Фінські котеджі готові будинки з клеєного бруса

Котеджі з клеєного бруса – будинки за фінськими технологіями

Котеджі з клеєного бруса – будинки за фінськими технологіями

П’ять причин купити готові будинки з клеєного бруса

Красиві котеджі з клеєного бруса – мрія кожного другого міського жителя.

Багато, дуже багато хто хотів би жити, не чуючи шуму вулиць, не чуючи пилу асфальтових доріг і гудків автомобілів. Але чи легко здійснити цю мрію?

Проектування, а потім і будівництво фінського котеджу з бруса для себе – це серйозний крок. Але ті, хто на нього зважився, ніколи не повертаються в міські квартири.

І ось які аргументи називають ці люди:

1. Тиша і спокій. Щільність населення в котеджних селищах значно менше, а значить немає тієї метушні і того шуму, який щодня відчувають міські жителі. Особливо, якщо вони живуть в центральній частині міста.

2. Хороші сусіди. Особливо якщо ви переглядаєте готові проекти котеджів з клеєного бруса і збираєтеся купити вже побудований фінський будинок в новому селищі. По-перше, такі закриті території зазвичай мають охорону на вході. По-друге, вашими сусідами будуть точно такі ж люди як ви з схожим становищем в суспільстві і рівнем доходу.

3. Місце для стоянки автомобіля. План фінського котеджу з бруса завжди передбачає гараж або місце під навісом, де ви зможете поставити свого залізного коня. Тепер не доведеться платити за стоянку і йти до неї в дощ і сніг – автомобіль завжди буде під рукою.

4. Садовий ділянку. Готові проекти будинків і котеджів з бруса зазвичай включають в себе не тільки план котеджу, але і розташування присадибної ділянки. Свої овочі і фрукти – це дуже смачно, і корисно.

5. Баня, альтанка і інші радощі життя. Те, що неможливо побудувати, проживаючи в міській квартирі. Гарний котедж з клеєного бруса, спекотна російська лазня, затишна альтанка для літнього чаювання – що ще потрібно для сімейного щастя?

До речі, якщо альтанку, при бажанні, ви можете зробити і самостійно, то ось будівництво фінських котеджів краще довірити професіоналам. Ви можете вибрати готовий проект котеджу з клеєного бруса – це буде дешевше і швидше. А можете замовити проектування котеджу архітекторові – і він зможе врахувати всі побажання і зробить фінський будинок вашої мрії.

А ще можна купити готові будинки з бруса. побудовані в одному з сучасних селищ. Це найпростіший варіант – в будинок вже проведені всі комунікації, зроблена внутрішня обробка і навіть встановлена ​​деякі меблі. Просто «в’їжджай і живи».

У наших каталогах готові будинки з бруса, ціни яких залежать від поверховості, складності проектів і їх корисної площі. Вам залишається тільки вибрати варіант.

Схожі новини

Залишити коментар