Фортік » 20 років будуємо котеджі і будинки« під ключ »

будуємо котедж

Як ми будуємо

Будівництво власного будинку – одне з найважливіших рішень у житті будь-якої людини. Зайве говорити, що взаєморозуміння між замовником і виконавцем має бути абсолютно повним. Хочете дізнатися про нас більше? Будь ласка.

«Фортік» – 20 років будуємо котеджі і будинки «під ключ»

Протягом всього терміну роботи ми випробовували нові технології і методи будівництва, ретельно порівнювали матеріали і спостерігали за їх поведінкою під навантаженням і в різних погодних умовах. Нам вдалося накопичити значний багаж різнобічного практичного досвіду. Останнім часом ми вирішили зробити вибір на користь економічного будівництва з пористих блоків (пінобетон, газобетон, газосилікат і т.п.), цегли і бруса. За нашою спиною – сотні виконаних проектів і кілька десятків по-справжньому масштабних будівництв, виконаних з нуля «під ключ».

Доступні котеджі від 17 тис. Грн за м 2

Ми неодноразово стикалися зі стереотипом, коли під словом «котедж» помилково розуміють щось дороге, доступне тільки одиницям. Насправді так називають будь-який заміський будинок – затишний, теплий, розташований на природі далеко від міського шуму, вихлопів і забруднень. У ряді країн – тих же США, Канаді – котедж є нормою життя. Зараз і в Росії можна помітити все більш міцніючої хвилю «еміграції» населення з центральних районів в передмістя. Заміський житло – це те, до чого зараз прагнуть у всьому світі, і наша задача – зробити його настільки доступним для вас, наскільки це взагалі можливо.

Ми будуємо будинки від 70 м 2. гаражі, сараї, будь-які підсобні приміщення і благоустроюємо прибудинкові ділянки.

Як ми будуємо

Перший варіант – з пористих блоків (газобетон, піноблок, газоблок і т.д.). Готові стіни обробляються цеглою (або облицювальною, або під штукатурку). Шар з 10 см пінополістиролу забезпечує відмінну теплоізоляцію в умовах підмосковного клімату. Для великої будівлі добре підійде енергозберігаюча технологія «Мокрий фасад», що гарантує тепло в будь-яку погоду.

Другий варіант – котеджі з бруса. Вони швидко зводяться і органічно виглядають на тлі живої природи, а їх тепло-, вологоізоляція і пожежостійкість відповідають давно розробленим і протестованим міжнародним стандартам.

Якщо вам цікаво знати більше – почитайте наші статті в меню вище або зателефонуйте в «Фортік» по телефону. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Приїжджайте на екскурсію!

Немає нічого важливішого, ніж прямий діалог з майбутнім будівельником вашого будинку. Приїжджайте – і ми влаштуємо вам екскурсію по нашим об’єктам, є розповімо про технології і наочно продемонструємо високий рівень робіт наших будівельників. Нам нема чого приховувати за рекламними слоганами і шаблонними формулюваннями – ми пишаємося своєю роботою і хочемо, щоб ви теж її оцінили.

Віддаючи в наші руки свою мрію, будьте впевнені: вона стане реальністю!

Схожі новини

Залишити коментар