Форум нерухомості Хочу будинок

хочу будинок

17 дек 2015 року, 18:39

Civil Engineer писал (а): Я рекомендую будувати самому. За вартістю буде набагато дешевше, ніж ті будинки, які виставлені на продаж. Крім того, Ви будете впевнені в матеріалах і обладнанні, які змонтуєте самі.

В результаті багато хто з таки. як ви продають потім недобуд за бесценок.А на подальше будівництво грошей немає.

18 дек 2015 року, 18:00

У товариша мати сама побудувала будинок (чоловік моряк – постійно в рейсах). сама жінка за освітою бухгалтер. так ось, кращого за зручністю перебування вдома не бачив, хоча сам будівельник і свого часу побачив багато будівництв. де будували собі ніби як інженера -строитель. Так що перш за все все залежить від голови на плечах. ну і коонечно від наявності фінансів. Але такі забудовники на моєму віку зустрічалися дуууже рідко – в основний масі – безглузді все (і навіть якщо на вигляд мужики ділові) а за підсумком потім – страшні коробки і викинуті гроші. так що товариші сто разів подумайте перш ніж зважитеся будувати будинок самі, оціните реально свої можливості. і рада бувалого бригадира-шабашника в минулому)))) – економте кошти починаючи з фундаменту-скільки разів замовники зустрічалися такі -починається вбухивать все кровнозаработанние в фундамент з перевитратою бетону то стіни з дорогого цегли а потім покрівлю навіть зробити нема за що. Вообщем думайте головою якщо зібралися будувати самі

22 дек 2015 року, 11:46

E-kvartet писал (а): Друзі, підкажіть.
Знайшов за 120 тис. У.о. непоганий, готовий будинок – 160 кв. 10 соток. 20 км. від Києва.
Але тепер задумався, з огляду на недорогу зараз землю – може дешевше побудувати? Хто як думає? Наприклад замовити готовий зруб? Або все одно добртотний будинок на 150 кв. дешевше ніж за 100 тис. НЕ збудують?

Я для свого будинку використовував сендвіч панелі – швидко і зручно. Теплі стіни, термін експлуатації 20 років і відносно недорого. Цей будинок у мене як заміський, щось на зразок дачі. Все влаштовує. Перебуваю в Харкові і купував у одній з місцевих компаній.

22 дек 2015 року, 12:37

22 дек 2015 року, 12:44

nadin55 писал (а): А я вважаю такі панелі некачественнимі.Уж краще дерево. хоча б екологічно чисте.

Я теж задався таким питанням і ось, що знайшов. Наповнювачі мінеральна вата і пінополістирол. Перша – продукт розплаву гірських порід, а з спіненого полістиролу виробляють термостойкую одноразовий посуд. Так що про токсичність – це міф.

22 дек 2015 року, 12:54

Denza писал (а): Я теж задався таким питанням і ось, що знайшов. Наповнювачі мінеральна вата і пінополістирол. Перша – продукт розплаву гірських порід, а з спіненого полістиролу виробляють термостойкую одноразовий посуд. Так що про токсичність – це міф.

А я кандидат хімічних наук. Тому НЕ МІФ Більш того зараз навіть цегла і панелі жб виготовляють з додаванням певних речовин, які є канцерогенамі.Конечно більшою мірою це шкідливо на самому виробництві, в готовому виробі залишкова кількість мономера дуже низька, до того ж терміни будівництва дозволяють вивітрювати і іх.Но . як факт, це незаперечно.

Схожі новини

Залишити коментар