Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів фото проектів ціни як оциліндрованих колод

Проекти бань з оциліндрованих колод і їх будівництво

Проекти бань з оциліндрованих колод і їх будівництво

Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодУ наш час все більшою популярністю користуються проекти дерев’яних лазень, поряд з традиційними моделями. Для їх будівництва застосовують оцинковані колоди. Такі лазні як в готовому, так і в збірному вигляді мають привабливу ціну, також подібні проекти хороші і з технічної точки зору.

Сьогодні ми розповімо про проекти бань з оциліндрованих колод, також ви побачите їх фото.

Особливості оциліндрованих колод

Колоди для даного будівництва слід попередньо оциліндрованнимі. Вони являють собою стовбури з дерева, оброблені спеціальним чином, і мають по всій довжині один і той же діаметр. Залежно від застосування верстата, який використовувався для виробництва матеріалу, залежать форма і розміри профілю.

Оциліндрована колода, з якого роблять лазні, має такі характеристики:

 • воно стійке до зовнішніх впливів – колоди сушать і обробляються антисептиками і антипіренами. Це захищає матеріал від грибка, вологи, пожеж і комах;
 • теплоємність – властивості оциліндрованих колод в цьому відношенні в п’ять разів краще, ніж у цегли і бетону. Вони допомагають зберегти тепло в лазні, продовжують термін служби і скорочують вплив вологи і температурних коливань;
 • вологість – деревина має природну вологість до 70 відсотків, після будівництва зруб лазні з оцинкованих колод вистоюється порядку року;
 • привабливий зовнішній вигляд – сучасні технології дозволяють втілити різноманітні по своїй привабливості проекти з оциліндрованих колод за різними цінами. На фото можна вибрати те, що вам сподобається найбільше. Колоди мають вивірені розміри і параметри, їх поверхня гладка, довжина – до 12 метрів. Деревина має червоний і жовтий відтінок, малюнок яскраво виражений, що надає естетичність лазні.

Середні ціни оциліндрованих лазень

Ціна лазні з оциліндрованих колод залежить від таких факторів, як:

 • вид матеріалу;
 • клас деревини;
 • параметри стін;
 • площа лазні.

Крім того, на остаточну ціну впливає і те, чи будете ви збирати лазню з колод своїми руками, або ж залучите для цієї роботи профільних фахівців. У будь-якому випадку лазні з колод відрізняються від інших проектів доступною ціною і високою якістю. У готовому вигляді їх вартість в залежності від складності проекту коливається в середньому від 300 тисяч до 2 мільйонів рублів і вище. На фото в інтернеті ви можете визначитися з тим, як вони будуть виглядати.

Оциліндрованниє колоди: переваги матеріалу

Якщо для втілення свого проекту лазні ви вибрали оцилиндрованні колоди з тієї чи іншої деревини, то автоматично ви отримуєте такі переваги:

 • Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодбудівництво з екологічного матеріалу;
 • колоди прилягають один до одного дуже щільно;
 • процес усадки можна контролювати;
 • теплової замок широкий і допомагає ефективно зберегти тепло;
 • терміни будівництва скорочені завдяки короткому терміну усадки.

Крім цього, деревина для будівництва лазні, має такі властивості:

 • низька теплопровідність;
 • присутній природна циркуляція повітря;
 • тривалість застосування;
 • паропроникність.

Крім того, незаперечною перевагою бань з колод є низька ціна. Якщо ви будете будувати лазню своїми руками, то ціна буде ще нижче, оскільки при замовленні лазні «під ключ» в загальну ціну увійдуть і послуги посередника за вибором проекту лазні і її будівництва.

Параметри оциліндрованих колод

Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодУ продажу є оцилиндрованні колоди товщиною від 18 до 32 см і навіть більше за індивідуальним замовленням.

Найкраще вибирати колоди діаметром від 22до 26 см, однак, якщо вони мають менший діаметр, то краще для будівництва бань їх не брати. Природно, ціна такої деревини нижче, але вона буде утримувати тепло гірше.

У подібних випадках господарі намагаються утеплити баню як всередині, так і зовні. Але дерево цього не любить, чому може постраждати повітрообмін і зовнішній вигляд споруди. Крім того, ціна такого рішення буде чималою.

