Фінські будинки з СІП панелей Україна Київ

Фінський будинок з сип-панелей

Фінський будинок з сип-панелей

Якщо Ви тільки починаєте знайомитися з різними технологіями будівництва, то запросто можете розгубитися в різноманітті пропозицій і формулювань.

Давайте спробуємо розібратися, що ж таке фінський будинок з сіп панелей і чим він відрізняється від канадського будинку, побудованого за тією ж технологією. відповідь проста – країною, в якій він побудований. Жарт. А якщо серйозно, то поняття «фінський» або «канадський» нічого не говорять про технології, але часто використовуються будівельними компаніями для того, щоб підкреслити енергоефективність будинків з СИП-панелей.

Відмінності ж в американському і скандинавському підходах виникають на етапі зведення будівлі.

При будівництві фінського будинку використовуються фундаменти двох типів: утеплена шведська плита (УШП) і фінська утеплена плита (ФУП)

УШП це величезна корито з пінопласту високої щільності, в якому заливається тонка бетонна плита з ребрами жорсткості, а в цю плиту відразу закладаються всі комунікації, включаючи систему опалення водяними теплими підлогами.

Фінські будинки з СІП панелей Україна, Київ

Рішення геніальне по суті і універсальності підходу. Так як одним ударом побивається відразу декілька зайців. Правда у УШП є два недоліки, перший пов’язаний з труднощами зведення на місцях мають значний ухил, другий — низька висота цоколя (30см).

У цих випадках на допомогу приходить другий тип фундаменту, який іноді називають «фінської утепленій плитою». Суть досить проста, робиться мелкозаглубленний стрічковий фундамент з опорної підошвою (п’ятою), потім йде зворотна засипка грунтом, утеплення і зверху армована товста стяжка, також із закладеними в ній комунікаціями і системою водяних теплих підлог.

Фінські будинки з СІП панелей Україна, Київ

На відміну від Америки, де в 90% випадків використовується гнучка черепиця, в Скандинавії використовуються найрізноманітніші типи покрівельного покриття — металочерепиця, фальцева покрівля, гнучка черепиця

Єдине, чого Ви ніколи не зустрінете в фінських будинках — це ондулина і йому подібних матеріалів.

Фасадна і внутрішнє оздоблення

Як фасадної обробки при будівництві фінського будинку, часто використовується дерево або «імітація бруса». Обшивка може бути як вертикальної, так і горизонтальної.

Штукатурні та інші види фасадів менш поширені в скандинавських країнах, але теж зустрічаються. Вініловий сайдинг, так популярний в Америці, в Скандинавії не прижився. Всілякі композитні панелі, облицювальна цегла також використовується дуже рідко.

Фінські будинки з СІП панелей Україна, КиївФінські будинки з СІП панелей Україна, КиївФінські будинки з СІП панелей Україна, Київ

Вікна з металопластикового профілю, популярні в Америці, у фінів не прижилися.

У фінських будинках в основному використовується наступна конструкція вікна. Вікно двухрамні, внутрішня рама дерев’яна, з одинарним склопакетом. Зовнішня, може бути як дерев’яної, так і металевої, з одним склом (в більш енергоефективних варіантах, так само дерев’яна рама і склопакет). Сама конструкція вікон така, що обидві стулки відкриваються всередину.

Фінські будинки з СІП панелей Україна, Київ

Це найважча частина фінського будинку. Такі вікна в Україні стоять непристойно дорого.

Чи можна побудувати фінський будинок в Україні?

Звичайно можна! Розробити проект і побудувати копію енергоефективного фінського будинку може для Вас наша команда. З ЕКОПАН Ви станете володарем фінського будинку в три рази дешевше, ніж вам обійдеться оригінальний фінський домокомлект з доставкою та складанням з-за кордону.

Фінські будинки це втілення традицій жителів скандинавських країн, які поважають природу і живуть на самоті з нею. У цих красивих місцях з суворим кліматом особливе значення мають надійність і енергоефективність житла. Конструкції таких будинків дуже прості і лаконічні, не містять непотрібних компонентів, завдяки чому відрізняються функціональністю і довговічністю.

Останнім часом в українському житловому будівництві популярністю став користуватися еко стиль, а саме натуральні матеріали, природні кольори, затишна простота. Багато жителів нашої країни хочуть купити фінський будинок за містом і забезпечити собі комфортне житло далеко від галасливих доріг та інших “принад” цивілізації. А найвимогливіші з них не бажають вибирати один з вже готових фінських будинків і вирішують побудувати своє неповторне житло за індивідуальним проектом. Обидва варіанти сьогодні цілком здійсненні: у продажу є безліч елітних заміських будинків.

Фінське будівництво будинків: у чому його особливості?

Скандинавські житла мають деякі особливості, обумовлені тутешнім кліматом і способом життя:

  • Будинки мають двосхилі дахи, що перешкоджають скупченню снігу і льоду. На відміну від Америки, де в 90% випадків використовується гнучка черепиця, в Фінляндії використовуються найрізноманітніші типи покрівлі — металочерепиця, гнучка черепиця, фальцева покрівля.
  • Застосовувані матеріали володіють високими шумоізоляційні властивості.
  • Популярне рішення будинок з відкритою терасою і великим балконом над нею.
  • Одноповерхові фінські будинки мають два входи з тамбуром і великі двустворние вікна.
  • У будівництві фінських будинків використовуються тільки якісні натуральні матеріали, що забезпечує їх надійність і бездоганний зовнішній вигляд.
  • Як зовнішньої обшивки при будівництві фінського житла часто застосовується дерево або «імітація бруса». Обробка може бути як вертикальної, так і горизонтальної.
  • Стелі в таких оселях невисокі не більш 2,5 метрів.
  • Внутрішня структура будинку представлена ​​передпокої, просторій вітальні і світлої кухнею. Часто присутній сауна.
  • Фінський підхід має на увазі використання фундаментів двох типів утеплена шведська плита (УШП) або фінська утеплена плита (ФУП). Перша являє собою корито з пінопласту високої щільності величезних розмірів, в якому заливається тонка бетонна плита з ребрами жорсткості. Саме в цій плиті і розташовуються система опалення підлог і інші важливі комунікації. Але такий фундамент важко зводити на місцевості зі значним ухилом, і тоді використовується ФУП. Технологія проста: закладається мелкоуглубленний стрічковий фундамент з “п’ятою” (Опорної підошвою), після чого слід зворотна засипка грунтом, утеплення і зверху товста армована стяжка з прокладеними комунікаціями.

Фінська технологія від “ЕКОПАН”

У Скандинавії традиційними стали фінські каркасні будинки, проте наша компанія пропонує Вам гідну альтернативу теплі, надійні і енергоефективні збірні будинки з СІП-панелей. SIP від ​​англійського Structural Insulated Panel це структурно ізоляційна панель, що складається з двох плит ОСП (орієнтовано-стружкових плит) по краях і шару пінополістиролу між ними. По суті ОСП є “поліпшену деревину”, Більш міцну і еластичну. Адже в ній відсутні такі дефекти як сучки і зміни напрямку волокон, але при цьому збережені всі корисні властивості натурального масиву деревини.

компанія “ЕКОПАН” будує фінські будинки під ключ, з огляду на кращі традиції скандинавських країн, особисті уподобання і дизайнерські ідеї замовника і особливості території. У нашому каталозі Ви можете побачити проекти вже готових будинків і переконатися в тому, що наші творіння відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом! При цьому наша ціна на фінський будинок цілком доступна.

Схожі новини

Залишити коментар