Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від ЗрубДВ 89242527677

Баня Мінібірк дерев’яна під ключ – комфорт швидко і недорого

Баня Мінібірк дерев’яна під ключ – комфорт швидко і недорого

Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677 Купити готову лазню недорого

Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677Хочете купити готову лазню недорого? Ціни на проекти від Зруб-ДВ: 89242527677

Баня Мінібірк вже для багатьох сімей стала улюбленим місцем відпочинку, дружніх зустрічей і бесід з рідними. Чому? У ній 4 роздільних приміщення, де себе прекрасно почувають одночасно до 8 осіб! Кімната відпочинку, парна, МИЙНА, передбанник і навіть приємно освіжаюча веранда!

В такому зрубі не тільки паритися можна, але і при бажанні облаштувати повноцінний гостьовий або дачний будинок. При цьому в Зруб-ДВ можна купити готову лазню недорого. Ціни можуть змінюватися в залежності від Ваших вимог до нашої роботи – а ми додатково надаємо широкий спектр послуг.

Корисна площа: 25,45 м. Кв. Площі приміщень: перше – 1,56 м. Кв.
друге – 10,51м. кв.
третє – 7,77 м. кв.
четверте – 7,17 м. кв.
веранда – 7,3 м. кв. Загальна площа будівлі: 34,31 м. Кв. Матеріал: осика, оциліндрованої колоди Місткість: 6-8 осіб Тип даху: двосхилий покрівля, наявність горища Висота до рівня стелі: 2,45 м Висота до коника покрівлі: 4 м Наявність вікон, дверей, покрівлі: немає.

Ціна від: 478 596 грн

Стандартна комплектація лазні Мінібірк з колоди

Додатково за бажанням клієнта (ЗБІЛЬШУЄ вартість комплекту лазні)

Оциліндрованниє осикові колоди діаметром 170 мм для стін.

Можемо поставити колоди більшого діаметру (180, 190, 200, 220, 240, 260, 280, 300, 320 мм).

Можливий також вибір деревини (сосна, ялина, кедр, модрина).

Брус для балок і лаг (100 * 150 * 4000 мм).

Осикові дошки для підлоги (40 * 150 * 4000 мм) НЕ стругані і не шпунтовані.

Прострогать і знімемо шпунт.

Дошки хвойних порід для підшивки стелі, чорнової підлоги, зашивання фронтонів, обрешітки покрівлі (30 * 150 * 4000 мм), виготовлення крокв (50 * 150 * 4000 мм).

Якщо клієнтові більше до душі оформлення фронтонів оциліндрованої колоди, підготуємо колоду і для фронтонів.

Осиковий брусок для виготовлення нагелів / шкантів (30 * 150 * 4000 мм).

Можлива підготовка шкантів нами.

У скільки обійдеться будівництво будинків / бань за проектом Мінібірк?

1. Вартість комплекту колоди у Владивостоці для проекту Мінібірк

Ми виробляємо колоду, дошки, брус, тому не тільки поставляємо їх до Владивостока за найвигіднішими цінами, але і гарантуємо якість. Доставляємо весь пиломатеріал на своєму автотранспорті і розраховуємо саму економічну схему транспортування до ділянки клієнта. Завдяки цьому ми продаємо лазні / будинку з оциліндрованих колод недорого. Ціна повного комплекту пиломатеріалу для лазні Мінібірк на даний момент вказана вище.

Якісне колоду у Владивостоці купити недорого можна тільки в Зруб-ДВ. Ми поставляємо колоду вже повністю підготовленим до укладання: в ньому є всі необхідні випив, на кожній колоді стоїть маркування, а до комплекту додається схема збірки.

При бажанні Ви можете зібрати зруб з такого оциліндрованої колоди самостійно. Але не забувайте про габарити і про те, що у будь-якого будівельного матеріалу є свої особливості, а у будівельного процесу свої складності. Якщо попередньо почитати статті на цю тему і раціонально підійти до питання будівництва лазні з колоди, то легко можна переконатися, що дійсно вигідніше замовити будівництво лазні під ключ в Зруб-ДВ. Так і матеріал вдасться вберегти від псування, і час не втрачати на численні організаційні питання, і витрати не нести на доставку супутніх матеріалів.

2. За скільки можна купити готовий зруб лазні під ключ?

Обробка деревини, виробництво з неї пиломатеріалів і садових меблів це один напрямок нашої діяльності. А друге безпосередньо будівництво зрубів будь-якої складності і планування. Ми спеціалізуємося на дерев’яному житловому будівництві вже багато років, має значний досвід, професійну команду, якісний інструмент і спецтехніку. Тому будівництво йде швидко, акуратно, якісно. Ми не допускаємо перевитрати матеріалів, виключаємо можливість псування майна замовника, працюємо навіть на ділянках без електрики та інших комунікацій.

Назвати точну вартість зрубу під ключ можна тільки після огляду ділянки фахівцем, так як на ціну впливають:

  • місце розташування (чи виникнуть проблеми з під’їздом техніки до місця будівництва),
  • особливості грунтів під майбутнім фундаментом зрубу (виникнуть складності з пристроєм фундаменту і водовідведення та скільки матеріалу при цьому буде потрібно),
  • вартість обраних Вами матеріалів.

Так як ці показники завжди варіюються, то для кожного клієнта ціна лазні-зрубу з колоди під ключ розраховується індивідуально. Зв’яжіться з нами для прорахунку вартості.

