при торцевій стикуванні колод або оформлення віконних і дверних прорізів. Якщо Вам не зрозумілий хоч один з наведених вище термінів, то ми настійно рекомендуємо звернутися до розділу Технології нашого сайту – тоді Вам стане зрозуміла обгрунтованість розкиду цін на будівництво зрубів в різних компаніях. Теслі Русі. мають великий досвід спілкування з вимогливими норвезькими та німецькими замовниками – багато хто з наведених технологій прийшли з Європи. Але вони дійсно обгрунтовані, так як роблять Ваш будинок теплим, красивим і не потребують додаткового утеплення.

Ви хочете дізнатися ціну зрубу по Вашому ескізу – телефонуйте або пишіть прямо зараз!

У Вас залишилися питання? Надсилайте Ваші ескізи або обрані проекти (див. Телефони та форму заявки в кінці сторінки).

Вище, в слайдері ми наводимо фото лише деяких з побудованих нами зрубів. Нагадаємо, що фото готових будинків і бань наведені в розділі Будинки під ключ.

Рекомендуємо додаткові розділи нашого сайту, що зачіпають аспекти проектування і будівництва зрубу:

Схожі новини

Залишити коментар