Проекти лазні з оциліндрованих колод

Природно, що перед тим, як замовити собі будівництво лазні з оциліндрованих колод або ж приступити до будівництва самостійно, потрібно знати, як саме буде виглядати ваша майбутня лазня, приблизний варіант можете вибрати на фото. Саме тому вам буде потрібно її проект. Природно, за додаткову ціну можна замовити його розробку у фахівців, а можна придбати і готовий сгрн

При виборі проекту пам’ятайте про наступне :

 • кількість людей, які будуть перебувати в лазні одночасно;
 • її планування, а точніше, допоміжні приміщення – наприклад, передбанник або парну, можуть також бути присутнім кімната відпочинку, МИЙНА, тераса або ж мансардні прибудова.

Щоб прорахувати площа приміщення і узгодити проект лазні цілком, рекомендується використовувати такі параметри:

 • в кімнаті відпочинку рекомендована площа повинна бути близько 5 квадратних метрів на людину;
 • парилка – від 3 квадратних метрів на людину;
 • роздягальня – до 3 квадратних метрів;
 • площа помивочной – 5 м 2.

Етапи будівництва лазні з оциліндрованих колод

Коли ви визначилися з проектом майбутньої споруди, то можна приступати до роботи. Вона включає в себе кілька етапів.

Зведення фундаменту і заставної вінець

Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодДля будівництва лазень з оциліндрованих колод рекомендується застосовувати стрічковий монолітний фундамент. Його глибина повинна бути вище підземних вод, але нижче промерзання грунту. Якщо фундамент буде мелкозаглубленним, то це не забезпечить належної статичності і жорсткості, приміщення буде перекошуватися або нерівномірно сідати.

Фундамент може бути зроблений з гвинтових паль або бути стовпчастим, якщо будівництво зводиться на складному грунті:

А заставної вінець зобов’язаний укладатися поверх фундаменту, покритого гідроізоляцією у вигляді бітуму або руберойду. Закладний вінець повинен мати більший діаметр, ніж інші оцилиндрованні колоди. Для нього беруть такий матеріал:

Перший вінець повинен бути орієнтований по горизонталі і вертикалі, щоб уникнути перекосу, для цього застосовується рівень і висок. Далі вінці кріплять до фундаменту штирями з металу, місця підлогових прилягання заповнюють монтажною піною або герметиком. Зверху укладають клоччя, джут або інший стрічковий утеплювач.

Як звести зруб

Проект можна реалізувати двома способами:

 • застосування матеріалу, який повинен бути додатково оброблений;
 • використання цілком підготовлених матеріалів.

Колода перед будівництвом потрібно перевірити на предмет компенсаційного розрізу в тій частині деревини, яка розташована всередині з’єднувального шва або в пазу.

конопатка стін

Конопатка стін потрібна, щоб в лазні з оциліндрованих колод вам було комфортно. Вона виконується киянкою із застосуванням теплоізоляційних матеріалів. таких як:

При конопатці стін на увазі наступні положення:

 • приступайте до роботи з нижнього вінця;
 • стіни конопатьте строго по периметру приміщення зсередини або з зовнішньої сторони одночасно;
 • не можна обробляти тільки одну стіну, щоб лазня не просаджували і не перекосилась;
 • нижні вінці потрібно конопатіть більш туго, а нижні – відповідно легше.

облаштування покрівлі

Обміркуйте в рамках проекту пристрій покрівельного пирога, який захистить приміщення від тепловтрат. Дуже потрібно правильно підібрати утеплювач, вимоги до матеріалів такі:

 • вологостійкість;
 • малу вагу;
 • низький коефіцієнт теплопровідності;
 • наявність шару пароізоляції.

Дах же може бути двосхилим або односхилим, в окремих випадках і плоскою. Все залежить від ціни матеріалів і загального бюджету, а також особливостей проекту.

Особливості обробки лазні з оциліндрованих колод

Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодПісля конопатки стін і прокладки комунікацій можна приступати до внутрішнього оздоблення приміщення. Спочатку займіться статями, їх можна влаштувати на лагах, а ось в помивочной для цього краще використовувати бетонну стяжку. де можна укласти кераміку.

Стіни обробляти спеціально не потрібно, однак для захисту їх можна покрити лаком або просоченням. Хоча в помивочной кімнаті їх можна захистити вологостійкими складами, а також облаштувати влагоотведеніе і пароізоляцію. А ось парну найкраще обшити вагонкою на основі таких порід, як:

Облаштувати баню з оцілідрованного колод або замовити її в готовому вигляді – гарне рішення як щодо ціни, так і з точки зору практичності. вона зможе прослужити вам досить тривалий час. якщо за нею правильно доглядати.

Характеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колодХарактеристики рублених лазень з оциліндрованих матеріалів: фото проектів, ціни, як оциліндрованих колод

Схожі новини

Залишити коментар