Фундамент для лазні на гвинтових палях гвинтовий фундамент для лазні

Фундамент для лазні на гвинтових палях

Фундамент для лазні на гвинтових палях

Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні Якщо ви вирішили побудувати баню, то першим завданням, з якою ви зіткнетеся, буде влаштування фундаменту. Виникне безліч питань, і вам доведеться зробити вибір на користь того чи іншого типу підстави. На сьогоднішній день найбільш поширеним видом є гвинтовий фундамент для лазні. Вартість такого рішення відрізняється доступністю, до того ж застосування гвинтових паль переважно для установки на нестійких грунтах. Великий вплив на вибір конкретного варіанту надають розміри будови і поверхню, на якій воно буде зведено. Будівництво лазень на гвинтових палях це один з популярних способів на сьогоднішній день.

Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні

Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні

Фундамент для 2-х поверхової лазні з оциліндрованих колод.
Ціна – 32 400

Фундамент для невеликої парної на 2 – 3 людини.
Ціна – 18 900 грн

Пристрій гвинтового фундаменту для лазні

Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні Палі представляють собою порожню трубу із загостреним наконечником у вигляді конуса, до якого приварюються лопаті. Їх ввинчивают на потрібну глибину, а верх паль зрізається до необхідного рівня. Внутрішня порожниста частина заливається бетоном, після чого монтується оголовок. Додатково їх обв’язують бетонними ростверком, швелерами або монолітними плитами.

Монтаж гвинтового фундаменту здійснюється від одного до декількох днів в залежності від складності проекту. Також палі підходять для установки на нерівних ділянках землі з перепадами висот і в важкодоступних місцях. Крім того, немає необхідності застосовувати важку техніку для установки паль. Баня, побудована на такому фундаменті, простоїть багато десятиліть.

Фундамент палі під баню – основні етапи проведення робіт

Гвинтовий фундамент для лазні вимагає дотримання чіткої послідовності будівельних робіт:

 1. Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні Проектування. Найважливіший етап, який зумовлює не тільки основні технічні принципи, а й кінцеву вартість, в яку обійдеться фундамент для лазні. Слід врахувати наступні базові фактори:
 • Щільність грунту, на якому будуть будувати баню, глибина його промерзання, рівень нахилу до горизонту, ступінь сдимистості і так далі.
 • Необхідна відстань між палями. Даний параметр залежить від отриманих результатів аналізу грунту, в якому облаштовується фундамент. Як правило, їх вкручують на відстані не більше трьох метрів.
 • Діаметр і довжина палі, а також конструкція її наконечника. Діаметр труби зазвичай стандартний 108 мм, що стосується наконечника, то його вибір обумовлюється особливостями грунту. Зазвичай підстави лазні досить зварного шіроколопастного наконечника (СВСН-108), однак для щільних грунтів краще використовувати литі рішення. Довжина труби палі також вибирається на підставі несучих характеристик грунту.
 1. Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні Підготовка ділянки. Гвинтовий фундамент може встановлюватися в будь-який час року, однак необхідно провести ряд підготовчих робіт. Зокрема, перед установкою паль здійснюється очистка ділянки від сміття і гілок, окрім того, важливо переконатися, що поблизу не проходить трубопровідна або кабельна мережа. Також, в зимовий час, важливо не прибирати сніг з ділянки, де буде відбуватися монтаж.
 1. Розстановка паль. Конкретні місця для вгвинчування повинні бути вказані в розробленій проектній документації на баню. Крім того, слід дотримуватися розрахованої глибини закручування, щоб уникнути деформації стали.
 2. Послідовність установки виглядає наступним чином:
 • Підготовка. Спочатку для кожної палі виконується невелике заглиблення приямок (близько 15-20 см).
 • Вкручування. До 133-го діаметру паля може бути закручена вручну за допомогою перпендикулярних важелів. Ручна закрутка виходить навіть якісніше в порівнянні з механізованою.
 • Перевірка вертикальності. Найкраще здійснювати коригування вирівнювання по ходу вкручування, оскільки виправити помилку дуже складно.
 1. Бетонування. Гвинтові палі бетонуються для витіснення кисню і забезпечення підвищеної антикорозійного захисту і довговічності фундаменту. Для цього в кожну палю засипається пескоцементного суміш. Якщо палі після вкручування виявилися неоднакової висоти, слід їх попередньо підрізати болгаркою. Під баню, як і будь-яка інша будівля, фундамент повинен бути ідеально рівним.
 2. Установка обв’язки. До даного етапу можна приступати відразу після заливки суміші. Якщо обв’язка фундаменту для лазні буде з бруса, то балки слід притягнути до голівок за допомогою шурупів-глухарів. Потім всі шви в обов’язковому порядку обробляються епоксидним складом або емаллю.
 3. Після обв’язки можна відразу приступати до будівництва самої лазні.

Фундамент від ЗСК – наші переваги

Фундамент для лазні на гвинтових палях - гвинтовий фундамент для лазні Якщо ви хочете, щоб у вашій лазні було тепло, вона була надійною і довговічною, фундамент для неї повинні зводити професіонали. Наша компанія ТОВ ЗСК є лідером галузі, ми втілили в життя понад 1500 проектів фундаментів на гвинтових палях по всій країні, серед яких як лазні, так і великі житлові і промислові будівлі. Перерахуємо основні переваги нашої пропозиції:

 • Об’єктивне і чесне ціноутворення. Ми намагаємося максимально заощадити фінанси наших клієнтів, пропонуючи найоптимальніші варіанти по співвідношенню вартості і якості.
 • Оперативність виконання робіт. Величезний досвід фундаментобудівництва, а також сучасне і якісне обладнання дозволяють нашій компанії виготовляти гвинтові палі і монтувати фундамент палі в максимально стислі терміни.
 • Широкий асортимент продукції. Завод випускає всі основні типорозміри, у нас ви зможете придбати палі діаметром від 57 до 133 мм для зведення підстави як самої лазні, так і прилеглих зборів, і прибудов.
 • Кваліфікована технічна підтримка. Співробітники ТОВ ЗСК завжди готові проконсультувати по будь-яких питань що стосуються гвинтових паль. Ми допоможемо вам підібрати відповідні палі під фундамент виходячи з пори року монтажу і грунту.

На нашому сайті ви зможете зробити онлайн-заявку, оформити замовлення і навіть виконати попередній розрахунок пальового фундаменту для лазні або будь-якого іншого будови.

Телефонуйте, і наші менеджери Вас проконсультують:

Схожі новини

Залишити коментар