Фінські проекти будинків з профільованого бруса особливості добірка підбір проекту

Фінські проекти будинків з профільованого бруса

Фінські проекти будинків з профільованого бруса

Північні технології будівництва будинків оптимально підходять до вітчизняного клімату. Однією з таких країн виступає Фінляндія. Фінські проекти будинків з профільованого бруса використовують в ролі основи будівельні матеріали російського виробництва. Клімат цієї північної країни багато в чому схожий з нашим. Тому фінські будівельні технології можуть бути адаптовані для Росії. На їх основі наші фахівці створюють будинки, які надійно захищають їх мешканців від холоду і шуму. Функціональні і зовні привабливі котеджі з дерева користуються чималим попитом у росіян.

Особливості фінських проектів будинків з бруса

Фінські проекти будинків з профільованого бруса - особливості, добірка, підбір проектуФінські проекти будинків з профільованого бруса мають ряд специфічних характеристик:

 • Двосхилий дах;
 • Відкрита тераса;
 • Значна кількість тамбурів;
 • Відсутність необхідності облаштування масивного фундаменту;
 • Мала поверховість.

Зазвичай такі будови одноповерхові або ж оснащені мансардою. Незважаючи на свою геометричну простоту, вони досить просторі всередині. Невід’ємний елемент будівлі тераса з навісом. У фінських будинках відсутні передпокої, так як безпосередньо з порога бере початок корисна площа.

Фінські будинки з профільованого бруса створюють всередині неповторний мікроклімат. Це пов’язано з тим, що будівельний матеріал натуральний і не піддається будь-якої хімічної обробки поверхні. За рахунок цього він в повній мірі зберігає властиві йому природні якості і підтримує природний баланс кисню і вологи.

Фінські проекти будинків з профільованого бруса - особливості, добірка, підбір проектуПильна увага приділяється процесу підготовки необхідних матеріалів для проведення будівельних робіт. Фінський сосновий брус представляє собою вкрай міцний матеріал, що обумовлено специфікою клімату і технології сушіння, наступної розпилювання. Російський профільований брус пропонується стандартної довжини 6 метрів. Фінські матеріали мають в два рази більшою довжиною. Технологія виробництва бруса безперервно удосконалювалася. Все це дозволило значно поліпшити його технічні параметри.

Сам процес укладання брусів не відрізняється особливою складністю. Стяжка елементів проводиться за допомогою використання нагелів і стяжних шпилів. Цей винахід належить фінам, так як в умовах місцевого клімату кріплення з металу демонстрували короткий термін служби. Клієнту пропонується вже готовий до збірки комплект. Сам процес будівництва забирає мінімум часу і сил.

Фінські будинки можуть зводитися із застосуванням як звичайної, так і профільованого бруса. Другий варіант оптимальний з огляду на його чудових експлуатаційних параметрів.

Переваги фінських проектів будинків з профільованого бруса

Житлові будинки, зроблені з профільованого бруса по фінському проекту, надзвичайно надійні. Усадка будівлі мінімальна і дорівнює всього 0,5%. Проводити будівельні роботи можна незалежно від сезону, цілий рік. В кінцевому підсумку виходить будинок з рівними стінами, легко піддаються декоративній обробці будь-яким способом.

Спектр переваг даного типу проектів досить широкий:

 • Фінські проекти будинків з профільованого бруса - особливості, добірка, підбір проектуЗа рахунок оптимального рівня вологості в процесі обробки брусів забезпечується істотне поліпшення експлуатаційних параметрів будівлі.
 • Простота і висока швидкість монтажу.
 • Вражаючі характеристики звуко-, теплоізоляції.
 • Естетична привабливість будівлі без необхідності виконання додаткової обробки.
 • Відсутність обмежень в ході планування внутрішніх приміщень.
 • Екологічна безпека споруджуваного будови.

Будівля з профільованого бруса в зимову пору надійно зберігає всередині тепло, а в літню спеку забезпечує приємну прохолоду. При цьому дерево залишається самим екологічним будматеріалом. Фінський будинок і профільований брус ідеальне поєднання. Воно втілює в собі комбінацію передових будівельних технологи і накопичених протягом століть традицій фінського зодчества.

Профільований брус оптимальне рішення для зведення будинків за фінськими технологіями. Цей будматеріал втілює в собі європейський рівень якості. Фінські будинки з профільованого бруса органічно поєднують комфорт, довговічність і естетичну привабливість. Природний вид дерева дозволить знову зведеному котеджу гармонійно вписатися в будь-який навколишній пейзаж.

Індивідуальна доробка фінського проекту будинку з бруса

Розробка проекту будинку з дерева здійснюється з урахуванням конкретних побажань замовника. Береться до уваги планована площа майбутньої будови, необхідну кількість приміщень різного призначення. Фахівці прагнуть по максимуму вдало розташувати будинок на ділянці. Враховуються такі чинники, як сторони світу, схили рельєфу, наявність на території великих дерев і т.п. Дизайн дерев’яного будинку гармонійно поєднується із загальним ландшафтом.

Фінські будинки, виготовлені з профільованого бруса, набувають все більшого поширення. Дана технологія на даний момент знайшла серйозну популярність у вітчизняних забудовників. До уваги клієнтів пропонуються цікаві фінські проекти будинків з профільованого бруса з російським характером.

Фінські проекти будинків з профільованого бруса - особливості, добірка, підбір проекту

Зручні будинку з бруса

Фінські проекти будинків з профільованого бруса - особливості, добірка, підбір проекту

Будівництво заміських будинків з бруса

Схожі новини

Залишити коментар