Фінські будинки

фінські будинки

фінські будинки

У наше століття великих міст і передових технологій у людей все частіше виникає бажання стати трохи ближче до природи. Зростає цінність натуральних і екологічно чистих продуктів харчування, одягу і предметів побуту. Саме тому сьогодні багато хто воліє жити в дерев’яних будинках, особливо побудованих за фінською технологією.

фінські будинки

Фінський будинок, компанія Honka

Фінські дерев’яні будинки

Дерево – природний і екологічний будівельний матеріал, який не містить небезпечних для людини хімічних речовин. «Дихають» дерев’яні стіни контролюють вологість і чистоту повітря в приміщенні, створюючи сприятливе середовище, що особливо цінують ті, хто виріс в міських умовах. Є й економічні переваги – дерев’яні будинки, на відміну від кам’яних, практично не вимагають внутрішньої і зовнішньої обробки. Не варто забувати і про те, що, будучи живим матеріалом, дерево має особливу енергетику.

Будівництво дерев’яних будинків

В області будівництва дерев’яних будинків в Росії провідну позицію займає Фінляндія. Це пояснюється дуже просто – фінський клімат схожий з нашими погодними умовами: сніжна і морозна зима, висока вологість і часті дощі. Так як фіни самі цілий рік живуть в дерев’яних будинках, їх проекти враховують всі погодні складності і продумані до дрібниць. Існує безліч фірм, що пропонують будівництво фінських дерев’яних будинків, а також котеджів, лазень і гаражів.

Фінські дерев’яні будинки можна зводити з використанням як традиційних матеріалів – оциліндрованих колод або профільованого бруса – так і високотехнологічного клеєного бруса. Вибір того чи іншого матеріалу при будівництві будинку диктує свою стилістику. Дерев’яні будинки з оциліндрованих колод виглядають дуже «по-російськи», нагадуючи будиночки з казок, їх відрізняє традиційна конструкція і скатні даху. Клеєний брус краще виглядає в строгому і лаконічному скандинавському стилі і сучасної минималистичной естетиці.

Великим попитом сьогодні користуються фінські дерев’яні будинки, побудовані за каркасною технологією. Каркасні будинки підходять для будь-якого клімату, в тому числі для регіонів з низькими температурами, завдяки хорошій теплоізоляції. А технологія будівництва дозволяє звести будівлю в найкоротші терміни.

© Finnish.ru 2003-2017
Використовувати тексти, фотографії і графічні матеріали з сайту можна лише з зазначенням активного посилання на Finnish.ru, відкритої для індексації пошуковими системами

Схожі новини

Залишити коментар