Фінські каркасні будинки ціна

Фінські каркасні будинки

Фінські каркасні будинки

Каркасні фінські будинки, в поданні абсолютної більшості людей є практичними, якісними і зручними будівлями для комфортного життя. Найближчі скандинавські сусіди Росії добре відомі своїм грамотним, деталізованим підходом до організації зручності та естетики життя, тому фінські будинки даного типу швидко стали хітом.

Що з себе представляють каркасні фінські будинки?

Сучасні зразки каркасних будинків, побудованих за вивіреної фінською технологією – це зручний і швидкий процес виконання будови прямо на місці з стінових перекриттів і перегородок. На фундамент встановлюється дерев’яний каркас, після чого збираються всі перекриття і панелі. За умови співпраці з кращими будівельними компаніями, до числа яких, безумовно, відноситься компанія Visilla, фінські каркасні будинки під ключ зводяться всього за кілька днів, але коштують потім багато десятиліть.

Фінська технологія будівництва каркасного будинку передбачає складання основи будівлі в повністю підготовленому для цього цеху, з спеціально підібраною дошки. В отримані таким чином панелі монтуються віконні та дверні конструкції, спеціальні захисні механізми, прокладаються всі необхідні комунікації. Зрозуміло, на готові фінські будинки ціни будуть трохи дорожче, але при цьому клієнт отримує саме те, на що спочатку розраховує. Стандартний фінський каркасний будинок прямо на очах стає справжнім витвором архітектурної техніки буквально за кілька тижнів.

Популярність каркасних будинків за фінською технологією

Фінські каркасні будинки користуються найвищим попитом на батьківщині і в країнах Північної Америки. Така технологія превалює на ринку Європи, який є для провідних представників цієї галузі основним. Справа в тому, що в питаннях швидкого будівництва житлових будинків, європейські країни достатньо сучасні і варіативні, тому дуже активно користуються будь-якими інноваційними технологіями. Це може бути поширений і недорогий пінобетон, технологія незнімної опалубки і т.д.

Крім того, каркасні будинки з Фінляндії від таких великих виробників, як Visilla, споруджуються в заводських умовах, а для доставки готових елементів завжди необхідна додаткова техніка. Таким чином, на фінські каркасні будинки ціна практично порівнянна з вартістю споруд з клеєного бруса, але їх унікальні характеристики роблять їх більш цікавим варіантом для приватного будівництва.

Протягом декількох останніх років фінська технологія будівництва каркасних будинків переживає справжній бум. Будівництво каркасних будинків за фінською технологією отримало додатковий стимул, оскільки зросла популярність і зацікавленість європейців в енергоефективних системах і «зеленої» життя. Зважаючи на це, каркасні будинки фінські від компанії Visilla не мають собі рівних.

Широкі можливості Visilla в проектуванні і будівництві фінських каркасних будинків

Фінський бренд використовує виключно натуральні матеріали, проводить тестування всіх використовуваних технологій і довіряє лише перевіреним постачальникам. Будівництво фінських каркасних будинків в Фінляндії в стилі Visilla – це спорудження автономного будинку, який практично не потребує громадських комунікаціях і сам забезпечує всю життєдіяльність своїх власників. Visilla має величезними можливостями для того, щоб побудувати для свого клієнта ексклюзивний каркасний будинок за фінською технологією. Причому все каркасні фінські будинки. які проектуються і будуються силами фахівців Visilla, не тільки естетично привабливі, але і максимально вписуються в наявний ландшафт.

Ще однією перевагою компанії Visilla є надання комплексного сервісу. Зокрема, фахівці не тільки спроектують каркасний будинок за фінською технологією, але і зможуть забезпечити швидке отримання дозвільних документів на будівництво, допоможуть придбати бажану ділянку землі, проведуть оздоблювальні роботи і запропонують найкращий варіант ландшафтного дизайну.

Фінські каркасні будинки від Visilla: ціна

Будинки каркасного типу, безумовно, відрізняються прекрасним співвідношенням ціна / якість, що можуть підтвердити їх численні власники. Крім того, при співпраці з Visilla можна не тільки будувати і ремонтувати каркасні будинки за фінською технологією, але і робити вигідні інвестиції, отримуючи відчутний дохід.

Всі каркасні будинки, фінська технологія будівництва яких використовується компанією Visilla – це оптимальний шанс отримати житло, про яке мріють всі.

Схожі новини

Залишити коментар