Як замовити баню під ключ? Зробити дзвінок менеджеру, укласти договір, оплатити і в обумовлений термін прийняти роботу.

Після цього можна і гостей приймати, і відпочивати в ній повноцінно. Телефонуйте:

3. Чи можна змінити базову комплектацію зрубу за проектом Мінібірк?

Так. З перерахунком вартості за Вашим бажанням ми можемо:

  • додати додатковий вінець для збільшення висоти приміщень,
  • виключити частину пиломатеріалу, якщо він вже є у Вас на ділянці і Ви хочете його використовувати при будівництві лазні,
  • закрити веранду і зробити її ще одним приміщенням в будинку;
  • підібрати під Ваші вимоги всі необхідні для лазні матеріали, склади, обладнання, виготовити меблі з натурального дерева за Вашими побажаннями і все доставити одночасно з пиломатеріалом. Це дозволить значно заощадити на доставці і самостійному пошуку в різних точках міста.

А для будівництва необхідні: межвенцовий утеплювач, антисептики, паро-гідроізоляція, покрівля, сантехніка, труби, бетон, щебінь, пісок, меблі, двері, вікна, піч і ін. Ми знаємо, які матеріали і склади краще, як їх правильно вибрати і де придбати за мінімальними цінами. Тому нашим клієнтам не доводиться витрачати свій час на знайомство з цими темами і на дзвінки до постачальників. Навіть з урахуванням вартості нашої роботи вони значно виграють в ціні і часі.

4. Чи можна змінити типовий проект або замовити свій?

Так. Ви можете взяти вже підготовлений нами проект лазні / будинку з колоди і внести в нього корективи або замовити у нас новий. Тільки враховуйте, що у пиломатеріалу в більшості випадків стандартні розміри, а при будівництві важливо уникати перевитрати і переплат. Тому при проектуванні розміри приміщень будуть підбиратися з урахуванням стандартних довжин матеріалів, щоб оптимізувати вартість готового зрубу.

Якщо Ви всерйоз задумалися над зміною проекту Мінібірк, пропонуємо спочатку уважно ознайомитися з іншими нашими проектами серед них Ви можете знайти більш підходящий варіант. Близькі до даного проекту зруб 6 на 6 з мансардою. баня річна кутова. зруб 6,2х7,8 з мансардою. баня 6,2х7,8 і зруб лазні 6х6 з колоди. Ціна варіюється незначно.

У Зруб-ДВ Ви можете замовити не тільки лазні, а й теплі солідні одноповерхові дерев’яні будинки з колоди, фотографії яких представлені у відповідних розділах каталогу. Для постійного проживання підійде більшість наших проектів за умови заміни колод на пиломатеріал більшого діаметра. Вибір деревини для будинку на Ваш смак. Готові будинки з оциліндрованих колод це завжди актуально, зручно, практично і вигідно.

Нехай Ваш шлях до легкого пару теж буде легкий. Телефонуйте і замовляйте баню дерев’яну під ключ:

Чому варто замовити баню з колоди по проекту Мінібірк?

1. Планування без надмірностей

У зрубі Мінібірк немає нічого зайвого: кожен сантиметр простору використовується максимально функціонально. Це дозволяє не тільки розмістити тут 4 приміщення і веранду, але і не утискати до 8 осіб відпочиваючих.

У парній одночасно зможуть перебувати до 5 чоловік сидячи і до 3-х лежачи. У помивочной поміститься не тільки душ, але і маленький басейн для контрастних водних процедур.

У кімнаті відпочинку досить місця і для дивана, на якому можуть заночувати затрималися гості, і для столу, за яким приємно посидіти дружною компанією, і для минибара, де зручно зберігати напої і готувати їжу для застілля, не покидаючи приміщення лазні. А передбанник не допустить проникнення в зону відпочинку холодного повітря з вулиці. Тут можна залишити взуття і курну одяг, парасолі.

Веранда ж стане улюбленим місцем для чаювань: вона вкриє від полуденної спеки і захистить від проливного дощу, об’єднає любителів помилуватися зірками і пограти в настільні ігри.

І не забувайте про місткий горище! Все, що потрібно прибрати подалі і надовго, добре сховається під двосхилим дахом Вашої новенької баньки. Там же ідеальне місце для правильного сушіння трав, сухофруктів, ягід. А ще горища завжди дуже любили діти: обладнайте там дитячий куточок і Ваші маленькі непосиди НЕ будуть руйнувати Ваш ділянку!

2. Одна будівля рішення двох питань

Можна купити готову лазню недорого, на ціни лише орієнтуючись, а можна взяти Мінібірк і відразу побудувати 2 важливих для ділянки об’єкта баню і альтанку-веранду. Завдяки компактній плануванні Мінібірка на ділянці залишиться ще багато місця для ландшафтного декору розміщення ставка, посадки улюблених рослин, ін.

3. І гостьовий будинок, і лазня

Хочете побудувати на своїй ділянці гостьовий будинок? Або Вам потрібен місткий дачний будинок? Може, подумує поєднати гостьовий будинок і лазню? Проект Мінібірк це дозволяє. На нашому сайті є і інші одноповерхові дерев’яні будинки з колоди (фото подивитися можна у відповідних розділах каталогу), але даний проект найбільш вдалий для будинку: і площі дозволяють, і перегородки вже всі необхідні є, і спальню можна ізолювати від кухні і гостьової, якщо інакше розташувати двері.

Замовляйте готову лазню з доставкою і відпочивайте з задоволенням:

Схожі новини

Залишити коментар